PDA

View Full Version : преди да ви доиде



geri111
03-28-2011, 17:17
Здравеите!Да ви питам мисля че ще ми идва и ме боли кръста ниско долу.Дави попитам да ви се е случвало преди да ви доиде да ви боли кръста а и видях нещо бяло на гащите си като мляко ама малко по тъмно сякаш. МОля ви кажете ми да ли има такива симптоми(незнам каква дума да кажа :D ) преди да ми доиде(ако изобщо има такива симптоми.

TheBeliever
03-28-2011, 17:50
По въпросите ти разбирам, че все още не си имала менструация. По-нагоре има важна тема за месечния цикъл, съветът ми е да я прочетеш. А и не само нея. Из интернет има достатъчно материали, с чиято помощ да се образоваш на тази тема. Разгледай www.menstruacia.org (примерно).

ssunnnshinee
03-28-2011, 21:39
очаквай го скороо :)

YoungDD
03-30-2011, 12:21
Лятото една приятелка също я боля кръста ниско долу, но тя все още няма цикъл. Докторите й казаха, че я боли, защото е седяла на течение и кръстът й е измръзнал.

titinkaa
04-03-2011, 11:00
Винаги,когато ми идва ме боли.

dream1707
04-03-2011, 13:45
Лятото една приятелка също я боля кръста ниско долу, но тя все още няма цикъл. Докторите й казаха, че я боли, защото е седяла на течение и кръстът й е измръзнал.


Напълно възможно..
а това бялото .. предполагам е бяло течение, то може да се появи от много неща, едно от които е простуда.
Въпреки че подобни неща са и признак, че ще ти дойде... Така че, чакай си го, пък може и да дойде :D