PDA

View Full Version : За първи път ще ми е !! Помогнете



beautifullife
03-27-2011, 21:36
Скоро ми предстои да го направя за първи път !! И съм изключително притеснена, а всъщност го искам ! Моля ви помогнете - как и колко трябва да съм обезкосмена отдолу ? - как трябва да го възбудя (задължително ли е фелацио) ? и как да не ме боли много ?

nadetee
03-27-2011, 22:34
ами за обезкосмението - не знам. аз лично махам всичко наред. как да не те боли ? няма специална рецепта. просто трябва да си се възбудила иначе тежко ти и той трябва да бъде внимателен , и по-дорбе за теб да е по-опитен :) за възбуждането хмммммм натискайте се малко те мъжете са лесни :D може и свирчок да му направиш ако не те е гнус и ако искаш 8-) :-)

LambOfGod
03-27-2011, 22:41
Няма да попълвам анкета дали да правиш секс... :-o

BrownEyes
03-28-2011, 08:15
Хем го искаш,хем си притеснена?Как става тази работа,ако найстина си готова би трябвало да си спокойна :] Ами махаш всичко отдолу,а за възбудата всеки има свои малки тайнии как да накара половинката да се възбуди максимално,ноо най-вече орална любов,а за болката зависи от дебелината на ципата.От теб се изисква просто да се отпуснеш максимално :)

Shiny94
03-28-2011, 15:16
Аз лично се обезкосмявам със самобръсначка - всичко махам, така ти и препоръчвам. Болката е индивидуална, при всеки е различно. Тъй като мен ме болеше много, ставаше постепенно. Отначало с пръсти, след това вече същинската част. Доста ме боля, но кръв имаше чак след като се изпишках после и то съвсеееем малко. Не е задължителна френската според мен... Целувай го по врата, ушите, докосвай го където ти скимне и така... Ти сама си прецени. Относно въпроса ти как да не те боли много - всичко зависи от приятеля ти. Дано да е търпелив и внимателен...

anonymous708973
03-28-2011, 16:10
Хем го искаш,хем си притеснена?Как става тази работа,ако найстина си готова би трябвало да си спокойна :]


Няма такова нещо.

Миличка, малка си още... супер много неща не са ти ясни. Ако все пак си убедена, пиши на лично.

xinfamous
03-28-2011, 16:45
Миличка, малка си още... супер много неща не са ти ясни. Ако все пак си убедена, пиши на лично.

Same.Много бързо ще те науча. 8)

SkylineDrift
03-28-2011, 17:43
И НА ТЕБ ДА ТИ ... ТЪПАТА ТЕМА!ТУК ИМА ТОЛКОВА МАЛОУМНИЦИ,КОИТО СЕ ЧУДЯТ КАКВО ДА СПОСТНАТ,ЧЕ ДА СИ НАМЕРЯТ РАБОТА...САМА СИ ПРЕЦЕНЯВАЙ БЕ!ДА ДОЙДА ДА ТЕ ОПРАВЯ,ЧЕ ДА КАЖА НА ГАДЖЕТО ДАЛИ БИВАШ ИЛИ НЕ???
Извинявай ама не ти ли се струва малко тъпо да ни питаш?

KALEEY
03-28-2011, 18:33
Кефи ме бруталната откровеност на SkylineDrift :D

SkylineDrift
03-28-2011, 18:51
Кефи ме бруталната откровеност на SkylineDrift :D

Еми изнервих се вече да гледам тъпи теми от сорта на:
Да правя ли секс?
Да се избръсна ли?
Ние ли трябва да му/и кажем какво да прави? Тук половината са е*ати лапешорите без собствено мнение...

Mario95
03-28-2011, 18:53
Кефи ме бруталната откровеност на SkylineDrift :D

Еми изнервих се вече да гледам тъпи теми от сорта на:
Да правя ли секс?
Да се избръсна ли?
Ние ли трябва да му/и кажем какво да прави? Тук половината са е*ати лапешорите без собствено мнение...
Хмм да си купя Скайлайн или Супра..хммм....

Ебавка разбира се че Мазда РХ-7 :-P

SkylineDrift
03-28-2011, 18:58
Има много хлебец с боб да ядеш докато си я купиш. :razz:

Mario95
03-28-2011, 18:59
Подобно :) Аз усъзнавам че ще имам да вземам ,но Тойота МР2 няма да е проблем :)

Хайде да се бори с/у простите теми заедно :lol: