PDA

View Full Version : объркана.



shwepsy
03-26-2011, 21:37
ей хора,сигурно звучи тъпо , обаче.. и на мен не ми е лесно.
Така.. днес се запознах със едно момче.. (няма да казвам имена и обстоятелства.)) И нещата се развиха доста странно.Хубав е,направи ми впечатление още като го видях.Но не го заговорих,не флиртувах с него,защото разбрах ,че си има приятелка.Мда,но разбира се аз винаги попадам в някакви филми.Той реши.. че проявява интерес.. и .. дойде при мен,заговори ме.. което аз не сметнах за странно.Но след това започна да стои непрекъснато до мен,да ми се усмихва,да ме заговаря и да ми хвърля мили погледи.Толкова много искам да отвърна.. но.. 1.че приятелката му забеляза, и му се разсърди.2. че толкова злобно ме гледаше,че имам чувството , че ще ме набие в скоро време.3. че все пак ми е жал за нея.. поставям се на нейно място,и наистина е доста тегаво..
Какво да правя?

TheBeliever
03-26-2011, 22:00
Нищо. Не прави нищо.

izlishna
03-27-2011, 06:10
Ако той има чувства към приятелката си, не им разваляй връзката... Ако той иска да има нещо с теб, сам ще те потърси и ще ти каже.. Ти не прави нищо!

balu4ka
03-27-2011, 07:01
Правилно си се поставила на нейно място.
Не се занимавай с такива хора,дори и нещо да се получи и да иска теб ,той ще е оставил момичето си заради друга(направи си изводи) (;

Josefinne
03-27-2011, 07:11
На мен ми се струва, че той е искал да накара приятелката си да ревнува, като е използвал теб. Освен че това означава, че няма реални намерения към теб, а само симулира, но и че е интригант. Трудно е като си харесала някой, да му признаеш, че има и гадни страни или качества, но лично аз, на твое място бих бягала по-далеч от това момче. Хубавци под път и над път. Успех, мила :)

TechnoAddicted
03-27-2011, 07:54
ОООООООООООХ да ви имам проблемите ..
Съгласен съм с Josefinne ..

marin4itu
03-27-2011, 07:55
Браво, поздравявам те, че не си като повечето кифли!
Иначе нищо недей прави, така е по-добре..

TechnoAddicted
03-27-2011, 07:58
Браво, поздравявам те, че не си като повечето кифли!
Иначе нищо недей прави, така е по-добре.. колко си сигурна , че не е ? :-o

marin4itu
03-27-2011, 09:52
Браво, поздравявам те, че не си като повечето кифли!
Иначе нищо недей прави, така е по-добре.. колко си сигурна , че не е ? :-o
Ами замисля се какво би било на момичето, а не веднага някое момче й се е усмихнало и тя бам в леглото му, независимо дали е обвързан или не.

VaMpiRKaTaaa
03-27-2011, 10:13
Той проявява интерес към теб,тя не може да ти метка злобни погледи,защото той е поел инияцитивата,a не ти.Изчакай да разбереш,дали не е нещо моментно,ако е сериозно,действай и ти.

ivcheto0o
03-27-2011, 10:44
Нищо. Не прави нищо.

shwepsy
03-28-2011, 19:17
Благодаря ви МНОГО ! Няма да правя нищо,защото един от коментарите горе ме накара да се замисля.Щом оставя приятелката си заради друго момиче.. какво ще му струва да остави и мен така.. А и.. наистина много ще ми е кофти заради това момиче.. Затова , само когато го опозная, и съм сигурна в чувствата му , ще бъда сигурна в моите.И.. наистина не съм като другите "разбивачки на семейства".Не съм и кифла.Няма да правя нищо.. той е с това момиче от .. около 2 години.. НЯМА да разбивам връзката им,дори и нещо да стане между нас..