PDA

View Full Version : Как да си забързам цикъла?



la_loba_mariana
03-28-2011, 12:25
Здравейте,знам, че темата е малко банална,но имам нужда от вашата помощ и моля ако някой знае нещо да ми помогне.Значи трябва цикълът да ми дойде на 3 или 4 април,но ми се иска да ми дойде тези дни,за да ми свърши до тогава.Ще ходя на почивка и няма да ми бъде приятно.Ако някой знае как да го предизвикам по-рано нека помогне.Не искам хапчета,а някакви други съвети,ако можете да предложите.Някъде четох за ванилия,не знам колко е вярно.Ако някой знае нека каже.Благодаря.

valll
03-28-2011, 12:34
моят личен опит с ванилията и канелата е свързан с повръщане. отвратително е и изобщо не ми подейства.

la_loba_mariana
03-28-2011, 13:07
благодаря за мнението,очаквам и други

la_loba_mariana
03-28-2011, 14:09
Прочетох някъде и за чай от лучени люспи,това някой пробвал ли го е и ако да нека каже дали има ефект и как точно се прави ?

gab4ooo
03-28-2011, 15:55
една фр си го предизвиква с топла вода . Под душа се напарваш долу на корема знаеш къде те боли като ти дойде . После кат ти дойде пий винамин ц и щи е много малко и по бързо щи свърши . знам го от отличен опит

Biskfitka
03-28-2011, 21:17
една фр си го предизвиква с топла вода . Под душа се напарваш долу на корема знаеш къде те боли като ти дойде . После кат ти дойде пий винамин ц и щи е много малко и по бързо щи свърши . знам го от отличен опитТва за топлата вода става ли ако ти закъснява ? :Д

Иначе ''предизвиквала съм го'' (но когато вече му е време да идва...) с коремни преси.Правя около 100 (ако можеш и повече) с мнооого малка почивка :)

gab4ooo
03-29-2011, 16:03
тва с топлата вода става винаги . и аз м/у другото си направих експеримент и ми дойде 4 дни преди да трябва ама преди тва 3 дни с топла вода си го парех ниско долу.

Biskfitka
03-29-2011, 21:06
тва с топлата вода става винаги . и аз м/у другото си направих експеримент и ми дойде 4 дни преди да трябва ама преди тва 3 дни с топла вода си го парех ниско долу.Да си ''паря'' там звучи малко болезнено,но отивам да пробвам (и без тва се къпя с много гореща вода ..:Д )

YoungDD
03-30-2011, 12:16
Това с топлата вода наистина работи. И аз съм го пробвала. А ако ще ходиш на почивка на която няма да се мокриш няма да имаш никакви притеснения, а ако ходиш на море /например/ и ти дойде използвай превръзки без крилца, но само ако водата е по-студена, защото от студената вода цикълът спира и после като се стоплиш пак идва и така. :) Надявам се да съм ти помогнала.

Biskfitka
03-30-2011, 12:28
Това с топлата вода наистина работи. И аз съм го пробвала. А ако ще ходиш на почивка на която няма да се мокриш няма да имаш никакви притеснения, а ако ходиш на море /например/ и ти дойде използвай превръзки без крилца, но само ако водата е по-студена, защото от студената вода цикълът спира и после като се стоплиш пак идва и така. :) Надявам се да съм ти помогнала. Ако е с превръзка картинката ще е :shock:

А топлата вода-снощи от кръста надолу станах червена като чушка и нищо не стана 8-)

gab4ooo
03-30-2011, 19:20
аз не ти казах да се опариш че чак мехури да ти излязат ами просто леко ама то не става като с магическа пръчка

Biskfitka
03-30-2011, 20:31
аз не ти казах да се опариш че чак мехури да ти излязат ами просто леко ама то не става като с магическа пръчкаЕ,не съм се опарила,но на мен кожата ми е толкова светла,че и малко повече топло и.... :D
Иначе ми дойде,мерси многоо :grin: :grin: :grin: :-)

RY
03-30-2011, 20:43
А може ли приемерно да се направи 1 седмица преди датата,а която горе-долу трябва да ми дойде? И после чак на следващия месец ще дойде пак нали? И не е вредно,не разбърква много режима?
Която разясня,ще е златна. :oops: :-)

Diirectioner
07-07-2013, 10:26
А за това със водата колко време трябва да седиш под душа ? ии като го правиш това след колко дена горе-долу ще ти дойде ? Благодаря предварително !

kalpazanka
07-07-2013, 12:09
Без хормонален препарат не може да очакваш сигурен ефект. По-скоро ще отложиш М, отколкото да го предизвикаш.