PDA

View Full Version : Съвет, живеем заедно



hp91
03-28-2011, 05:42
----

TheBeliever
03-28-2011, 06:24
В желанието си да не я нараняваш си направил точно това. Не можа ли просто да й кажеш, че не си готов още за такава стъпка? Къде ви е комуникацията?

Най-добре си признай лъжата и й обясни как се чувстваш. Ако е свястно момичето ще те разбере. Но бъди готов да понесеш последствията.

valdesbg
03-28-2011, 06:59
Ама ти верно ли?

Здраво си я закъсал.

От това, което пишеш виждам че очевадно не си готов за сериозна връзка. Защото самата ти нагласа за сериозната връзка е погрешна. Поработи над това първо. Забелязвам че нямаш смелост/доблест да признаеш на най-близкия си човек истината, независимо, колко е болезнена. Т.е. си страхливец. А това е много лошо за един зрял човек, който има сериозна връзка. Защото рано или късно отново ще се случи така че да се наложи да кажеш истината, колкото и да боли. А не можеш вечно да бягаш по тъч линията.

Питаш какво да правиш. Събираш си всичкия кураж, който имаш и споделяш на приятелката си че си я излъгал. Споделяш нещата ТОЧНО така както са, без да спестяваш нищичко. Щото тва момиче заслужава ако не друго ПОНЕ да не я лъжеш. И се подготви за последствията и евентуалното и отдръпване. Общо взето след като си признаеш какво си направил ще си оставен на нейната милост. Така че бъди смирен.

hp91
03-28-2011, 07:17
Ама ти верно ли?

Здраво си я закъсал.

От това, което пишеш виждам че очевадно не си готов за сериозна връзка. Защото самата ти нагласа за сериозната връзка е погрешна. Поработи над това първо. Забелязвам че нямаш смелост/доблест да признаеш на най-близкия си човек истината, независимо, колко е болезнена. Т.е. си страхливец. А това е много лошо за един зрял човек, който има сериозна връзка. Защото рано или късно отново ще се случи така че да се наложи да кажеш истината, колкото и да боли. А не можеш вечно да бягаш по тъч линията.

Питаш какво да правиш. Събираш си всичкия кураж, който имаш и споделяш на приятелката си че си я излъгал. Споделяш нещата ТОЧНО така както са, без да спестяваш нищичко. Щото тва момиче заслужава ако не друго ПОНЕ да не я лъжеш. И се подготви за последствията и евентуалното и отдръпване. Общо взето след като си признаеш какво си направил ще си оставен на нейната милост. Така че бъди смирен.

Благодаря за съвета.Мислех точно това да направя.

kalpazanka
03-28-2011, 10:12
С този променен първи пост ми се струва, че темата е за ключ. Греша ли, авторе?

hp91
03-28-2011, 12:31
С този променен първи пост ми се струва, че темата е за ключ. Греша ли, авторе?

Заключвайте, мнението на valdesbg ми помогна да разбера че е най правилно винаги да се казва истината.Все пак всички се учим от грешките си.Благодаря ви за помощта. :)

Josefinne
03-28-2011, 12:33
Явно съм закъсняла с отговора, защото въпрос няма... :-o

ShtrudeL
03-28-2011, 13:06
Заключвайте, мнението на valdesbg ми помогна

Така да бъде.