PDA

View Full Version : Приспивателни без рецепта?



Afterbirth
03-28-2011, 18:01
Здравейте =)
Та... Имам проблеми със заспиването, в следствие на силни страхове и развинтена фантазия.Преди съм стигала до панически ужас, треперила съм, плакала съм... Сега е по - добре, но спомена си ми е в главата и малко да усетя че започвам да се страхувам и край - нервите ми се напрягат, не мога да заспя и съществува реална опастност пак да изтерясам.Поради тази причина искам нещо, което да ми даде някаква гаранция, че ще заспя.Лекарство... но без рецепта.Нямам осемнадесет, но все пак доста се надявам да ми посочите нещо подходящо.
Мерси предварително ^^

gab4ooo
03-28-2011, 18:08
Най - подходящото е нищо да не взимаш . Понеже знам от личен опит какво е . Всеки ден заспивам 2 , 3 часа след като съм си легнала . Потя се . Мисля ужасни глупости . Паникьосвам се . Получавам сърцебиене . Стигало се е и до рев ама я да видиш кво ми се случи тогава :Д Според мен всяко нещо с времето си . Недей да си тровиш още организма поговори с психолог ако искаш . Аз го правя и е много забавно .

Evelynn
03-29-2011, 13:20
Никой няма да ти даде приспивателни без рецепта. Дори и на лекар да отидеш и заради възрастта ти и заради предпазна мярка едва ли някой лекар с всичкия си би ти дал рецепта за такива неща. Най-много биха ти изписали някакви хомеопатични хапчета, които успокояват и т.н., че да можеш да заспиш уж спокойно (от опит ще кажа, че не действат..поне при мен :o )

Afterbirth
03-29-2011, 14:15
Благодаря за отговорите.
Това с тровенето на организма съм го приела.Предпочитам го пред тровенето на нерви.Намразих ваканциите заради тоя страх, все се притеснявам, че не няма да се уморя достатъчно, че няма да заспя... Затова търся нещо наистина ефективно и различно от хомеопатичните хапчета, които спомена Evelynn.
Поразмислих и вероятно ще намеря начин да говоря с лекар по въпроса... И ще се надявам да не е с всичкия си и да ми предпише нещо, което да ми подейства.Нима е толкова невъзможно да има подходящи лекарства с някакъв ефект бе, мама му >< Все пак не само възрастните заспиват трудно и ги е страх.
Ще се радвам на още коментари.

gab4ooo
03-29-2011, 15:54
човек тва с нищо няма да ти помогне . я помисли . значи например купила си си вече приспивателни и изпиеш едно . хубаво заспиш веднага но какво става след това мислиш ли . ти ще се пристрастиш . всеки ден ще почнеш да вземаш по едно по едно и накрая щи свърши опаковката . ще си купиш нова и така цял живот ще разчиташ на тях . и аз си тровя нервите с глупости . щяха по едно време да ме водят на психиатър . аз дори и на кино на филми освен на комедии не ходя защото се плаша и после немога да спя . в даскалото ти предполагам че имате психоложка поговори с нея но приспивателните с нищо няма да ти помогнат . (не ми се слагаха главни букви така че не ме обиждайте после) !!!!!