PDA

View Full Version : Искам да напълнея!



mayaaa
03-25-2011, 16:49
Какво става? Всички искат да отслабнат, а аз - да напълнея :lol: . Тъка:
Проблема е в това, че съм наследила от леля ми трудно да напълнявам. За нея (леля ми) е добре, ама за мен... Сега съм кожа и кости. Тъпча се като луда, но няма никакъв ефект :? :x :? . Какво да правя! Моля ви помогнете!!! Благодаря предварително!

mkio
03-25-2011, 18:11
Има множество такива теми и информация в интернет. Щом казваш, че тъпченето не помага ти остава да чакаш с възрастта и времето да започнеш да се развиваш и пълнееш.

ZaicheNaXeroin
03-25-2011, 22:29
аз пия протеин и доста ми помага
пробвай и ти :)

geri111
03-30-2011, 15:59
пък на мен всичко ми се лепи :D завиждам ти :)

djipsito
03-30-2011, 22:19
Добре дошла в клуба !!
Тва нашето си е ген, аз май почнах да се примирявам. Харесвам се като цяло, ама няколко кила няма да ми дойдат зле, а ако може и МАЛКО бюст да налея ше е окей :-D
Мислех да почвам протеини да пия както каза колежката по-горе, ама ще видим, чудих се даже дали да не се запиша на фитнес за мускулна маса поне, така и така мазнинка не се лепи...

siyanaboyanova
03-30-2011, 22:26
ЯЖ ! :razz: Обаче някой хора са с такъв ген, чее... не могат да напълнеят. :lol:

djipsito
03-30-2011, 22:33
Сега се сетих... моята леля е същата като мен... т.е беше. Ходи да си прави някакви изследвания и май имаше гуша, не съм сигурна, ама знам че са й изписали някакви хапчета и напълня малко и сега е голяма мацка. Аз редовно си правя и нищо не ми намират, здрава съм като бик... ама все пак направи си и ти, ако ти няма нищо, значи е просто ген.
И споко, щем не щем, като забременеем, ще напълнеем :-D

bathory
04-01-2011, 13:01
Не напълнявай. :) Има време за всичко. Ще напълнееш след време, а ако започнеш отсега вероятността да си с наднормено тегло след 40 години е огромна.. Просто организмът се стресира и започва да трупа много килограми. Храни се нормално и се харесвай такава каквато си. :)

cookiexmonster
04-01-2011, 13:04
пък на мен всичко ми се лепи :D завиждам ти :)

Sigrina
04-01-2011, 20:54
Може да си вземеш да пиеш бирена мая и геритамин (витамин А+Е), но от тях не се пълнее, а просто се повишава леко апетита. Освен това, кожата, косата и ноктите ти ще станат много здрави и хубави, ако ги пиеш по-дълго време :)

Rebirthing
04-01-2011, 21:05
Ходи си изследвай хормоните, на щитовидната жлеза по-точно...

Passionate
04-02-2011, 19:23
Добре дошла в клуба !!
Тва нашето си е ген, аз май почнах да се примирявам. Харесвам се като цяло, ама няколко кила няма да ми дойдат зле, а ако може и МАЛКО бюст да налея ше е окей :-D
Мислех да почвам протеини да пия както каза колежката по-горе, ама ще видим, чудих се даже дали да не се запиша на фитнес за мускулна маса поне, така и така мазнинка не се лепи...

The Same.. :D

И аз много искам да кача поне 2/3 килца, но уви, не мога :( . А когато някой ми каже, че ми е такъв гена и не мога да го променя направоо .. :o :-x
:lol:

amnessia
04-02-2011, 20:45
Аз пия бирена мая от вчера и се надявам да има резултат и то сериозен.Имам много слаба имунна систима често боледувам, не ям много , нямам апетит и съм 39 кг. , 15 год. , 160см. .. Ии сега започвам да спортувам и да се храня повече защоо става по - злее :booooomb:

Lolomg
04-02-2011, 20:52
ЯЖ ! :razz: Обаче някой хора са с такъв ген, чее... не могат да напълнеят. :lol:

WRONG !!! Незнаят как просто или имат заболяване

ПТ Няма нищо лощо в това да качиш някое килце
8) ако мислиш че имаш нужда може да почнеш с това http://www.bb-team.org/articles/914_kalorien-balans-i-kalorien-optimum след това да продължиш да четеш за храненето тогава започни да работиш но да ти го кажа с 2 думи ядеш повече от колкото изразходваш но се пак прочети статиите повече то 30 мин няя ти отнеме :? каквото и да правиш прави го по правилния начин :grin:

IvcHe7y
04-03-2011, 09:17
И аз съм така :(
Вече изпих 3 опаковки бирена мая и ефекта вече го забелязвам...ям повече и оттам идват и килцата леко по леко :D трябва само много търпение :wink:

Passionate
04-05-2011, 09:32
И аз съм така :(
Вече изпих 3 опаковки бирена мая и ефекта вече го забелязвам...ям повече и оттам идват и килцата леко по леко :D трябва само много търпение :wink:

а за колко време горе-долу ги изпи тия 3 опаковки? :) и наистина ли има ужасен вкус бирената мая?