PDA

View Full Version : НЕКОНТРОЛИРУЕМ СЪРБЕЖ ПО ИНТИМНИТЕ ЧАСТИ



Hesinka
03-25-2011, 18:38
Здравейте,проблемът ми е следния:Този месец цикълът ми закъсня с 3-4 дни и ми дойде на 15.03 и още със самото протичан усетих сърбеж отоло влагалището :х ..кръвта през цялото време беше много тъмна,но проблемът е че от тогава ме сърби непрекъснато..не знам какво се случва и съм адски притеснена,поради причините,че нито водя полов живот и също така спазвам отлична хигиена..От какво мислите,че се е получило и как да постъпя..снощи се мазах с крем "здраве",защото забелязах кръв от чешането..но не помогна..много ме е страх,а никога не съм ходила на гинеколог и ме е срам да кажа на майка ми :S

gab4ooo
03-25-2011, 19:35
еми пич знам че си момиче ама тва става от превръзките и мен ме сърби така . Ама кат се чешаш и кат си с превръзка можеж се протриеш и разбира се че кръв щи тече . спокни се

britzy
03-25-2011, 19:49
Оле ,по-добре не коментирай повече,ПИЧ ;)

ПТ-може да е инфекция.не е нужно да правиш секс за да развиеш.АБ вземала ли си?Да си боледувала? Върви на гинеколог за всеки случай,ние тук не можем да помогнем

mitzubi6i
03-25-2011, 20:00
Само не знам какъв е този срам от теб да кажеш на майка си. Та нали тя също е минала по тоя път и знае. Вземи й кажи докато не е станало късно. :)

gab4ooo
03-25-2011, 20:57
бритзи аре тихо щото на мене ми е от тва и инфекцията ми се получи от тва . Ти кво мислиш че инфекцията е така си е дошла . аре да не се обиждаме само и стига с тия генеколози за всяко нещо генеколог . някой път се разсъждава с главата а не с оная работа

TheBeliever
03-26-2011, 08:42
Сърбежът само по време на менструацията ли беше или продължава?

Ако е спрял заедно със спирането на менструалното течение вероятно е от превръзките. Може даже да не е инфекция. Следващия път ползвай неароматизирани памучни превръзки и ги сменяй по-често.

Ако обаче сърбежът продължава и след края на менструацията значи е инфекция или гъбички. Задължително отивай на гинеколог защото тези неща не се махат от самосебе си и могат да доведат до сериозни последствия.

gabito0oo
03-26-2011, 11:00
Най-добре е да се консултираш с лекар,за да видиш какво точно ти е.Аз имах такъв проблем с ужасен сърбеж и парене.Тогава използвах някакви вагинални таблетки Feminella и съм много доволна от тяхното действие.За щастие от тогава не съм имала проблеми :)

kalpazanka
03-27-2011, 08:26
Не не ужно причината да е полов живот или лоша хигиена. Процесите в организма са взаимносвързани и може друго нарушение по трасето да ти доведе главоболия от половите органи. Не отлагай, а отиди на гинеколог.
След това ни пиши тук какво е станало.

Въздържайте се от диагнози не само в тази тема, но и в целия форум.