PDA

View Full Version : относно скайп



ecstazy
03-26-2011, 19:59
начи мн ми е инт как моеш да разбереш дали някой те е блокнал в скайп. Много пъти ми се е случвало с различни хора и сега като се замисля не мога да разбера. Примерно в по-новите скайпове има 2 вида въпросчета на нечий профил (в случая съм взела някакви произволни, с които не съм имала чат и т.н.) и каква е разликата м/у ;

http://www.prikachi.com/images/658/3139658H.jpg

glamourreye
03-27-2011, 11:28
Ами първото е, че някой не ти отговорил на пълномощното или, че ти не си отговорил/а. А второто е, че не ти е писал от отдааавна или пък просто няма аватар. Поне така е при мен! :) За блокирането само аз съм блокирала хора, те мен не са ме блокирали и не знам как са там нещата! :)

ecstazy
03-27-2011, 20:04
е мерси ама айде помогнете ми да реша тая тъпа загадка :D

3oPuTy
03-28-2011, 00:43
Ако някой те е блокирал ще стои извън линия и като доближиш мишката до никнейма му ще ти изпише "Обмислящ пълномощното" или нещо от тоя род ...

galin4o0o
03-28-2011, 08:26
Когато са те блокирали ти излиза 1-вата икона.А също така и където е статуса "на линия" "отпочиващ" ако дадения човек те е блокирал седи просто едно "?" :}

sice
03-28-2011, 15:46
и не може да му звъннеш :neutral:

vagarious
03-28-2011, 15:57
Когато са те блокирали ти излиза 1-вата икона.А също така и където е статуса "на линия" "отпочиващ" ако дадения човек те е блокирал седи просто едно "?" :}

Това е за всички версии преди 4.0.Тук става въпрос за новите версии, а и картинките,които са постанти - са от там.:) И на мен ми е интересно да знам,защото съм се чудела много пъти .. :-o

glamourreye
03-28-2011, 16:33
Проверих!! :D Накарах едно момиче да ме блокира и ми излезе първото. И не можеш нито да пишеш, нито да звъниш. И .. винаги е извън линия. :) Дано съм разгадала загадкатаа, хаха! ;)

-(на най-новата версия съм)

galin4o0o
03-29-2011, 07:28
Когато са те блокирали ти излиза 1-вата икона.А също така и където е статуса "на линия" "отпочиващ" ако дадения човек те е блокирал седи просто едно "?" :}

Това е за всички версии преди 4.0.Тук става въпрос за новите версии, а и картинките,които са постанти - са от там.:) И на мен ми е интересно да знам,защото съм се чудела много пъти .. :-o

Слушай батко си като ти говори :) Нова стара все е скайп :)

ecstazy
03-30-2011, 08:40
аз па си мисля, че първото излиза когато търсиш човек, с когото изобщо не си си писал и не те е приел като абонат. А второто е, когато човек те блокира/изтрие от списъка.

П.с. в новите скайпове когато някой те изтрие или блокира, на мястото на настроението (онлайн,отпочиващ, т.н.) си пише извън линия.

п.с.2 А има ли начин да разбереш дали някой те е блокнал като не ти е в списъка с абонати? :D