PDA

View Full Version : Помогнете моля...



megenceto
03-26-2011, 18:21
Бих желала за ващто мнение по въпроса.Може да ви прозвучи глупаво но няколко мнение никога не са излишни според мен,и така към въпроса ми към вас.
С приятеля ми с които съм от скоро когото правим секс и той като свърши на ван после му правя орална любов и пак продължавам със секса и така няколко пъти.....но и чакам да ми дойде цикала в следващите дни....има ли вероятост да забременея.
Надявам се само сериозни дами да пешат.Благодаря предваително.

nikitka_
03-26-2011, 19:11
***

megenceto
03-26-2011, 19:16
да не е свършил в мен,но но съм чувала че трябва да се изчака малко преди да се почне втори акт защтото нали остава малко течност в него ,а ние след орална продалжавахме със секс

AllEyesInMe
03-27-2011, 01:41
да не е свършил в мен,но но съм чувала че трябва да се изчака малко преди да се почне втори акт защтото нали остава малко течност в него ,а ние след орална продалжавахме със секс

Тя била чувала...като си чувала, защо не чакаш? Толкова много като теб..а толкова малко патрони... :?
По темата: Според мен си бременна.:) Честито!

П.С Добре си се научила да правиш сиврки на ляво и на дясно, ама вземи и правописа научи.

kalpazanka
03-27-2011, 08:55
Контрацептиви пиеш ли? Някакви локални контрацептиви ползваш ли?
Той изпишква ли се преди следващия полов акт?

frozendeath
03-27-2011, 08:58
Имам чувството, че ще пита какво е контрацептив.

Bonita1991
03-27-2011, 12:27
Имам чувството, че ще пита какво е контрацептив.

:D :razz: не можах да се сдържа просто

По темата : както казаха по - горе ако поне не се е изпишкал вероятността се увеличава

Nebuu
03-27-2011, 21:48
Ало, за презервативи чувала ли си? Да не ревеш после във форума за бъдещи майки?!
:o

LambOfGod
03-27-2011, 22:46
Плаче ми се...

Авторката:Свърши ми на яйцеклетката, нали така се викаше онова дето жените пишкат с него?
Отговор:Не, бе той, като не гледа телевизия няма как да забременееш...
Авторката:Ама не ми идва от осем месеца...
Отговор:Е, споко, той нали пикае?Ако пикае всичко е ОК...

nerwna
03-27-2011, 22:57
При положение,че не е свършил в теб,няма как да забременееш.

BrownEyes
03-28-2011, 08:08
Ако не е попаднала семенна течност във влагалището няма шанс :)

Nebuu
03-28-2011, 14:04
Да сте чували за пре-еякулация? Бързо един гугъл!

SkylineDrift
03-28-2011, 17:26
Бих желала за ващто мнение по въпроса.Може да ви прозвучи глупаво но няколко мнение никога не са излишни според мен,и така към въпроса ми към вас.
С приятеля ми с които съм от скоро когото правим секс и той като свърши на ван после му правя орална любов и пак продължавам със секса и така няколко пъти.....но и чакам да ми дойде цикала в следващите дни....има ли вероятост да забременея.
Надявам се само сериозни дами да пешат.Благодаря предваително.

1)Оправи си правописа.
2)Със или без презерватив сте го праливи.
3)Ако е без има вероятност,но щом не е свършвал в теб е минимална.

Downtown
03-29-2011, 00:26
да не е свършил в мен,но но съм чувала че трябва да се изчака малко преди да се почне втори акт защтото нали остава малко течност в него ,а ние след орална продалжавахме със секс

Тя била чувала...като си чувала, защо не чакаш? Толкова много като теб..а толкова малко патрони... :?
По темата: Според мен си бременна.:) Честито!

П.С Добре си се научила да правиш сиврки на ляво и на дясно, ама вземи и правописа научи.

+1 :D

RageAgainstTheMachine
03-29-2011, 10:13
Толкова ли сте бедни , че нямате пари за кондоми ?! Няма възможност , тъй като сперматозоидите умират много бързо в кислородна среда , ай ся ходи се радвай...

xinfamous
03-29-2011, 10:51
Мисля че темата е фейк.Вече ми е трудно да повярвам че има толкова тъпи и неграмотни хора..