PDA

View Full Version : Не свършвам



milatatatatatata
03-26-2011, 07:44
Здравейте имам малък проблем... значи с приятеля ми правим секс от 3 месеца и до сега никога не е имало проблеми..но напоследък не мога да свърша... какво ли не правим.. къде ли не.. как ли не.. и не става не знам защо.. нз дали е по моя вина или не.. ако можете помагайте . :(

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

TechnoAddicted
03-26-2011, 08:16
Аз мисля , че сеска е нещо което е много страстно и не се прави - " * двамата гледате ТВ* Офф скучно ми е ... ае се ебем - ОК ! " Аз лично предпочитам да се въздържам колкото се може повече и когато вече и двамата неможем да издържим , аз и разкъсвам парцалчетата и всичката тази сексуална енергия насабрана изригва и се получава нещо - У Н И К А Л Н О

nikitka_
03-26-2011, 10:53
...

milatatatatatata
03-28-2011, 06:39
благодаря.. така и направих ме 2 дни почивка.. и беше невероятно 10x :-D

TheBobqk
03-28-2011, 07:46
благодаря.. така и направих ме 2 дни почивка.. и беше невероятно 10x :-D
Само 2 дни Оо. Аз държа моя малко повечко, но след това изживяванео е върховно ;д.

BrownEyes
03-28-2011, 07:58
Може да се е дължало на това,че си бил прекалено изморен,зитощен,напрегнат всеки има такива периоди :]

kiki1991
03-28-2011, 08:03
напълно прави преди мен..и аз като съм даржала моя по 4-5-6-7 дена без секс...и после като правим ни е много по-хубаво,от колкото като правехме преди всеки ден или през ден.Но и от една страна мъжете като не правят повечко дни и после свършват много бързо,но поне не всеки път е така при нас

Downtown
03-29-2011, 00:34
благодаря.. така и направих ме 2 дни почивка.. и беше невероятно 10x :-D

:razz: :razz: :razz: :razz: ;d;d;d 2 дена мчееееее - как ли сте издържали 2 дена ... не мога да си представя - брао .... вия сте някакви машини :D

xCut0utMyTearsx
03-29-2011, 07:56
:lol: И аз държа моя на сухо от една седмица и 3-4 дена ... и днес горко ми и тежко ми :lol: :lol: Предполагам, че още от вратата ш ме почне :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xinfamous
03-29-2011, 10:53
Аз мисля , че сеска е нещо което е много страстно и не се прави - " * двамата гледате ТВ* Офф скучно ми е ... ае се е*** - ОК ! " Аз лично предпочитам да се въздържам колкото се може повече и когато вече и двамата неможем да издържим , аз и разкъсвам парцалчетата и всичката тази сексуална енергия насабрана изригва и се получава нещо - У Н И К А Л Н О

Там от където се правиш че идваш,всички мразим такива като тебе.