PDA

View Full Version : Простачки ни досаждат ..



mechtattelka
03-28-2011, 14:34
Проблемът ми е общ с една моя приятелка. От скоро някакви момичета, които живеят в селата, но учат в нашия град и са пълни курви и простачки почнаха да се заяждат на една моя фр и искат да ни предизвикат на бой защото заради тъпотата си нямат какво др да правят освен да се бият и простеят :D Ии ние не искаме даси имаме проблеми с директорката и да се занимаваме да спорим или да си цапаме ръцете с такива хора и незнаем как да се отървем от тях.. ако не се намери решение ще се наложи да ги биемм :-D

Greennight
03-28-2011, 14:49
Еми оборете ги със слово бе! :lol:

vagarious
03-28-2011, 14:50
Проблемът ми е общ с една моя приятелка. От скоро някакви момичета, които живеят в селата, но учат в нашия град и са пълни к**ви и простачки почнаха да се заяждат на една моя фр и искат да ни предизвикат на бой защото заради тъпотата си нямат какво др да правят освен да се бият и простеят :D Ии ние не искаме даси имаме проблеми с директорката и да се занимаваме да спорим или да си цапаме ръцете с такива хора и незнаем как да се отървем от тях.. ако не се намери решение ще се наложи да ги биемм :-D

Аха.
Кои викаш, са простачките !? :?

rebeccaa
03-28-2011, 15:03
Абе вие кой клас сте ? 7 ? 8-)

mechtattelka
03-28-2011, 15:03
И защо да сме простачки, защото искаме да се защитим ако тръгнат да ни удрят ли... аз разбира се 1 во ще поговоря човешки с тях и дано разберат, че от това което правят няма смисъл, но не вярвам каквото и да им кажем да престанат..

mechtattelka
03-28-2011, 15:06
Абе вие кой клас сте ? 7 ? 8-)
Не сме 7, a 9, но те са 10 .. но независимо на колко те ще си останат прости ..

bloodyF
03-28-2011, 16:26
оф.
много мразя разделения на селяни и граждани, и да наричат красивите и успешни момичета курви. оф.
както и да е, имала съм подобен проблем, но чак пък бой. 8-)
това изглежда отвратително, особено пък между момичета.
би трябвало да сте дами, не да се правите на сумисти или каратисти. има си такива хора за целта. : )

Auriss
03-28-2011, 18:09
оф.
много мразя разделения на селяни и граждани, и да наричат красивите и успешни момичета к**ви. оф.

По тв. Планета колко примери за красиви и успешни провинциални момичета има не е истина :lol: :lol: :lol: :lol:

mechtattelka
03-28-2011, 18:18
Не си мисли, че и казвам простачка защото е от село.. никога не съм делила хората на такива не е важно от къде си, а какъв си и как се държиш.. а нейното държание е изклучително невъзпитано и доста мой познати са спали с нея, ( но са били пияни иначе трезвени не биха..) Мислиш ли, че аз искам да се бия или заяждам с нея.. ако исках нямаше да пиша тук, а направо щях да го направя.. Но аз искам да намеря по - лесен начин да се измъкна от тази изключително тъпа ситуация някак.. но след като знам, че те искат да предизвикат скандал и бой и незнам как да го направя.. днес макар че ни се заядоха като най - нагло дойдоха и седнаха до нас ние не се скарахме с тях, а си отидохме, защото не искахме да става така.. но не се знае до кога ще ни дъжът нервите...

mechtattelka
03-29-2011, 04:12
Еми оборете ги със слово бе! :lol:
Един човек, който ми каза свястен съвет макар че аз така бих направила и без да ми казват.. но проблемът е че не искам въобще да говоря с тях.. :)

VaMpiRKaTaaa
03-29-2011, 10:09
Не им обръщайте внимание.

minionka
03-29-2011, 10:41
Не им обръщайте внимание.

Това никога не е помагало.

П.Т - Говори като човек с тях, ако не .. не се занимавай. Ако почнат да ви удрят не се оставяйте в никакъв случай. Тук, виновните не сте вие.

mitzubi6i
03-29-2011, 12:31
Ако започнеш да ги биеш, със сигурност ще привлечеш директорката, а ти не искаш това нали? Най-удачно е да отидеш и да кажеш, че тези момичета те заплашват с физическо насилие (бой). Това е сериозно, няма как да не ти обърне внимание.

mechtattelka
03-29-2011, 19:16
Да отида да кажа на директорката.. Мислели сме за това, но представете си добре в уч няма да се закачат, но ако разберът че сме се оплакали ще ни причакат някаде др и пак ще стане същото не мисля че това ще помогне..

VaMpiRKaTaaa
03-29-2011, 19:20
Не им обръщайте внимание.

Това никога не е помагало.

^^Напротив.
Така тия,които се заяждат,губят интерес,защото другата страна е незаинтересована .И вече не им е интересно.

VaMpiRKaTaaa
03-29-2011, 19:22
Да отида да кажа на директорката.. Мислели сме за това, но представете си добре в уч няма да се закачат, но ако разберът че сме се оплакали ще ни причакат някаде др и пак ще стане същото не мисля че това ще помогне..
Бащи или по-големи братя нямате ли си?
Гаджетa?
Това,онова...

mechtattelka
03-29-2011, 19:43
Гаджета не и братя не.. :D ама няма нищо просто ще се правим, че не съществуват.. мерсии за съветаа.. :)

LoweShot
03-29-2011, 19:48
Отговори на простака с мълчание !! :)

mechtattelka
03-31-2011, 05:38
Това и ще направимм! :)

iLovePussyJuice
03-31-2011, 09:58
аааа тая ква е неграмотна и тъпа хахахах
е може ли бе... ПРИБЕРИ СИ ВЕРЕСИИТЕ, БОЖЕ!! 8-)

ZaicheNaXeroin
03-31-2011, 22:10
супер грозно е момичета да се бият на улицата :D
не мога да ти дам съвет ,защото с прост човек просто НЯМА как да се оправиш...освен да го избягваш може би

icebulllet14
03-31-2011, 22:38
Не им обръщайте внимание.

Това никога не е помагало.

^^Напротив.
Така тия,които се заяждат,губят интерес,защото другата страна е незаинтересована .И вече не им е интересно.

Съгласна 8)

mechtattelka
04-04-2011, 07:50
аааа тая ква е неграмотна и тъпа хахахах
е може ли бе... ПРИБЕРИ СИ ВЕРЕСИИТЕ, БОЖЕ!! 8-)
хаха Ако говориш за мен много добре знам как да пиша и по - добре си запази компетентното мнение, защотото не ме интересува какво мислиш за мен !

MemorieSss
04-04-2011, 22:27
Що за момичета трябва да са,че да искат бой???

mechtattelka
04-07-2011, 20:05
Ами по света има всякакви хора..