PDA

View Full Version : Въпрос относно антибиотик.. ;P



BriNGeR
03-28-2011, 17:41
Такам.. Добър вечер първо.. значи имам следния проблем.. боли ме малко по към левия тестис малко под него и също така ме боли като свършвам и усещам парене при уриниране.. ходих на лекар и ми взеха урина кръв стерилна урина и това е правиха ми изследвания за хламиди.. всичко си е перфектно със кръвта и урината също.. но болката все още си я имам и днес ми изписаха Бисептол антибиотик, защото ми казаха, че не са ми направили всички изследвания за различните видове бактерии и най-вероятно е някаква бактерия и като е антибиотик знам, че нетрябва да пия алкохол, а и също Нош-па ми изписаха .. та към въпроса ми мога ли да правя секс по време на тези 5 дена в който трябва да изпия антибиотика ?! Четох из нета и нищо не намерих по въпроса та някой който е пил такъв антибиотик може да сподели с мен :)

gab4ooo
03-28-2011, 18:03
аз само не разбрах защо те тровят с антибиотици като ти няма нищо . А за секса предполагам че можеж ама са 5 дни май ще издържиж

BriNGeR
03-28-2011, 18:06
Боли ме от време на време където обясних.. боли ме като свършвам и усещам парене при уриниране как така да ми няма нищо ;x

gab4ooo
03-28-2011, 18:54
Еми имам впредвид че ти каза че още не са ти направили всички изследвания а направените до сега са наред . Следователно ако още не са открили бактерията от какъв вид е точно няма смисъл да правят предположения особено да дават антибиотици за тези предположения . Имай впредвид че от секс може се получи също това . Аз имах проблем такъв . Имах цистит . Имах микроби в урината . 1 година не знаеха какво ми е и никой не ми е изписвал антибиотици защото всички гадаха че съм се бършела грешно и съм замърявала половия ми орган (момиче съм) . Та ми даваха некви прочистващи хапчета . (Уронал) . Мама каза че също и се е случвало парене да има но тя каза че е нямала цистит но понеже е жена и при секс дори и с презарватив се получава по някой път .

kalpazanka
03-29-2011, 10:48
Ако сексът е без презерватив и е със заразена партньорка, познай кога ще се сбогуваш с паренето при уриниране.
Пий си лекарствата и си дръж това в гащите, особено ако ще е без шлифер.

titinkaa
03-30-2011, 08:55
Ако сексът е без презерватив и е със заразена партньорка, познай кога ще се сбогуваш с паренето при уриниране.
Пий си лекарствата и си дръж това в гащите, особено ако ще е без шлифер.

+

BriNGeR
03-30-2011, 18:31
Първо приятелката ми не е заразена.. и второ с презерватив е .. въпроса ми ще обърка ли нещо там на антибиотика ако правя секс, защото ме боли като свършвам..

amnessia
03-30-2011, 19:39
Аз имам синуит и от там следва главоболие и т.н и миналата година ми изписаха БИСЕПТОЛ така ми правиха изследване на секрет и ми действаше 3 седмици някъде.След 2 месеца се получи същата хрема и реших пак да взема БИСЕПТОЛ , но познайте не ми действа на организма по никакъв начин от тогава :? Един от антибиотиците които от много употреба вече не ми действат.. та БИСЕПТОЛА не ми свърши работа. Сигурно на всеки организъм различно действа :)