PDA

View Full Version : Обичам го.....



Beibityy
03-26-2011, 15:06
Здр на всички.. имам един проблем и ще ви помоля за съвет.. Влюбена съм от доста време в едно момче. Казвала съм му много пъти че го обичам, и той ми е отвръщал със същото.. по няколко пъти в седмицата идва до вкъщи.. целуваме се прегръщаме се правим всичко типично за една влюбена двойка..всеки път ми показва че ме желаее че му е повече от приятно с мен. Превързана съм толкова много към него, че просто немога да си представя какво ще е ако той прекрати отношенията си с мен.. но проблема е такъв че аз искам да бъда с него, а той не иска да има връзка в момента.. та искам да ви помоля да ме посъветвате какво да правя и как да го обедя да тръгнем.. :)

babity
03-26-2011, 15:42
Няма да го убедиш. Била съм там, говоря от опит. Няма значение какво ти говори. Докато продължава да ти повтаря, че не иска връзка, по никакъв начин не можеш да размърдаш нещата на никъде. Приключвай с това докато е рано, в противен случай много ще страдаш.

Beibityy
03-26-2011, 16:04
оо не немога да го оставя.. да знам страдала съм за него.. може би пак ще страдам.. но прекалено много направии и продължава да прави за мен.. НО ВЪПРЕКИ ТОВА МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА ТИ..!!!

pitfall
03-26-2011, 16:08
ако сега не иска да има връзка, не мисля, че след време ще иска ...

bybz
03-26-2011, 16:11
Е ... те другите са ти го казали ..
:) Ако ти желаеш връзка,
а той не... тогава не е правилният човек.

Не се отчайвай слд него ще има още много.
:) :) :)

BlueFace
03-26-2011, 17:44
Ами в случая мисля, че babity е права

BaffaLsc
03-26-2011, 18:06
Била съм на твое място, и да, остави го докато можеш, много си патих след това, и се питах защо не ги послушах и не го оставих докато можех..

marin4itu
03-27-2011, 08:10
Той твърди, че не иска връзка, защото не е срещнал момичето, с което да иска.. Съжалявам, но явно не си ти. Постави му ултиматум, или връзка, или нищо. Ако не иска нищо, просто се отдалечаваш, защото иначе само ще се измъчваш.

Josefinne
03-27-2011, 08:14
Ами... Няма начин. Ако щеш роди му бебе нищо не може да се сравни с това, което бихте имали, ако той сам го пожелае. Не можеш да го насилиш. Мисля си обаче, че трябва да дадеш малко повече подробности относно това защо той не иска да има връзка. Дал ли ти е някакво обяснение ?
Ако другите са прави - че не иска да има връзка с теб, защото иска да бъде свободен и за други момичета това е едно. Но ако не е готов да сподели всичко с теб, защото наскоро е приключил с друга връзка - това е друго.

Beibityy
03-27-2011, 08:35
еми значи тои не ми е казвал конкретна причина защо неиска да има връзка.. не вярвам че би могъл да бъде с други момичета, макар че като се замисля.. ако му се отдаде възможност както всяко едно момче той би се възползвал.. но той не е от този тип момчета "ДЕБНА ДА ЕБНА" ! А колкото до това дали е готов да споделя всичко с мен.. МИСЛЯ ЧЕ Е НАПЪЛНО ГОТОВ защото последната му връзка с момиче беше преди 1-2 години.. и от тогава има някакви по-сериозни отношения само и единственно с мен..

Josefinne
03-27-2011, 08:46
Факт е, че когато желанията ви се разминават проблем има.
В случая ти искаш сигурност, а той не е готов да ти я даде. Не започвай с ултиматуми. Това е ужасно грешно. Съдя по себе си, че ако някой ми постави такъв ултиматум, дори да ми се иска да съм с него, това по-скоро ще наклони в обратната посока нещата. Мисля, че просто трябва да седнете съвсем спокойно и да му обясниш защо искаш да имате официална връзка. Затова първо ти помисли какво ще му кажеш и защо искаш да можеш да го наречеш "свое гадже" и пред другите. Помисли какво ти липсва наистина, а не какво трябва да бъде. И му го кажи. Виж каква причина ще ти даде той. Опитай да я анализираш така все едно някоя приятелка ти разказва този случай за себе си. Въобще се абстрахирай от това, че става дума за теб и за него, защото чувствата карат думите да звучат така, както на теб ти се иска. И тогава стават яките обърквации в комуникацията.
Успех!

Beibityy
03-27-2011, 08:51
БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА.. ще пробвам !!!