PDA

View Full Version : РИНОПЛАСТИКА ?



happykid93
03-27-2011, 11:55
ЗДРАВЕЙТЕ! НЕ ЗНАМ ДАЛИ ТУК Е ПОДХОДЯЩОТО МЯСТО В САЙТА ДА СПОДЕЛЯ ЗА БЪДЕЩАТА СИ ОПЕРАЦИЯ-РИНОПЛАСТИКА.

МНОГО МЕ Е СТРАХ, ЗА ПЪРВИ ПЪТ ЩЕ ЛЯГАМ ПОД НОЖА КАТО ЦЯЛО :( :( ПРЕПОРЪЧАХА МИ КЛИНИКАТА НА ДОКТОР АНГЕЛ ЕНЧЕВ В ПЛОВДИВ. ( КОЙТО ИМА И БРАТ БЛИЗНАК) НЯКОЙ ПОДЛАГАЛ ЛИ СЕ Е ПРИ ТЯХ НА НЯКАКВА ПРОЦЕДУРА? ОПРАВДАНИ ЛИ СА БИЛИ ОЧАКВАНИЯТА ВИ?
:( ПРИЕМАМ И ПРЕПОРЪЧВАНИЯ, НАСОЧВАНИЯ КЪМ ДРУГИ ХИРУРЗИ СЪЩО. ( АКО РАЗБИРА СЕ ТЕЗИ ОТ ВАС,КОИТО СА СИ ПРАВИЛИ РИНОПЛАСТИКА ДА ОБЯСНЯТ МАЛКО ПО ПОДРОБНО,КАК Е МИНАЛО ВСИЧКО И Т.Н :) )

ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА ПОЛУЧА ВСЯКАКЪВ ВИД ОТГОВОР ПО ТЕМАТА :)
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
:oops:

kalpazanka
03-27-2011, 12:00
Ринопластика по какъв повод правиш- по индикации или от наличине на много пари?

happykid93
03-27-2011, 14:54
Искам да си направя ринопластика, защото от доста години насам изпитвам комплекси от към носът си :(

happykid93
03-28-2011, 13:27
:? какво става, никой до сега от потребителите тук не си е правил ринопластика ? :-o :-o :-o :-o :-o

FZ
11-18-2011, 14:59
И какво стана направи ли си ринопластика? И колко струва? Аз искам да си направя. Мен също ме е страх, ама предпочитам да рискувам. :)

mMemories
11-19-2011, 09:24
Даа...започни с ринопластика, после корекцийка на бюста ии дозина други процедури и докато се усетиш няма да имаш място по тялото си, където да нямаш корекций...

teddybearMV
11-19-2011, 11:35
:? какво става, никой до сега от потребителите тук не си е правил ринопластика ? :-o :-o :-o :-o :-o
За Джамбазов чувала ли си? По-добър вариант от Ангел Енчев според мен. :)