PDA

View Full Version : Предцикълен период - антимъжки период



SpeedRacer
03-26-2011, 10:16
Мили нежни същества , защо преди цикъл ставате толкова раздразнителни и нервозни :D Към мъжката част - забелязали ли сте нещо антимъжко в предцикълния период :lol:

ScarletBite
03-26-2011, 10:27
Аа, аз не ставам раздразнителна и нервозна - поне не много, щото досега никого не съм убила. Просто изяждам всичко хрупкаво или сладко, до което се добера. И ме избива на баладични песни, книги, сълзи от няма нищо... 8-)

SpeedRacer
03-26-2011, 10:35
Лелеееее ти си супер :D

nikitka_
03-26-2011, 11:29
...

tanch3t093
03-26-2011, 11:36
Оо явно при всеки е различно. Мен ме избива на емоции, караници, викове.. , ужас. :D Така чее по-добре никой да не се закача с мен по това време, че ставам ужасна :? 8-)

DarkTemplar
03-26-2011, 11:54
Хормони пич. Жена преди мензис - жив дявол.:smt074

LovelyGirl
03-26-2011, 12:07
На мен това не ми влияе на настроението.Единствено, както казаха по-горе, умирам за сладко.

RoSKo0o0
03-26-2011, 12:21
Бих казал антиженски период 8-) Зле са, трябва да ядат тупалки като си го изкарват на неправилните хора :lol:

SpeedRacer
03-26-2011, 12:24
Бих казал антиженски период 8-) Зле са, трябва да ядат тупалки като си го изкарват на неправилните хора :lol:

ТИ СИ МОЯТ НОВ ИДОЛ :D :D :D :D

TheNewReligion
03-26-2011, 12:32
Преди цикъл съм супер общителна и щастлива. През първите два дни се гърча от болка и е препоръчително да не ми навлизаш в полезрението независимо дали си мъжко или женско. След т'ва съм си в нормалното състояние на лутане от едната в другата крайност. ^^ А за сладко си умирам и без да съм в цикъл.
При всяка е различно. Ако си уравновесено момиче попринцип, момчетата няма как да разберат дали си в тоя период.

babity
03-26-2011, 15:55
^Колежке, с последното не съм особено съгласна. Колкото и нескромно да прозвучи по принцип съм си доста уравновесена, но преди да ми дойде (и по време на отвратително нетърпимите болки) ставам като биковете от анимационните филмчета. Кълбета дим излизат през ушите и ноздрите ми. Издребнявам отвсякъде, удрям го на скандалджийство, нулева търпимост към простотии и дебилщина. А мъжът до мен... горко му!

vagarious
03-26-2011, 16:13
Мен ме мъчи единствено гладът преди и по време на цикъл.Нервни кризи не съм имала.
Иначе и аз познавам доста стресиращи момичета,които само да им наближи и са си чисто бедствие .. стой та гледай. :? :-D

mArMaLaDkA
03-26-2011, 16:18
Аз пък съм си проклета по принцип, обаче седмицата преди и по време на менструация ставам изключително обичливо, добродушно и приканващо към мир и любов всички наоколо.

bybz
03-26-2011, 16:24
Еми преди да ми дойде съм много гладна.
Като ми дойде или съм като вълк
или въобще не ми се яде.

А за раздразнението,
горко му на този, който ме
убиди, избъзика, нагруби,
който се заяжда с мен,
който си прави неуместни шеги
и т.н :D

Приятелят ми редовно
получава като подарък
нацупена физиономия или
ругатня :D

MilanowPz
03-26-2011, 18:07
Хормони пич. Жена преди мензис - жив дявол.:smt074

а когато не е в цикъл... Жива вещица :-x

ScarletBite
03-26-2011, 18:11
Хормони пич. Жена преди мензис - жив дявол.:smt074

а когато не е в цикъл... Жива вещица :-x
Еми станете педерасти тогава... ако още не сте.

AliceSw
03-26-2011, 18:48
Хаха, много е кофти при мене.
Тоя месец се убедих пак - даже аз не бях забелязала, че съм чак толкова зле досега. По принцип може да няма никакви белези, обаче някой път не е рев, крещене без причина на хора, сърдене за нищо. Просто чак си се дразня, даже и секс отказвам 3-4 дена преди цикъл понякога, а това по принцип не се случва.

DarkTemplar
03-26-2011, 19:05
Решението е да я оставиш да минат мъките и да се успокои. Мъжете сме орисани да се осланяме на търпението си.


Еми станете педерасти тогава... ако още не сте.
Малка си още, за да ми даваш акъл. ;)

ScarletBite
03-26-2011, 19:06
Малка си още, за да ми даваш акъл. ;)
Дали? :)

DarkTemplar
03-26-2011, 19:09
Малка си още, за да ми даваш акъл. ;)
Дали? :)
I can bet on it.

ScarletBite
03-26-2011, 19:21
Малка си още, за да ми даваш акъл. ;)
Дали? :)
I can bet on it.
Обясни ми по какво прецени, че съм твърде малка (wtf?!), за да посъветвам двама мрънкащи мизогини да се прехвърлят на другия бряг, щом този не им изнася. :)

DarkTemplar
03-26-2011, 19:30
Обясни ми по какво прецени, че съм твърде малка (wtf?!), за да посъветвам двама мрънкащи мизогини да се прехвърлят на другия бряг, щом този не им изнася. :)
Няма да си губя времето с теб, щото винаги се правиш на интересна и го играеш доволно компетентна. Просто така съм преценил. Аз за разлика от жените в мензис, НЕ мрънкам и нямам нужда от съветите на малки пенкелери. ;)

ScarletBite
03-26-2011, 19:50
Май настъпах котето по опашката. :D
Малкото пенкилерче ти пожелава лека нощ. :)

RoSKo0o0
03-26-2011, 20:00
Май настъпах котето по опашката. :D
Малкото пенкилерче ти пожелава лека нощ. :)

:? :? :? :? :?

blo0dc0untess
03-26-2011, 22:01
Аз пък не ставам раздразнителна преди цикъл а втория и третия ден по време на цикъла... :D

TheBeliever
03-26-2011, 22:14
Ставам по-емоционална преди цикъл. А това сваля прага на търпимостта ми. Може цял месец да си трая и да стискам зъби когато някой ме изнервя, но раздразни ли ме в тези дни - яхвам метлата.

Не виждам мъжете какво толкова се оплакват. Би ми било интересно да видя един мъж как би се справил с бушуващите хормони и емоционалните цунамита, които те причиняват. Ако те имаха цикъл световните войни нямаше да са само две на брой.

DarkTemplar
03-26-2011, 22:45
Чак пък да се оплакваме.. просто отбелязваме фактите. ;)

britzy
03-27-2011, 05:55
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ПТ-ставам ужасна ама съдба 8-)

Josefinne
03-27-2011, 08:27
Потресаващо откритие!
Учените след дълги опити и експерименти над всякакъв вид жените от различни раси и възрасти, стигнали до извода, че жените предпочитат различен тип мъже според периода на месечния цикъл, в който се намират.
В овулация жените предпочитали високи мъже на средна възраст с добре изразени вторични полови белези.
По време на цикъл жените предпоитали мъже, набити на кол, с извадени очи и членове натикани там където слънце не огрява. :oops:

Като изключим бъзика - мили мъже, цикълът е нещо наистина доста неприятно. Не е лично - в този период не само вие сте ни криви, но и всички жени, животни и всякакви форми на живот.

BlueMushroom
03-27-2011, 08:56
http://prikachi.com/images/635/3140635w.jpg
:D

по темата :аз просто си рева без причина кротичко в ъгъла 8-)

SpeedRacer
03-27-2011, 09:18
Понеже не разбрах дали онова с другия бряг се отнасяше и за мен , отбелязвам , че както каза Дарк - ние просто отбелязваме фактите .

П.П. Много разнообразни ефекти има :D Де да беше и моята кротка , НЕраздразнителна и МИЛА :grin:

bybit0o0
03-27-2011, 16:13
оооо направо искам да убия някой,криво ми е...,всичко ме дразни,задушавам се..но слава богу не се случва всеки път,даже рядко :-o

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 11:13
Темата ти е за друг раздел..
Ама айде,ще отговоря.
Мен ме държи 10дни :D
При ПМС нищо ми няма.
Но първите 5дена на МЦ не мога да стана от леглото,от болки.

DevilWish
03-28-2011, 15:32
Еми от цикъла, какво повече да ти отговоря.Просто съм кибрит в тея моменти ;)

jghgh
03-28-2011, 19:48
При всяка е различно. Ако си уравновесено момиче попринцип, момчетата няма как да разберат дали си в тоя период.
8-) 8-)

Аз съм неуравновесен тип, но само на семейството си го изкарвам.
Що се отнася до приятели и други хора се държа нормално. Някак неудобно ми е да занимавам всички с пмса ми ;]
Ама тия в къщи да не ми се пречкат, че...

BrownEyes
03-29-2011, 08:37
Незнам защо,но в периода на цикъл първите 4-5 дена човек трудно може да поговори като хората с мен :-D

Josefinne
03-29-2011, 08:40
Аз рядко ставам емоционална преди цикъл. Тогава обикновено ми става тъжно, имам чувството , че животът е безсмислен, че никой не ме обича. Такива неща. Но като си кажа, че сигурно е защото ще ми идва ис е успокоявам. Пускам си някое филмче и чакам да ми мине. Обикновено работи.

LadyDi
03-29-2011, 08:48
Бих казал антиженски период 8-) Зле са, трябва да ядат тупалки като си го изкарват на неправилните хора :lol:
Много те повредиха жените тебе.
Типичен случай на озлобено човече...

alwaysnforever
03-29-2011, 11:46
Понякога всичко минава добре, освен че всичко ми се яде.
Но друг път се дразня от най-малкото, крещя, сърдя се без видима причина :D :D
Амаа кво да правиш...съдба :)
След като мъжката част няма този проблем, трябва да се съобразят с нас, защото не знаят през какво минаваме ВСЕКИ МЕСЕЦ. :P

nomatterwho
03-29-2011, 16:20
Аз защо не ставам раздразнителна преди цикъл? : ? Аз ставам много чувствителна и се сещам за неща, за които не съм ревала от доста време и почвам да си внушавам неща, рева за глупости. Абе страшна работа. :D
Даже преди 2 или повече месеца един ден пак така си ревах и си се пошегувах на ум, че може да ми идва, пък то наистина ми идвало. 8-) И така 2-3 пъти съм си го помисляла и е ставало.
Най-пресния случай е днес - час и половина съм ревала на майка ми, оплаквайки живота си и й казах даже неща, които никога не съм й казвала.. Ама какво да се прави. :D

DarkTemplar
03-30-2011, 10:13
^Явно теб те избива на емоции. Днес говорих с една колежка по темата - преди цикъл ставала малко по-гадничка от обикновено, но основно много по-емоционална. Другите не съм ги разпитвал.

Обобщение - в тая нелека ситуация жените се делят основно на 2 вида - заядливи/раздразнителни/зли и емоционални. Според мен зависи от характера.

Лично аз бих предпочел по-любвеобилния вариант. ;)

XxInn0cencexX
03-30-2011, 12:19
Аз съм си раздразнителна по принцип.Някои месеци изобщо не забелязвам никакви промени обаче друг път като ме избие на гняв и ярост горко му на всеки който се изправи срещу мен !

kacheto
03-30-2011, 19:52
Не виждам мъжете какво толкова се оплакват. Би ми било интересно да видя един мъж как би се справил с бушуващите хормони и емоционалните цунамита, които те причиняват. Ако те имаха цикъл световните войни нямаше да са само две на брой.

Това е самата истина. Не знаят какво ни е а ни критикуват. Мъже...