PDA

View Full Version : Сърбеж и подуване след ежедневна превръзка



inlo0we3
03-27-2011, 15:48
клитора или малките срамни устни са ми подути и сърби .. опрасно ли е. моля кажете ми защото много ме е страхх

Грешен раздел
Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

Bukmop
03-27-2011, 17:00
клитора или малките срамни устни са ми подути и сърби .. опрасно ли е. моля кажете ми защото много ме е страхх

сподели с майка ти и иди на лекар ... не е нормално да те сърби и да си подута...

nikitka_
03-27-2011, 19:24
***

BrownEyes
03-27-2011, 19:32
Лекар .. задължително обаче ! :) Да,гадно,кофти,но няма как :] Ии също така гледайй да не гии чешеш :)

inlo0we3
03-27-2011, 19:50
в един сайт гледах че се получава от превразки .. и от презервативи .. ааа на мен ми се появии след като бях с една ежедневна превръзка

BrownEyes
03-27-2011, 19:54
Ами да ти кажа,можеш само да гадаеш,затова по-добре иди на лекар,да видиш той какво ще ти каже ! :]

nikitka_
03-27-2011, 20:02
***

bybz
03-27-2011, 20:07
Точно за клитора не знам, но
ме е сърбяло от превръзките
и сега ползвам само памучни,
защото копринените не ми понасят :) :) :)
Памучните са ми много по - удобни.

scarlett8
03-27-2011, 20:39
Както ти казаха, иди на лекар,а за превръзките - толкова си изпатих от тях,че се отказах да ги нося.Да,по-хигиенично е,но като не ти понася и сърби какво да го правиш?

frozendeath
03-28-2011, 04:54
Счупи ми се кристалното кълбо...

Никой от тук не може със сигурност да ти каже какво ти има.

TheBobqk
03-28-2011, 07:40
Счупи ми се кристалното кълбо...

Никой от тук не може със сигурност да ти каже какво ти има.
Но пък може да предположат било то от обща култура или лични преживявания ;д. Затова и я посъветваха да отиде на гинеколог ;) .

Както казаха горе може да са гъбички, които не се лекуват много трудно. Аз имах и се мих около 10 дена с някаква вода или както се казваше и се мазах с кремче. А щом преди това си носила ежедневна превръзка, то по-добре не слагай повече. И нали знаеш и ежедневните превръзки трябва да се сменят на 4 часа, както другите превръзки :).

kalpazanka
03-28-2011, 09:56
Спрете се с раздаването на ляво и дясно на диагнози! Нито сте й видели вулвата, нито сте взели материал за микробиология. Какви гъбички ви гонят? За капак момичето ви каза, че са се появили след носене на ежедневна превръзка!

inlo0we3, запомни марката и не си купувай повече такива превръзки. Не се мий със сапун, а с интимен гел.

bybz
03-28-2011, 17:07
Спрете се с раздаването на ляво и дясно на диагнози! Нито сте й видели вулвата, нито сте взели материал за микробиология. Какви гъбички ви гонят? За капак момичето ви каза, че са се появили след носене на ежедневна превръзка!

inlo0we3, запомни марката и не си купувай повече такива превръзки. Не се мий със сапун, а с интимен гел.

Да..това за сапуна е така ! Има много хубави интимни гелове :)

gab4ooo
03-28-2011, 18:15
Аз само не разбрах защо раздела да е грешен . А по отношение на това може да е от превръзка да . Незнам ако носиш една не би трябвало да се появи . Може би носиш твърде дълго една превръзка (тоест не я сменяш много начесто) и така ако правиш в продължение на седмица може. Или пък при всяко сменяне използваш различни марки превръзки . Това от една превръзка за един ден неможе да ти се получи .

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 18:21
Нищо ти няма.
Нормална най-вероятно алергична реакция е,от превръзките.
а3 най-често ползвам тампони.
А превръзки си зимам само памучни.

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 18:24
gab4ooo, превръзките обикновенно се сменят на три чаca.

gab4ooo
03-28-2011, 18:48
Е вампирката аз само и казвам от какво може да се получи . Случайно да съм я набедила в нещо . Или да съм и казала носи ги колкото може повече . Ебати писна ми от излишни коментари . Просто давам най - възможните причини за това което и се случва . Или пък ако човек не носи превръзки ежедневни изобщо то кат всичко се събира на гащите и цял ден седят върху теб същото е . Така че всеки да дава мнение никой не е ограничен ама некви тъпи забележки сори много!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kalpazanka
03-29-2011, 10:52
Аз само не разбрах защо раздела да е грешен .
Давам ти най-прост пример. Ако не достигаш до оргазъм, а пускаш тема в Козметика и диети- си в нарушение. Затова ще се подпиша в първия пост и ще преместя темата в раздел Секс. Същата е ситуацията и тук- има сърбеж и подуване на срамните устни, а поства тема в Секс. Затова се подписвам и местя в Здравни.
По-ясно от това не знам как да го обясня.

monini4ka
03-29-2011, 11:15
Амии според мен има голяма вероятност да е от превръзката.. Особено ако е била ароматизирана, защото по прицип знам, че не е много полезно да се ползват такива.. Друг вариант е да е нещо ако си се мила със сапун за тяло.. Но най-добре ходи на лекар и говори с майка ти.. :)

gab4ooo
03-29-2011, 15:56
калпазанка извинявай аз си мислех че този раздел здравни е грешен . извини ме