PDA

View Full Version : Как да изглеждам готин?



Bezdomnokuche
03-26-2011, 16:06
Хора, кажете как да изглеждам готин без да излеждам претруфен, например какви дрехи да носкак да си ги направя?

vagarious
03-26-2011, 16:16
Или си готин, или не си. :?
Каквото и да облечеш,дори и гол да тръгнеш - не ти ли идва от вътре да "си готин" .. няя как да стане.
Не и без да изглежда отстрани смешно,в старанието ти да си именно готин..

Annabelle
03-26-2011, 16:42
Не пускай такива теми. Ще те изядат тука, от личен опит казвам.














По темата: опитай се да се присъединиш към някаква група от яки хора и ако успееш автоматично ставаш як и ти 8-)


не е ... шегувам се.
всеки си е як по своему.
обличай се както ти харесва. :)

mayaaa
03-26-2011, 16:56
Емо стилът. Аз лично не го харесвам този стил, ама ако си толкова "отчаян/а" за да пускаш такава тема го пробвай.

italian55
03-26-2011, 17:00
Бъди себе си!

Fiction7577
03-26-2011, 17:23
Преди всичко, когато казваш някои неща само за да бъдеш готин, помисли си дали трябва. Защото много момчета, които в стремежа си да бъдат "яки", се държат като абсолютни дрисльовци.

Бъди човек на място, дръж се типично казано - "точно", такива се харесват. Ти си ги имай бъзиците, но нека да са уместни, без обиди или подобни, които могат да засегнат човек.

Това е главното. Облеклото няма значение.

Имам един от моят клас който смея да твърдя - човека въобще не носи дрехи тип нещо готино, дори напротив.

Носи неща които на него му харесват и му е през оная работа на кого му харесва.

От друга страна е страшно свястно момче, с което можеш да си говориш на абсолютно всякакви теми, без да се заяжда или нещо подобно.

Единствения може би, който е обичан от целият клас. Ти се сети защо.

GLaDOS
03-26-2011, 17:30
Според мене трябва да промениш нещо у себе си. Трябва да си покачиш самочувствието и другото идва само ...
Аз лично ходя от време на време на фитнес ,после ми е добре щото съм си малко дървен и не спортувам друго :D ,а пък и добре се отразява като цяло !

BeezyJey
03-26-2011, 17:30
Емо стилът. Аз лично не го харесвам този стил, ама ако си толкова "отчаян/а" за да пускаш такава тема го пробвай.

Пфф, ако те послуша, само ще стане един от всичките позьори..

Almond
03-26-2011, 17:49
Бъди себе си, няма нужда да се правиш на някой друг. Все пак външността не е всичко. :wink:

unknown0inlowe
03-26-2011, 18:10
Ами аз мисля,че предимно трябва да бъдеш себе си и да не се държиш надменно! Обличаш се просто малко по-стилно но не като някакъв позьор от типа на розови очилца и гривничка :lol: А просто някакви дънки с тениска и маратонки или кецове , които да си подхождат :) Мотаеш се с много хора и завързваш много нови запознантва и с двата пола :) Повярвай ми това автоматично те прави готин :) Но недей да забравяш стари приятели :? И никога не забравяй че ТИ си ТИ и не трябва да правиш някакви супер драстични промени :)

fenastz
03-28-2011, 13:46
Специално за теб

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=376139&highlight=%E3%EE%F2%E8%ED+++%F3%F7%E8%EB%E8%F9%E5

anonymous708973
03-28-2011, 15:07
Да си готин на външен вид е лесно - риза/тениска (нормални цветове, без цикламено, примерно) + дънки + спортни обувки. Нормална прическа.

Номерът е да си готин вътрешно - не бъди смешникът на компанията, никой не гледа сериозно на такива, но си пускай майтапите пак - гледай да не обиждаш някого. Лично за мен готино момче е такова, в чието присъствие леееко се изнервям (приятно, разбира се) - непредсказуем, но не ненормален, възпитан, но не да сваля шапка на всяко момиче, задължително НЕ сваляч (отблъсващи са ми тия, дето се лепят на всяка, баси занижените критерии. И не подсвирквай по улиците).
Недей да казваш "Харесвам те" и "Хайде да ходим", недей да искаш разрешение преди да целуваш. Провокирай, бъди интересен, дръж си козове в ръкава... вади по някоя интересна, но не измислена история в подходящ момент. (Примерно как чичо ти те е учил да стреляш с пистолет, как обичаш да ходиш на риболов рано сутрин - нещо, което не е типично за днешния тийнейджър).

На колко си, впрочем?

Greennight
03-28-2011, 15:11
Тъпо е да следиш някви шаблони и образци...Да и кажа,вече ми е смешно и изобщо не забелязвам хората,които се държат и обличат според модата-шаблонно.Например сега дето е модерно при момичетата с тия топираните коси и 5те кила фон дьо тен.Забелязвам точно хората,които по някакъв начин са ми по-различни и интересни от масовката.