PDA

View Full Version : Астма и цигари?



cigarettekisses
03-28-2011, 17:55
пуша от 1 година.
Таа доколкото разбрах съм със слаба имунна система и съм с астма..като малка съм имала и айде пак..
по-вредно ли е астматиците да пушат,или?
поразрових се в интернет,но не намерих нищо..

Serphent
03-28-2011, 18:04
еми тъй като си асматичка не трябва даже и да си близо до дим :D колкото се може повече стой на открито каквито и проблеми да имаш било то семейни или лични цигарите не са решение ... излизай навън забавлявай се с приятели :) и най-вече спортувай :D

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 18:31
Не трябва дори да си пасивен пушач.
Т.E.да седиш около хора,които пушат.
Или поне да не пушат в твое присъствие.
То и аз имам малко белодробни проблеми..мисля в скоро време да се збогувам със цигарите.

gab4ooo
03-28-2011, 19:07
а извинявай за въпроса а как са ти открили че имаш слаба имунна система

cigarettekisses
03-28-2011, 19:13
еми като малка съм имала бронхиална астма и много пневмонии и прочее и следователно са ми доста увредени белите дробове.
та може и по-лесно да се разболея от рак..
а катрана в цигарите най-вече допринася за това,както прочетох..тоест може да си купя супер слаби цигари./планински въздух.:D/ Karelia има бели ли са някви такива и са дооста слаби.та така няма да отказвам пушенето и по-малко ще си вредя.мисля,че това е вариант?

ето ги и цигарите.
http://www.cigarettesforless.com/images/big_cigarettes/karelia_slims_ultima.gif


Count 200
Minimum Cartons 2
никотин 0.1mg
Packs 10
катран 1mg

gab4ooo
03-28-2011, 19:18
Много ти благодаря че ми каза все пак . Ти обаче как минаваш покрай проблема . Май ти е все тая . А м/у другото един фр на тате си беше купил една цигара като лула ама си е точно цигара точно толкова си дълга никога не се хаби и е абсолютно безвредна . Обаче е скъпа и е по поръчка . Само споменавам сега да няма пак критики че ми писна някой да ми коментира коментарите !!!!!

cigarettekisses
03-28-2011, 19:20
еми трудно ще ги спра цигарите.не искам и много да ги спра..пука ми,естествено..но като няма да ги спирам поне малко да намаля вредата от тях.(:

StolenBliss
03-28-2011, 19:27
Много ти благодаря че ми каза все пак . Ти обаче как минаваш покрай проблема . Май ти е все тая . А м/у другото един фр на тате си беше купил една цигара като лула ама си е точно цигара точно толкова си дълга никога не се хаби и е абсолютно безвредна . Обаче е скъпа и е по поръчка . Само споменавам сега да няма пак критики че ми писна някой да ми коментира коментарите !!!!!

Да нямаш в предвид тези http://joromag.com/images/product_91.jpg

Препоръчвам ги на авторката.

gab4ooo
03-28-2011, 19:37
много ме кефи как изглеждат да взема и аз да си купя . в другия си живот може да ми послужат :д щот не пуша в този а и няма и да пропуша

TheBeliever
03-28-2011, 21:38
А защо по-точно не искаш да спреш цигарите?

VaMpiRKaTaaa
03-29-2011, 05:37
cigarettekisses
Купи си електронна цигара.
Излиза дим,но не мирише.
И е без катран.
Струва около 12лв.приблизително.
а3 иначе пуша най-силните :D
Такива съм свикнала просто.
Предимно черно-slims-викори
и синьо виктори.
Чат пат лилава ева

Nebuu
03-29-2011, 07:13
cigarettekisses
Купи си електронна цигара.
Излиза дим,но не мирише.
И е без катран.
Струва около 12лв.приблизително.
а3 иначе пуша най-силните :D
Такива съм свикнала просто.
Предимно черно-slims-викори
и синьо виктори.
Чат пат лилава ева
Това НЕ Е ВЯРНО :razz: Аз пуших едни и миришеше цялата Ялта на карамел :-P
И аз ти ги препоръчвам. Просто вършат същата работа като обикновените цигари при стреса.