PDA

View Full Version : Бижута =]



wiiwa
03-27-2011, 09:37
Не намерих такава теми и много се извинявам ако има.
Ако някой знае някакъв трик за правене на гривнички, гердани, пръстени и всякакви такива глупости за момичета да каже.. по възможност да качи снимки :)
Аз примерно взимам някакъв синджир и с клещи между телчетата слагам хубави мъниста или висулки..в повечето случеи става наистина хубаво .. или не чак толкова :D :)

mayaaa
03-27-2011, 10:34
Ми ако си от Пловдив има един магазин "Бижу" в Форума. От там си взимам всякакви мъниста и неща и после с различни клещи ги правя :P

wiiwa
03-27-2011, 10:40
Даа.. знам го, пробвай с Бижу ленд .. има още то хубави мъниста, панделки, синджири и др. :D :) :)

glorkata
06-09-2011, 12:07
Здравейте!Нова съм и моля да ме извините ако пиша на неподходящото място!Бих искала да знам къде мога да намеря сърчица BFF.Нали знаете - две половинки и най-добрите приятелки си ги разделят...

Съжалявам,но не мога да приложа снимка...нова съм все пак! :-D

Roksolana
06-09-2011, 12:13
Здравейте!Нова съм и моля да ме извините ако пиша на неподходящото място!Бих искала да знам къде мога да намеря сърчица BFF.Нали знаете - две половинки и най-добрите приятелки си ги разделят...

Съжалявам,но не мога да приложа снимка...нова съм все пак! :-D


В магазините, в които продават сребро. Поне моето е от там :)

glorkata
06-09-2011, 13:08
A какви са цените горе-долу?Скъпи ли са? :-)

Roksolana
06-09-2011, 13:21
"Скъпо" е малко разтегливо понятие.. но да кажем, че не са. То има най - различни видове. Виждала съм и такива, които са изчистени, без надписи и можеш да си ги гравираш с каквото искаш

glorkata
06-09-2011, 15:12
Добре,де!Горе-долу някакви цени...2-5 лв....10 лв. Колко струва едно ненадписано + гравиране по желание и едно готово? :oops:

nelqnaa
04-13-2012, 08:09
Извинявам се ако това не е мястото, на което трябва да питам, но някой виждал ли е, така наречените - Еar cuffs бижута ?