PDA

View Full Version : Дайте ми съвет...



Realfor
03-26-2011, 07:03
Имам болки в корема като съм прав не осещам но при сядане имам остра болка эа секунда доло в дясно и после иэчеэва притеснявам се да не е апендисид

Red_Hair
03-26-2011, 12:44
мм при апендицит се проявява почти във всички случай болка или по-скоро схващане на десния крак,със сиг ако имаш не е спукан защото сега щеше да си в болница или по-лошо,ако е възпален,значи имаш няколко дни да идеш на лекар преди да се спука,но се съмнявам че е апендицит,ако искаш може с по-дълбоки натискания под и около областта на пъпа и най-вече в долната дясна страна на корема,някой от родителите ти да го направи,защото ти трябва да си легнал в отпуснато състояние,и ако наистина имаш апендицит при 90% от слуачайте се изпитва болка,казвам 90% защото апендиксът може да бъде в 4 области на илеоцикалата и ако е в задната страна може ида не се открие,но ако имаш и най-малки съмнения отиди при лекар защото,аз така преди 10 години имах болка в коляното,но никой не обърна внимание,след това една нощ се спука и болките бяха 9 по десетобалната,но отново лекарите не го намериха именно заради позицията му(не стандартната) и ме спаси един хирург,който дойде на визитация след като му казаха че повръщам всичко което приема и той само ме натисна по-корема,аз изревах и той вика качвайте го в операционната и ме спасиха наистина на минути от смъртта,тей че при най-малкото съмнение отиди на лекар

Realfor
03-26-2011, 14:47
ами нито крака ми е схванат нито ме боли постоянно даже поотихна болката :?

ImmortalSportFreak
03-26-2011, 23:06
Мина ли ти?

Realfor
03-27-2011, 15:17
ами сега острата болка при сядане е няма... сега може би си внушавам понеже мисла за тва .. но чуствам нещо като тъпа дори не болка .. на различни места по корема