PDA

View Full Version : Мислите ли че той ме харесва ?



bonbonenoizkushenie
03-28-2011, 13:02
значи историята е супер дълга но накратко ще кажа че много страдах и плаках и се тормозих за едно момче .. той е с друга и е влюбен в нея и просто много неща се случиха които ме накараха да се откажа тотално от него и да не храня напразни надежди .... но в последно време забелязвам или може да си въобразявам но той идва при моята компания , засичаме си погледите ( ест. когато се поглеждаме му се усмихвам ) подава ми ръка и от време навреме си казваме по някоя дума и не знам вие какво мислите .. защо се опитва да мезаговаря при положение че много добре знае какво чувствам към него и преди 3 месеца ми беше казал че нямам никакав шанс и трябва да престана а сега .. нз кажете ми дали има някаква възможност да ме е захаресал

theonlyone123
03-28-2011, 13:18
Имах подобен случай . Харесвах си един , но той ми каза ,че нямам шанс . След време започна да ми пише , да ме прегръща и т.н .. та в крайна сметка тръгнахме :) .. Но при теб не съм сигурна .. това,че си има гадже малко обърква нещата .. може да иска да я накара да ревнува , въпреки че тва е 1 на 100 ... или пък да е видял ,че не си толкова "лоша" и може да бъдете поне приятели ... или пък да те харесва .. не знам .. времето ще покаже .. но не му показвай ,че го харесваш , все още .. за момента се дръж само като приятелка с него - не прибързвай :) Успех :)

Josefinne
03-28-2011, 13:30
Мисля, че просто много много ти се иска той да те харесва. А той просто е мил и учтив и може би малко му е гузно, че те е отрязал преди. А може и да не е така, но поне засега ситуацията не показва нищо повече.

againstyou
03-28-2011, 14:02
Мисля, че просто много много ти се иска той да те харесва. А той просто е мил и учтив и може би малко му е гузно, че те е отрязал преди. А може и да не е така, но поне засега ситуацията не показва нищо повече.

marin4itu
03-28-2011, 14:16
И аз мисля като Josefinne. Някой път съзнанието такива неща може да ни внуши..

vanilia
03-28-2011, 14:41
според мен не те харесва

dollyz
03-28-2011, 15:58
Ние не може да знаем дали те харесва, но не си давай напразни надежди. Тъкмо си започнала да го забравяш и той прави мили жестове, които те объркват. Не се впрягай като начало и остави нещата да се развият от самосебе си. Дали те е захаресвал ще разбереш сама, но е нужно време според мен. :)

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 16:08
Изпробвате.
Дали все още го харесваш..
Дали ще захапеш въдицата,ако евентуално може малко да се позабавлява с тебе и след 2-3дни до 5като му омръзнеш ще те зареже.А ти пак ще ревеш и ще страдаш,но този път,ще ти е много по-гадно.Така,че не му се връзвай.Ако има сериозни намерения към теб,нека първо да ти го докаже.

MeLikesPie
03-28-2011, 16:10
Мъжете просто не знаят какво искат. И аз съм на мнение че те пробва, а може и просто да си търси произволно момиче.

a1a2b3v
03-28-2011, 16:36
Bнушаваш си, както преди мен казаха. Щом ти е казал, че не те харесва вероятно е така и просто се е отдръпнал, за да го "забравиш" по-лесно и сега иска да сте само приятели. Бих те посъветвала просто да приемеш станалото и да не се надяваш повече да се получи нещо, за да не те "боли" после. :)

Djenka
03-28-2011, 17:30
И аз съм на горе-долу същото мнение.. Според мен проверява дали още го харесваш.. щом преди ти е казал, че нямаш шанс, а сега е с друга.. не мисля, че те харесва :( Но може и да е така.. Мъжете са трудни за разбиране 8-)

r3nIchka
04-02-2011, 07:41
Имах подобен случай...
Единия ден ми каза, сега не търсел връзка и какво ли още не, а на следващия ме попита дали искам да тръгнем :D
Така, че може той да се е осъзнал или пък само да те пробва...
Успехх! :-D

tonz94
04-02-2011, 09:50
Според мен той си мисли,че вече нямаш чувства към него и иска да сте приятели .. имах такъв случай .. въпросното момче ми каза,че сега е прекалено зает и не иска приятелка,но след 1/2 седмици ме попита защо не му говоря,пиша и т.н. и каза,че иска да сме приятели като за начало .. сега си пишем,но аз вече нямам чувства и не храня надежди .. напраи така и ти.Както казах - той просто иска да сте приятели .. :)

vpowerrr
04-02-2011, 09:56
Не сме гадатели, не можем да ти кажем. Може и да те харесва, може да му е гузно, може да си те разиграва.
Време ще си покаже.