PDA

View Full Version : Пиеса :@



Concussion
03-28-2011, 15:24
............

Foreverbg
03-28-2011, 15:33
И аз съм същия като тебе и скоро класа правиха некви планове за пиеса. Аз още в началото им казах, че в това нещо няма да участвам, както и още 10 човека и повече не ни бутнаха. И сега всеки ден след часовете остават в даскало да учат текстове да репитират :lol: Не може никой да те задължи да участваш.

anonymous708973
03-28-2011, 15:43
Аз бях суфльор 8-) и бях много полезна, имайки предвид, че 2-3 въобще не си знаеха репликите :lol: Ходила съм 2 години на театрално като по-малка, но някакси не ми се учеха реплики наизуст и после да се ядосвам, че не можем да репетираме, понеже идиотите решават, че са много важни и не се появяват.
Играхме "Сън в лятна нощ" :)

Concussion
03-28-2011, 15:51
И аз съм същия като тебе и скоро класа правиха некви планове за пиеса. Аз още в началото им казах, че в това нещо няма да участвам, както и още 10 човека и повече не ни бутнаха. И сега всеки ден след часовете остават в даскало да учат текстове да репитират :lol: Не може никой да те задължи да участваш.

И аз си мисля, че никой не може да ме задължи, но госпожата е супер настоятелна, все едно че тя решава нещата най-добре. Може би е такава за да ме убеди да участвам, но се надявам да не настоява много. Изкуство насила не става. Особено когато става дума за изкуството на Шекспир. :? А в класа ми има още 20 момичета...

suNnykaty96
03-28-2011, 16:18
Е какво толкова, просто си е помислила, че си най - подходяща. Обясни й че не ти се играе, наистина трябва да има желание - сигурна съм че много твои съученички ще се радват да изиграят тази роля, затова първо ги поразпитай, разберете се pomejdy си коя да е и отивате двечките при класната и ти и казваш, че не можеш да изиграеш тази роля, но пък твойта съученичка ще се радва да го направи. И ако госпожата я одобри, готово. Макар че според мен като гледаш после завършената пиеса, че ти стане тъпо че си имала шанс да изиграеш най - хубавата роля, но си се отказала заради единия срам (: You choose

Concussion
03-28-2011, 18:45
Въпросът е че няма желаещи и подходящи за ролята, само едно друго подходящо момиче, което обаче също не иска да играе. :? Страх ме е че ще ме запише, без да искам. Има ли това право??? :o

SladkaZagadka
03-28-2011, 18:49
Въпросът е че няма желаещи и подходящи за ролята, само едно друго подходящо момиче, което обаче също не иска да играе. :? Страх ме е че ще ме запише, без да искам. Има ли това право??? :o

Добре де, какво толкова? Това е просто една пиеса . Не ти харесва - казваш й . Ако трябва и 100 пъти, ако наистина го искаш ще упорстваш :) . Питай я защо е избрала точно теб и й кажи, че нямаш възможност да учиш и репетираш точно сега ..