PDA

View Full Version : Какво да правя?



radoslava
03-25-2011, 17:02
Здравейте! Преди 6 месеца излизах с едно момче, което наистина ме накара да се влюбя в него, а той искаше само да ме използва, въпреки че не успя,но много ме нарани. Всичко това продължаваше около 2 3 месеца, после се скарахме, сдобрявахме и накрая ми омръзна и спрях да му обръщам внимание. Той ме виждаше да илизам с друг и се ядосваше дори го беше споделил с мои приятелки. . Не си говорихме около 2 месеца, докато един ден той пострада много тежко и въпреки че знаех, че не го заслужава аз го посетих с негови приятели в болницата.Остана изненадан и след около време ме потърси, за да ми каже че наистина съжалява за това което е направил и би искал да започнем отново.Каза ми,че с мен иска да е различен от другите момичета иска да бъде по-сериозен, но ме помоли да му дам време, защото не е свикнал досега. Аз се зарадвах, защото все още съм много влюбена в него. Така в продължение на 2 седмица всяка вечер си говорим по телефона около 3 часа, но много ме дразни, че винаги има нещо за да не се видим.От различни градове сме, но говорим за 10 мин. разстояние. Знам че му харесвам много, но досега не ми е доказал нищо. Готова съм да му дам време, но искам да видя и неговите усилия.... Как бихте постъпили вие?

alonedark
03-25-2011, 19:38
Абе явно те харесва , ние не можеме да знаеме със сигурност , ама щом те е помолил за втори шанс и е казал , че ще се промени ...еми моя съвет е да опиташ , а пък ако пак оплеска нещата , вече не му прощавай!

sladur4etyYy
03-25-2011, 20:20
бих го разигравала яко, за да се научи пред кого минават изтърканите му номерца и пред кого не, но ти не си аз, затова ми е пределно ясно как ще приключи историйката ти. :(