PDA

View Full Version : ВСЕКИ ИСКА ДЪЛГА КОСА!



KaLLuu
03-26-2011, 20:58
Не намерих точно такава тема за това реших да направя !
тъй като моята коса беше КЪСА и ми беше много мъчно докато ми порасне ... та такка нека ви кажа аз какво правя !
- преди да се измия я мажа в корените с тривитаминол ... ( но става доста мазна , за това трябва да я измиете хубаво ) и седите околко 30-40 мин
- може да си купите шампоан на KASY с боров катран ... страхотен е , и цената му е околко 1-2 лева ... има също балсам за коса с хинин но е доста скъп ...
- след банята може да си втриете в корените обилно хининова вода или ако ви се дават повече пари АМПУЛИТЕ НА SERY за по-бърз растеж - не са лоши , или от някои магазин за козметика да си взимате периодично ампули за растеж. Не е повече от 2 лв ампулата която може да използвате 2 , 3 пъти.
- ако се къпете през 2-3 дена може вечер само за втривате хининовата вода в корените преди лягане .... но не забравяйте , че не може да я използвате повече от 2-3 месеца, защото иначе косата ви ще свикне с нея ....
- бъдете сигурни , че краищата на косата ви не са накъсали !
НАДЯВАМ СЕ , ЧЕ СЪМ ВИ ПОМОГНАЛА !

sasuke666
03-26-2011, 21:03
Всъщност с каквото и да се маже косата, каквито и средства да се използват...ефектът не е много различен...най-много косата за 4 месеца да порасне с 5 см

KaLLuu
03-26-2011, 21:05
напротиф ... косата расте с по 1,30 - 2 см на месец и с употребата на подходящитете продукти може да расте с по 4 - 5 санта на месец

sasuke666
03-26-2011, 21:08
Ууууу тва е интересно... но и невъзможно освен ако метаболизмът ти е някакъв мегаразвит :shock:

Siesnkaa
03-26-2011, 21:12
И не мисля че всеки иска дълга коса :D

plamuu
03-26-2011, 22:15
Каквито и продукти да се използват, повече от няколко сантиметра за месец няма как да порасне. :D . . А ако ти чак толкова зор за дълга коса - удължения (ако имаш 200-300 излишни лева) :D

mynichka
03-27-2011, 07:18
^ хахаха и удължителите не са решение винаги- я ако си била на каре ама хубаво оформено ми сложи удължения да видиш дали няма да седи адски грозно и да си личи толкова много. Иначе маските с тривитаминола наистина са добри, хининовата вода на мен не ми допада и аз все се каня да си купя ампули- може би днес, утре :)

marin4itu
03-27-2011, 07:42
Толкова много химии на косата и само и само да разте по0бързо.. :?
И наистина не всеки иска дълга коса...
А удълженията винаи си личат.. поне аз винаги забелязвам..

Mi6inka
03-27-2011, 08:03
Ууууу тва е интересно... но и невъзможно освен ако метаболизмът ти е някакъв мегаразвит :shock:


Абсолютно! Дори с една фризьорка коментирахме това и тя каза, че при толкова бърз растеж на косата... по-скоро има някакъв здравословен проблем с метаболизма и е добре да се иде на лекар :D Тъй де... не е нормално и... НЕ всеки иска дълга коса...аз моята чакам бала, че да я махам 8-)

Hilary_
03-27-2011, 09:38
Мажете си квото искате върху главите пак няма да ви порасне коса толкова бързо, колкото си въобразявате!!! .. :lol:

Reaction
03-27-2011, 10:03
Толкова много химии на косата и само и само да разте по0бързо.. :?
И наистина не всеки иска дълга коса...
А удълженията винаи си личат.. поне аз винаги забелязвам..


Annabelle
П.С.: И да првописът си е ужасен! И това не е повод за гордост, ами обратното, би трябвало да се извиниш и да се стараеш да пишеш по-грамотно. Но не, нервни сме и всички са ни криви, а ние сме прави.. Айде стига, моля ти се.. :?

Нищо лично, но защо я упрекваш в неправилен правопис? 8-)

vagarious
03-27-2011, 10:09
Ууууу тва е интересно... но и невъзможно освен ако метаболизмът ти е някакъв мегаразвит :shock:


Абсолютно! Дори с една фризьорка коментирахме това и тя каза, че при толкова бърз растеж на косата... по-скоро има някакъв здравословен проблем с метаболизма и е добре да се иде на лекар :D Тъй де... не е нормално и... НЕ всеки иска дълга коса...аз моята чакам бала, че да я махам 8-)

И аз това чакам. :?

smiirnoff
03-27-2011, 10:12
Каквито и боклуци да си слагате по косата, само се залъгвате и си давате парите. Решете косата често - така стимулирате растежа, като правите "масаж" на скалпа.

http://www.evropea.com/resane-masazh-kosa.html

Прочетете малко, вместо само да третирате косата с ненужни простотии..

mayaaa
03-27-2011, 10:22
Не съм съгласна! Ако се грижите добре за косата си тя ще расте мнооого по-бързо!!!

Minerva
03-27-2011, 10:25
Нищо не действа за по-бърз разтеж - това са глупости. Единственото, което може да повлияе върху състоянието на косата е правилното хранене (не гладуване!) И не мога да разбера какъв е този зор отвсякъде - за един месец да ми порастне с 10см. за 2 седмици да ми порастне с 20?!?! За какво точно е толкова необходима тая дълга коса, ако е чак толкова належащо има удължения.

StolenBliss
03-27-2011, 11:32
Ууууу тва е интересно... но и невъзможно освен ако метаболизмът ти е някакъв мегаразвит :shock:


Абсолютно! Дори с една фризьорка коментирахме това и тя каза, че при толкова бърз растеж на косата... по-скоро има някакъв здравословен проблем с метаболизма и е добре да се иде на лекар :D Тъй де... не е нормално и... НЕ всеки иска дълга коса...аз моята чакам бала, че да я махам 8-)

Еее, айде стига бе :( Моята расте доста бързо без да я мажа с нищо. Да не се объркам ама съм имала случаи за 3 месеца 10 см..

plamuu
03-27-2011, 12:34
^ хахаха и удължителите не са решение винаги- я ако си била на каре ама хубаво оформено ми сложи удължения да видиш дали няма да седи адски грозно и да си личи толкова много. Иначе маските с тривитаминола наистина са добри, хининовата вода на мен не ми допада и аз все се каня да си купя ампули- може би днес, утре :)

Е, ако е на каре естествено, че няма да стоят удължения. Те ще си стоят де, ама грозно. :D Аз см ползвала ампули и съм доволна. 8-)

plamuu
03-27-2011, 12:37
Толкова много химии на косата и само и само да разте по0бързо.. :?
И наистина не всеки иска дълга коса...
А удълженията винаи си личат.. поне аз винаги забелязвам..

Личат си само, ако са някакви долнокачествени, от пазара за 50 кинта. :) Иначе има и хубави удължения от естествен косъм, които не личат. :) Въпрос на качество. :)

marin4itu
03-27-2011, 12:43
Толкова много химии на косата и само и само да разте по0бързо.. :?
И наистина не всеки иска дълга коса...
А удълженията винаи си личат.. поне аз винаги забелязвам..


Annabelle
П.С.: И да првописът си е ужасен! И това не е повод за гордост, ами обратното, би трябвало да се извиниш и да се стараеш да пишеш по-грамотно. Но не, нервни сме и всички са ни криви, а ние сме прави.. Айде стига, моля ти се.. :?

Нищо лично, но защо я упрекваш в неправилен правопис? 8-)

Ехаа и толкова си се занимавала да изваждаш цитати... тцтцтц.. Трогната ли трябва да съм? И да знам, че се пише "раста" и знам, че се пише "по-бързо", а не с 0, ама идея си нямаш на каква клавиатура пиша в момента и как ме заболяха пръстите да блъскам по нея.. Ето поправих се.. Доволна Ша останеш ли?

Reaction
03-27-2011, 12:48
Толкова много химии на косата и само и само да разте по0бързо.. :?
И наистина не всеки иска дълга коса...
А удълженията винаи си личат.. поне аз винаги забелязвам..


Annabelle
П.С.: И да првописът си е ужасен! И това не е повод за гордост, ами обратното, би трябвало да се извиниш и да се стараеш да пишеш по-грамотно. Но не, нервни сме и всички са ни криви, а ние сме прави.. Айде стига, моля ти се.. :?

Нищо лично, но защо я упрекваш в неправилен правопис? 8-)

Ехаа и толкова си се занимавала да изваждаш цитати... тцтцтц.. Трогната ли трябва да съм? И да знам, че се пише "раста" и знам, че се пише "по-бързо", а не с 0, ама идея си нямаш на каква клавиатура пиша в момента и как ме заболяха пръстите да блъскам по нея.. Ето поправих се.. Доволна Ша останеш ли?

:-) Мерси бонбончееее :****

blondeVIP
03-27-2011, 13:08
Даа, ок не е полезно толкова мнг химии да си слагаме по косите, но не мога да разбера защо спорите, че не расте косата, при положение, че и аз /вечният скептик/ се убедих в това ?!?
На всеки му влияе различно. На мен от хининовата вода например доста ми се подобрява състоянието на косата като цяло, не само за растеж... И не става въпрос за някакви космически цифри от рода на 5 см за 15 дена или подобни ;)
Така че, който няма опит няма смисъл да казва дали действа или не :)

LaChupacabra
03-27-2011, 13:41
грешиш :D аз примерно мнооого повече се харесвам с къса коса...

Shantia
09-26-2011, 04:14
Супер тема! Аз миналата година бях до рамото и все не ми растеше. Но като се ядосах и казах, че ще я пусна - сега ми е до дупето! Започнах с всякакви стимуланти и подейства. Не съм я подстригвала нито веднъж от тогава, дори фризьорката ми каза, че не ми цъфти и е много здрава. Щеше да ме бие като й казах онзи ден да ме кръцне леко. И аз правя горе долу същите неща като теб. Моята коса си ми е голяма гордост.

BonnieandClyde666
09-26-2011, 06:07
При всеки е индивидуално! Едни коси растат бързо, други бавно.

ledenakrasota
09-26-2011, 11:33
След 30 мин. ще си кажа "довиждане!" с моята дълга коса. Имаме връзка от близо 12 години, но се реших на промяна малко. 8-)

LoveYou95
09-26-2011, 17:42
Супер тема! Аз миналата година бях до рамото и все не ми растеше. Но като се ядосах и казах, че ще я пусна - сега ми е до дупето! Започнах с всякакви стимуланти и подейства. Не съм я подстригвала нито веднъж от тогава, дори фризьорката ми каза, че не ми цъфти и е много здрава. Щеше да ме бие като й казах онзи ден да ме кръцне леко. И аз правя горе долу същите неща като теб. Моята коса си ми е голяма гордост.
Сподели малко повече .. искам и аз да си пусна дълга коса, но винаги цъфти !?!??

anonymous708973
09-26-2011, 18:19
Не ща дълга коса. След дълги години с бая дълга коса се убедих, че ми отива средна дължина или клоняща към късо.
А моята расте като... изчудила съм се какво да я правя! МНОГО расте.

musS
09-26-2011, 18:46
Нищо не действа за по-бърз разтеж - това са глупости. Единственото, което може да повлияе върху състоянието на косата е правилното хранене (не гладуване!) И не мога да разбера какъв е този зор отвсякъде - за един месец да ми порастне с 10см. за 2 седмици да ми порастне с 20?!?! За какво точно е толкова необходима тая дълга коса, ако е чак толкова належащо има удължения.
+ 1