PDA

View Full Version : Проблем със интернета!!!



kokosety
03-26-2011, 14:43
Интернета ми постоянно, ту се включва, ту се изключва! Омръзна ми, ако искам да изтегля нещо не мога, защото няма постоянна скорост. Ако не правя нищо, а примерно съм само във фейсбука или тук във форума, а не във ютуб или някъде другаде не прекъсва, но иначе не мога да правя нищо... Кажете ми, какъв може да е прболема :? :?

Azgalor
03-26-2011, 14:57
Обърни се към доставчикът ти. Съмнява ме някой от тук да може да разреши проблема ти, без никаква конкретна информация. :)

kokosety
03-26-2011, 15:01
Не е от доставчикът иначе просто като тръгна д аизвършвам някаккво действие чрез нета не зареждане на сайт ами слушане на музика теглена на торенти и дори скайп просто той прекъсва иначе дори в момента пак прекъсва искам просто да знам от какво може да е дали е от компютъра

kstanishev
03-26-2011, 15:44
Предполагам си на PC, така че си провери лан картата. Може да са й избушили схемите вече. А по-лошият вариант е дъното да ти праща грешно инфо към лан картата и така да получава недостатъчно ток, при което при натоварване да прави въпросния проблем.

kokosety
03-26-2011, 15:53
Тоест трябва да видя лан картата нали :D :D или дъното иначе мс много

straus
03-26-2011, 16:56
А рутер ползваш ли?

kstanishev
03-27-2011, 13:26
За жалост, скоростта не зависи от рутера, а ако той е прецакан или имаш нет или нямаш. Тоест, няма логика да можеш да си влезеш в скайп, а да не можеш да заредиш пощата си примерно.

straus
03-27-2011, 13:43
Има логика, аз съм с един кофти рутер на който му забива порт 80, имал съм случай по половин-един час да цъкам скайп, но не мога 1 страница да отворя. Кофтито е, че като забие така не мога да вляза в контролния панел на рутера да го рестартирам.