PDA

View Full Version : Проблем с Facebook.



amk933
03-25-2011, 15:13
8-) 8-) 8-)

Не мога да повярвам каква тема пускам. 8-)

Та...имам следния проблем:
Поствам нещо, някой го лайква/коментва и нещото изчезва за период от 10 минути, после пак се появява, някой го лайква и пак изчезва. Как да оправя този бъг, защото ме подлудява. Или на кого да пиша поне? :-o

Сменям бразузъри - ефект нйенте. :( Ясно ми е, че е бъг на мрежата, но има ли поне как да "измамя" този бъг и да видя кой какво е писал? :-o

Pa3yMeH
03-25-2011, 19:18
Кой беше казал, че му идвало да се самоубие като види тема за FB :D

ПТ : И аз имам такъв бъг, но само за първия like. Не знам как се оправя.

kstanishev
03-26-2011, 14:47
проблема е от разработчиците на сайта. Няма как да им пишеш, а и да го направиш, надали ще ти обърнат внимание. Ще чакаш, докато се оправи. А най-лесният начин да видиш кой какво ти е коментирал на поста е да си провериш известията по пощата.

Claymore
03-26-2011, 16:39
Сегаа...фейс маниачката да се изкаже...
специално за персоналната стена - цъкаш на името после ако не е там даваш Ctrl+R, няма да зареждаш страницата отново от адрес бар-а, няма ефект
също така понякога страницата не се зарежда, седи бяла с малко от очертанията на самия сайт - CTRL+R помага отново

amk933
03-26-2011, 17:59
8-)

Благодаря на всички. Ще пробвам.

Ако някой има още нещо да сподели - да се чувства свободен да го каже. :)

kstanishev
03-27-2011, 12:24
само едно малко доуточнение :D
ctrl+r принципно е добре познатият "Refresh" и той не оправя проблеми по кода на страницата, а единствено ако някой файл не се е заредил както трябва.

amk933
03-27-2011, 15:17
Установих го това, защото не ми помогна днес.

Добре бе за какво ми правят нови версии и ги пускат преди да са им изчистили бъговете? ... :-x Лазят ми по нервите.