PDA

View Full Version : Епилатор



LaChupacabra
03-27-2011, 19:23
та смятам да си взимам...предпочитам епилатпр от колкото на 2 седмици да давам 10-15 лв. за козметик...ии имам 3 въпроса

1. какво мислите за този модел?някой ползвал ли го е?

http://www.gimahhot.de/images/products_large/6/66051/braun-silk-epil-eversoft-deluxe-solo-2170-dx-epilierer.jpg

2. страх ме е,че много ще ме боли...никога до сега не съм си махала космите на ръцете по простата причина,че до скоро не се забелязваха ...та въпроса ми е много ли боли?и с какво мога да облекча болката? ;Д

3. с какво мога да предотвратя излизането на малки пъпчици по кожата? една приятелка ми беше препоръчала бебешка пудра...

neeDaBosS
03-27-2011, 19:31
Ква е тая мания момичета да си махат космите по ръцете...

LovelyGirl
03-27-2011, 20:22
Моя приятелка го има точно този модел и доколкото знам е доволна от него.Според мен кола маската боли доста повече от епилатора.Това е мое мнение, при всеки е различно.
Иначе за пъпчиците на мен ми излязоха само първия път като си обезкосмих ръцете, после не съм имала проблеми, затова не знам какво да ти препоръчам.

TheBeliever
03-27-2011, 20:28
Имам абсолютно същия епилатор и вече ... не знам... сигурно над 4 години го ползвам. Много съм доволна.

Ръцете не си обезкосмявам. Ненужно е според мен. А пъпчиците след епилиране намаляват значително ако ползваш ексфолианти за тяло.

francyzoi4ety
03-27-2011, 20:36
Имам го,много съм доволна, взимай го ;)

scarlett8
03-27-2011, 20:52
За епилатора не знам,тъй като моя е различен,но ти казвам от личен опит че боли ужасно много на ръцете.Поне мен много ме боля.Останах си със един единствен опит.

BrokenInnocence
03-27-2011, 21:20
Имам същия епилатор. Идеален си е. И моят сигурно вече има 3-4 годинки.

Иначе за болката... зависи естествено къде точно ще го използваш, на някои места боли повече отколкото на други (duh!) Ако цялата олелия е само за ръцете, за мен там е едно от местата където най-малко боли. На места гъделичка, на места е леко неприятно, но чак пък да боли... силно казано.

XxInn0cencexX
03-27-2011, 21:23
Имам го,много съм доволна, взимай го ;)

Sunshin3
03-27-2011, 22:09
Ква е тая мания момичета да си махат космите по ръцете...

какво лошо има? и аз си ги махам, по-приятно ми е 8-)

а иначе.. може и да те боли, но само в началото
за епилатора нямам лични наблюдения, но и аз имам приятелки с такъв, хвалят ми го :D

scanadal
03-28-2011, 07:58
Махам си с кола маска космите по цялото тяло и от опит ти казвам,че на ръцете е най-болезнено.А с епилатор е смърт направо :D
Една приятелка има този модел епилатор,но беше казала,че не отскубва достатъчно добре космите.Не знам,моят е на Филипс,но аз рядко го ползвам.
Пъпчици ми излизат всеки път по ръцете,но ги мажа с крем Бочко и на следващия ден е ок.

kalpazanka
03-28-2011, 10:04
Първият ми беше такъв, но да ти кажа, от обезболяващата приставка не очаквай чудеса- боли. Яко. Особено първите наколко пъти и ако преди това си била на вълна самобръсначка. Епилаторчето сдаде багажа за 4 месеца. Следващият /и сегашен/ е този- http://www.onlineshop.cz/data/eshop_online/product/20738/epilator-braun-eversoft-deluxe-2170-dx-ruzovy.jpg
4 години не е мръднал. Купих го за 35 лв. Първият бе за 75. :)


Махам си с кола маска космите по цялото тяло и от опит ти казвам,че на ръцете е най-болезнено.А с епилатор е смърт направо :D

А аз от опит казвам, че епилацията на триъгълника с епилатор е смърт с кисели краставички.

zlatit0o
03-28-2011, 10:20
^Моят е същия :) много съм доволна! имаме го от 4 години, мама го ползваше в началото, тъй като аз бях малка (3-4клас) сега аз го ползвам. Една приятелка от форума има същия, доволна е до колкото знам :]

За ръцете.. скоро си ги махнах за първи път. Не боли кой знае колко, търпимо е обаче страшно много ме болеше над лакътя .

А за този който е сложила авторката..нзз

neeDaBosS
03-28-2011, 11:00
Ква е тая мания момичета да си махат космите по ръцете...

какво лошо има? и аз си ги махам, по-приятно ми е 8-)

а иначе.. може и да те боли, но само в началото
за епилатора нямам лични наблюдения, но и аз имам приятелки с такъв, хвалят ми го :D
Ем не,няма лошо.Просто не мисля,че е толкова нужно да си епилирате ръцете..Ако са черни и дълги косми разбирам,да ама 100% съм сигурна че всяка една от вас го прави от чалъм!
Иначе една приятелка го има и е наистина доволна ! :)

Fiki_
03-28-2011, 11:08
Имам го,много съм доволна, взимай го ;)