PDA

View Full Version : любов или приятелство



bettyblackdewil
03-25-2011, 16:15
извинявам се ако има друга такава тема но аз не намерих... такааам въпроса ми е кое е по-важно за вас любовта или приятелството? за кое бихте се жертвали и борили повече?и като казвам приятелство имам в предвид истинското а не някой там познат ' истински приятел ' за 2-3 месеца...


сега и аз да си кажа мнението.. за мен приятелството разбира се.. както се казва любовта е до време приятелството ако е истинско е вечно... аз на всички с който съм била съм казвала в прав текст.. че докато съмс него обади ли се приятел който има нужда от мен веднага отивам.. или някакъв подобен случай.. та за мен приятелството е по-важно.. но това разбира се не означава че любовта е много назад.. просто знам че тя е временна ще я има до известно време и след това чувствата избледняват.. та такам.. кое е вашето мнение? любовта или приятелството?

radoslava
03-25-2011, 16:24
За мен приятелството винаги ще бъде на първо място, но говорим за Истинското приятелство! :)

ivcheto0o
03-25-2011, 16:37
Приятелството.Моите приятели са доказали че мога да разчитам на тях,били са до мен в много трудни моменти.Но това не означава че любовта не е важна за мен.

dollyz
03-25-2011, 16:44
А защо любовта да не означава истинско приятелство, но в допълнение с други чувства? :) Аз така я възприемам. И двете са еднакво важни според мен, но и двете трудно се намират в днешно време.

BigDreams
03-25-2011, 17:08
Любовта идва и си отива, но приятелите НИКОГА !!!! :-)

BlueFace
03-25-2011, 17:10
Приятелството естествено...Любовта идва и си отива, но на истинските приятели можеш да разчиташ винаги :)

ChaoticCharm
03-25-2011, 17:27
Зависи от конкретното приятелството,както и от любов до любов има разлика. Никога не съм била съгласна с "любовта е до време,приятелството е вечно". Първо въобще не смятам,че има вечни неща на този свят,но ако приемем,че има,защо пък това непременно да трябва да е приятелството. Мисля,че един човек има нужда и от двете еднакво силно,така че не бих могла да избера. До известна степен бих избрала може би да има един човек,който да ме "допълва" до такава степен,че да нямам нужда от други хора,защото в негово лице евентуално бих получила и приятелското разбиране и т.н,и необходимата доза страст.

mkio
03-25-2011, 18:07
За да ти стане един човек любим, той първо трябва да ти стане приятел. В този смисъл никога не бих предпочела някой-било то гадже или приятел. Зависи от човека и обстоятелствата. Ако и приятелят и любовта са истински никога няма да се налага да избирам между двете.

sladur4etyYy
03-25-2011, 19:03
всичко е временно- и приятелството, и любовта. няма такова нещо като ''вечно приятелство'' или ''вечна любов''. ако го вярвате, твърде лошо за вас. ще бъдете неприятно изненадани в даден момент.