PDA

View Full Version : обезкосмяване на интимните части



gost1995gost
03-27-2011, 16:38
Обезкозмявате ли си интимните зони .. и от каква възраст?
Сами вкъщи или предпочитате на козметик.? И бихте ли ми препоръчали добър козметик във Варна

mlakniwe2
03-27-2011, 16:49
Да, не помня от кога-използвам предимно кола маска, но понякога като ме домързи се бръсна, въпреки, че ми е някво странно да няям косми там, но ги махам и аз не знам що? :-o

suNnykaty96
03-27-2011, 17:04
Да, от около една година, сама вкъщи си ги бръсна, и има такава тема (:

Ambitious
03-27-2011, 18:45
Имам си машинка в нас и само скъсявам космите веднъж на 1/2 - 2 седмици, но никога не се бръсна. Бръсненето го оставям за момичетата.

Greennight
03-27-2011, 18:56
От около година и половина и естествено,че се обезкосмявам сам :lol:

LoveHurT
03-27-2011, 20:23
попринцип предпочитам козметик
ама нямам толкова време да чакам докато достигнат нужната дължина,че да ходя.. та повечето пъти сама

dream1707
03-27-2011, 22:20
От бая време се обезкосмявам там долу... не помня точно от кога.
До сега с изключение на веднъж, два пъти ... винаги съм се бръснела. Сега все се навивам да ида да си запища час за козметик, ама като знам, че адски ще ме боли, чак ме дострашава :D

s0ni123
03-28-2011, 07:24
Зравейте. Момиче съм. Искам да се обезкосмя отдолу, но с бръснарско ножче. Каква е вероятността да се порежа и знам, че звучи тъпо, но как да се избръсна.. Знам, че има срамни устни и т.н., но не ми е ясно точно как, къде и какво трябва да сложа? Гола или с някаквъ гащи, които да дръпна около триъгълника.. Моля ви отговорете ми. Благодаря предварително.

scanadal
03-28-2011, 07:53
Зравейте. Момиче съм. Искам да се обезкосмя отдолу, но с бръснарско ножче. Каква е вероятността да се порежа и знам, че звучи тъпо, но как да се избръсна.. Знам, че има срамни устни и т.н., но не ми е ясно точно как, къде и какво трябва да сложа? Гола или с някаквъ гащи, които да дръпна около триъгълника.. Моля ви отговорете ми. Благодаря предварително.
Здравей и на теб :)
Обезкосмяването със самобръсначка е най-бързо и напълно безболезнено.Влизаш в банята(гола разбира се),намокряш с топла вода кожата,за да се отворят порите.След това се намазваш обилно с крем/гел/пяна за бръснене.И след това започваш с бръсненето,като плъзгаш внимателно острието,за да не се порежеш.Вероятност да се "заколиш" :D винаги има.За предпочитане е да се бръснеш по посоката на растеж на космите,за да не се дразни кожата.Около нежните места и срамните устни бъди по-внимателна.След процедурата се намажи с бебешко олио или някой по-мазен крем.И това е :)

italian55
03-28-2011, 08:14
Аз ходя на козметик!По добре не използвайте самобръсначка защото следващия път космите ще израснат дълги и твърди.По добре използвай кола маска.

s0ni123
03-28-2011, 08:48
Зравейте. Момиче съм. Искам да се обезкосмя отдолу, но с бръснарско ножче. Каква е вероятността да се порежа и знам, че звучи тъпо, но как да се избръсна.. Знам, че има срамни устни и т.н., но не ми е ясно точно как, къде и какво трябва да сложа? Гола или с някаквъ гащи, които да дръпна около триъгълника.. Моля ви отговорете ми. Благодаря предварително.
Здравей и на теб :)
Обезкосмяването със самобръсначка е най-бързо и напълно безболезнено.Влизаш в банята(гола разбира се),намокряш с топла вода кожата,за да се отворят порите.След това се намазваш обилно с крем/гел/пяна за бръснене.И след това започваш с бръсненето,като плъзгаш внимателно острието,за да не се порежеш.Вероятност да се "заколиш" :D винаги има.За предпочитане е да се бръснеш по посоката на растеж на космите,за да не се дразни кожата.Около нежните места и срамните устни бъди по-внимателна.След процедурата се намажи с бебешко олио или някой по-мазен крем.И това е :)

Много благодаря за отговора! А как така по поска на косъма. Косъма расте от горе надолу ( ако ме разбра :D ) не е ли по добре от долу на горе да бръсна ?

foreverr
03-28-2011, 09:59
Аз си ги обезкосмявам сама от 5-6 клас, преди ги бръснех, а сега с кола маска(много по-добре е с кола маска)Иначе козметик не мога да ти препоръчам, защото не съм от Варна.

sexa_na_kompleksa
03-28-2011, 12:06
Отначало се бръснех, но сега ходя на козметик за кола маска. От колата маска съм много по-доволна. : )

r3nIchka
03-28-2011, 13:25
да наистина, препоръчайте козметик във Варна...

gost1995gost
03-28-2011, 19:34
Благодаря на всички за отговорите. И ако има някой от варна , да препоръча добър козметик :) ..

r3nIchka
04-04-2011, 15:20
за козметичен салон ви препоръчвам ''Тонус-Джи'' [за тези от Варна, ест :) ]

Veroniika
04-04-2011, 15:45
Аз се бръсна в къщи с бръсначка .. От около 5 - 6 месеца може би .. :D :P

Pamaa
04-04-2011, 19:35
Май още от пети клас се обезкосмявам, но първоначално се бръснях. Миналото лято за първи път ги махнах с кола маска :P .

DubstepRLZ
04-04-2011, 20:07
Абе мн ли боли с кола.. щото още сабирам кураж да отида! за сега с доста др неща съм опитвала! и най ми хареса как става с епилатор! повече ли боли от епилатора или не?!

FuckingFreak
04-04-2011, 20:15
^Боли еднакво, просто едното става по-бързо от другото. Място което с епилатор ще минеш за 5 минути с колата става за 5 секунди..

BrokenInnocence
04-04-2011, 22:01
Епилатор му е майката. От години вече не се занимавам с тея самобръсначки.

Pamaa
04-04-2011, 22:15
Епилатор му е майката. От години вече не се занимавам с тея самобръсначки.
Мен нещо с епилатора ме е страх да пробвам :lol:

IQA
04-05-2011, 08:27
от доста време ! Ходя на козметик ..

WaterLilly
04-05-2011, 08:31
Мен нещо с епилатора ме е страх да пробвам :lol:
Не е чак пък толкова страшно. Като навсякъде другаде е - боли, особено в началото, но ако го правиш деликатно и бавно някак не ти прави впечатление. Аз спрях само заради червените точки и непрекъснатите разранявания.

Veroniika
04-05-2011, 09:05
Ако става въпрос за епилатор , аз се епилирам с него по краката .. Не боли толкова , ако е с обезболяваща още повече ! :) :)

FuckingFreak
04-05-2011, 09:37
^ От краката до интимните части разликата е като от тук до небето и обратно :-o

Pamaa
04-05-2011, 10:33
Ако става въпрос за епилатор , аз се епилирам с него по краката .. Не боли толкова , ако е с обезболяваща още повече ! :) :)
И аз си ги махам на краката и бедрата / и от вътрешната страна /, но на триъгълника :shock: -бавно и мъчително :-o . Затова главно ме е страх да пробвам 8-) .

FuckingFreak
04-05-2011, 10:46
Ако търпиш и от вътрешната страна, значи ще изтърпиш и на триъгълника, повярвай ми. 8-)

Pamaa
04-05-2011, 11:10
Ако търпиш и от вътрешната страна, значи ще изтърпиш и на триъгълника, повярвай ми. 8-)
Ако се престраша ще пробвам, но за сега предпочитам кола маска :-D .
П.П: Аз и космите под мишниците / не знам дали се пише слято или отделно :lol: / ги махам с епилатора :D .

0pAsNooosLaDkA
04-05-2011, 14:24
Аз си ги махам с бръснарско ножче,но от известно време кожата ми започна да се разранява.
Исках да попитам, има ли някакъв крем,
който може да помогне.

zoreto
04-05-2011, 16:06
и с епилатор пробвах,но до някъде се търпи ,после вече става мн болезнено и спирам. За сега с епилатора бикини линичта останалото със самобръсначката, като се наканя и на кола ще ида 8-)

0pAsNooosLaDkA провери в голямине магазини виждала съм лосиони/кремове за след бръснене за жени :)

gost1995gost
04-06-2011, 16:12
за козметичен салон ви препоръчвам ''Тонус-Джи'' [за тези от Варна, ест :) ]

горе дол къде се намира ;дд

Neopitom3na
04-06-2011, 16:23
и какви пари? :)

mOBSCENE
04-06-2011, 19:37
да..от както ми излизат ;д
с кола маска :-o

herassmant
04-07-2011, 09:19
С кола маска отдавна се каня да пробвам, но мисля,че няма да оживея. Аз не мога да търпя с епилатор по краката..
отг: от 5-6 клас и с бръсначка.

FunkyPie
08-07-2012, 11:40
абе вкъщи нали може с кола маска,за кво сички ходите по козметик за тая работа?!!

lqlq89
08-08-2012, 12:27
herassmant Не е болка за умиране, боли само първия път. И ти махат повече косми наведнъж, не както с епилатора един по един.Аз с него не издържам. Ще се родиш с кола маската. И аз бях като теб, няколко пъти ходене и сега са ми редички и тънки. А ако те заболи повечко, казваш и спира, за да си починеш малко. И мен много ме беше страх, но те предразполагат, страхотно се държат козметичките.

FunkyPie Специалист да те обезкосмява интимните части е друго нещо, аз сама няма да се справя, няма как просто. Няма как и да се видя навсякъде. А и сама като си причинявам болка ми е кофти и не издържам. А като си при друг човек е друго нещо.

DeHu
08-08-2012, 17:15
Преди в тази зона ги бръснех,но по някое време положението стана кофти и реших да отида на кола.И оттогава нямам проблеми :) На няколко седмици давам по 10 лв.,но го няма сърбежа,гадните и дебели косъмчета и кожата ми сетава наистина гладка