PDA

View Full Version : Имам проблем ...



catface
03-28-2011, 15:31
Здравейте --- проблема ми е че косата ми е много рядка .. какво ли не изпробвах за да я оправя но няма резултат .. Ако някой знае нещо - да пише

bullit
03-28-2011, 15:57
Здравейте --- проблема ми е че косата ми е много рядка .. какво ли не изпробвах за да я оправя но няма резултат .. Ако някой знае нещо - да пише
Сигурен ли си,че не е за раздел спорт или информационни технологии?Трябваше да пробваш и там :D :lol:

Auriss
03-28-2011, 17:36
Хайде понеже съм добра душа :lol: - спри сешоара ,смени си шампоана с някакъв натурален ,разкарай балсама и гребена по възможност ,както и пресата (ако ползваш такава). Стилизантите също много изсушават ,така че ако можеш ги отбягвай.

mecho8888
03-28-2011, 21:22
Здравейте --- проблема ми е че косата ми е много рядка .. какво ли не изпробвах за да я оправя но няма резултат .. Ако някой знае нещо - да пише


мацка коса няма как да ти порасне

ако ти пада ходи на лекар (дерматолог ти трябва)


ако случайно се миеш с един зелен шампоан от коприва или с екстракт от коприва в шампоана - махни го по едно време и на мен беше започнала да ми пада косата ОТ НЕГО

и на мен ми е малко рядка и беше започнала да ми пада (все тая ми е мъж съм и се стрижа късо), но се оправи

ползвай душ гел dove за коса, защото се понася най-добре


мигли и коса не растат нови


може оперативно, но е скъпо

пробвай с перука, ако е зле положението



ПП: Виж женката над мен как знае какво изсушава косата 8-)