PDA

View Full Version : Требва ми нещо,ако може хелп :D



DownloadVirus
03-27-2011, 17:03
Трябват ми дъмбели,колкото може по-евтини,защото ще ги ползвам само лятото.Може да дадете да видим сайтове,които продават,колкото може по-евтино,независимо от състоянието им(ще се прецени де :D) Също ако имате вие и търсите на кой да ги продадете може да се споразумеем и така..

navar
03-27-2011, 17:59
вирусе..имах друго мнение за теб..кви летни дъмбели ,ква каруца с долари?

redbul2
03-27-2011, 18:03
Аууу,летен билдър си значи? :-D

DownloadVirus
03-27-2011, 18:40
Вие не сте добре и говорите найзуст.Като съм на село не мога една седмица без да тренирам! Ае кажи ми кво да правя като си толкова умен! Да взема да дигам някоя крава ли? (дето няма!)

По темата моля..

radeberger
03-27-2011, 18:49
Ако си от София, на Илиянци мисля, че съм виждал евтини. Не може ли през тази една седмица да се набираш, а и дори да изпуснеш, нищо няма да ти стане.

DownloadVirus
03-27-2011, 19:18
Не съм от София.И не е въпроса само за едната седмица..Става дума,че работата е непредвидима..Може примерно да стане нещо такова:

Понеделник Гърди
Вторник Бицепс-трицепс
Сряда Крака

Четвъркът - СЕЛО за една седмица и се прекъсвам седмичната програма и то не само един път !! За това се чудя да зема някакви базови упражнения и такива дето аз ще си измисля или гледам в нета , може би някви дето да хващат и с малки тежести (по-икономично)

redbul2
03-27-2011, 20:03
Точно пък базовите са винаги с големи тежести.За разлика от изолираните,които са с по-малки. :grin:

DownloadVirus
03-27-2011, 20:08
Базовите,нямам предвид точно базови,тоест bench press , deadlift , squat и такива..Под базови имам в предвид такива,които мога да изпълня лесно и малки тежести (тоест се отнася за тренировката по-точно,да поддържам ниво)

Тоест направи странично повдигане на гири от леко наклонена пейка за рамо с 6 кила и рамото ти експлодира.Това търся точно.

DownloadVirus
03-28-2011, 12:04
Някой,нещо? :D