PDA

View Full Version : Доста съм объркана...



sun93
03-28-2011, 18:35
Здр ,не знам темата дали е за тук,но... И така аз съм на 18 приятелят ми е на 20.Ходим от година и 5 месеца.Живеем в различни градове ,защото аз уча ,а той се готви да заминава в казармата(след месец).Виждаме се долу горе честичко ,но сега възникна пробелем с казармата и не го пускат изван граница.И аз не мога да отида ,защото се върнах преди 3 седмици
и родители те ми отказват да замина отново.Всъщност проблемът е ,че водим редовен полов живот и си липсваме.Днес ми сподели ,че иска да преспи с една.Обясни ми за нуждите на всяко момче и т.н и ,че имало разлика когато е с мен и как ще е с нея.Доста съм объркана..Не знам какво да мисля и какво да му кажа. Много го обичам и съм ужасно ревнива..

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 18:42
ОТ една страна,евалата,че е бил честен с теб.Сега ще ти кажа как мислят обикновено повечето мъже.АКО обичат някое момиче,дори да се случи да изневерят,това не го броят за изневяра,защото не влагат чувства с другата.До като повечето жени мислиме,той ни е изневерил,край не ни обича вече,но в повечето случаи не е така.Сама прецени..Вече,aко е женкар и ти го търпиш е друг въпрос..тогава излизаш глупава.

iiordanova
03-28-2011, 18:45
ОТ една страна,евалата,че е бил честен с теб.Сега ще ти кажа как мислят обикновено повечето мъже.АКО обичат някое момиче,дори да се случи да изневерят,това не го броят за изневяра,защото не влагат чувства с другата.До като повечето жени мислиме,той ни е изневерил,край не обича вече,но в повечето случае не е така.Сама прецени..Вече,aко е женкар и ти го търпиш е друг въпрос..тогава излизаш глупава.

Много точно го каза! :)

TheBobqk
03-28-2011, 18:46
Според мен тоя човек не си заслужава. Заедно сте от доста време и това той да ти каже "Мило може ли да спя с една мацка.. нали знаеш нужди" за мен означва, че той не държи на теб най-малкото. Може да сте се отдалечили един от друг и той да е бил привлечен от друга. Поговори сериозно с него и все пак АЗ не бих била с човек, който иска да спи с друга, защото не може сега да се видим, а той нали се сещаш си има нужди. Та поговори с него какво изпита реално към теб. :)

sun93
03-28-2011, 18:53
Да той винаги е честен и казва какво мисли и какво ще прави.Ами каза ми,че е само за 30 мин 1 час и повече няма да я види.И,че само мен обича и е със други чувства когато е с мен.Страшно съм ревнива мисълта ме побърква..

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 18:57
Лично съм се убедила,че от ревност полза няма.
Ревнуват само слабите хора,които се чувстват недооценени и необичани достатъчно.Ако обичаш някого,пусни го да върви,където иска и да прави каквото иска,той,aко те обича ще оцени жеста и след това ще се върне при теб.

BGbullet
03-28-2011, 19:03
Ми спи и ти с някого ве!.. нали се сещаш - нужди.

SlowDownBaby
03-28-2011, 19:04
Абе айде моля ти се,ква е тая глупост имал нужди ??? Толкова момчета се сдържат и търпят само на ч*кии,а той толкова не може да издържи,че и с цялото си нахалство ти казва,че иска да спи с друга.Не знам защо въобще пускаш тема...аз също съм като теб - много ревнувам.Сами при мисълта се побърквам,а какво остава и да знам,че като си легне с мене е бил и с някоя друга на мое място.Толкова ли не може да си държи х*я в гащите.................Нямам думи,такава глупост не бях чувала........... :x

BlueFace
03-28-2011, 19:13
Смятай колко е нахален, че да ти каже такова нещо. Ако аз бях на твое място щях да го направя на 2 стотинки...Съгласен съм с SlowDownBaby. Ако наистина те обича ще се жертва и ще ти остане верен.

П.П. VaMpiRKaTaaa лицемерно е от твоя страна да даваш такива съвети, защото съм сигурен, че ако твоя приятел ти каже такова нещо нито ще запазиш спокойствие, нито ще му разрешиш да я изчука.... :?

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 19:15
SlowDownBaby
Тя и да се сърди,той,aко е решил ще го направи.
Пък и да го направи,първо,това не е краят на света.
Второ,той обича нея и не влага чувства в друга.
Така,че с колкото и да спи,винаги ще се връща при нея.

VaMpiRKaTaaa
03-28-2011, 19:18
П.П. VaMpiRKaTaaa лицемерно е от твоя страна да даваш такива съвети, защото съм сигурен, че ако твоя приятел ти каже такова нещо нито ще запазиш спокойствие, нито ще му разрешиш да я изчука.... :?
Първо:няма ти да ме учиш какво да казвам и какво не.
Второ:^Защото са ми го правили този номер и аз най-спокойно с хладнокръвие му казах ОТИВАЙ и прави каквото искаш.

SlowDownBaby
03-28-2011, 19:19
Не искам да се заяждам или да се карам с някой,обаче извинявай,ама логиката ти е ужасно тъпа .... Дай сега като не обича другите да спи със всяка по секси или нещо такова,а неговата да си я има ей така ако се оженят само да му чисти и пере,а да си спи с другите на харабия ?! Извинявай ама в кой век живеем ? Няма хареми и тн.
Много ясно,че не бих се съгласила на такова нещо...не знам що за човек си и как би дала на твоето момче да спи с която и да е просто от скука или от "нужда"...

valll
03-28-2011, 19:21
ОТ една страна,евалата,че е бил честен с теб.Сега ще ти кажа как мислят обикновено повечето мъже.АКО обичат някое момиче,дори да се случи да изневерят,това не го броят за изневяра,защото не влагат чувства с другата.До като повечето жени мислиме,той ни е изневерил,край не обича вече,но в повечето случае не е така.Сама прецени..Вече,aко е женкар и ти го търпиш е друг въпрос..тогава излизаш глупава.

Много точно го каза! :)


аз не съм съгласна. ок, той не го приема като изневяра, но това не означава, че примерно мен няма да ме нарани с това. все пак до някаква степен трябва да се съобразява, ако ме обича щом знае, че ще ме нарани не бива да го прави, не бива и да ми казва подобни неща. това го казвам, ако се случваше с мен.

valll
03-28-2011, 19:26
айде не можел да държи.....нужди..........с моя приятел се виждаме на 2-3 месеца и се сдържа, той не може. глупости. ако наистина те обича даже няма и да си помисли за друга, извинявам се, не това искаш да чуеш, но според мен е така.

Nebuu
03-28-2011, 19:27
"Сега ще ти кажа как мислят обикновено повечето мъже."
Пффф.
8)

SlowDownBaby
03-28-2011, 19:29
"Сега ще ти кажа как мислят обикновено повечето мъже."
Пффф.
8)

Пфф по точно за кое ?

Nebuu
03-28-2011, 20:45
"дори да се случи да изневерят,това не го броят за изневяра,защото не влагат чувства с другата.До като повечето жени мислиме,той ни е изневерил,край не ни обича вече,но в повечето случаи не е така.Сама прецени..Вече,aко е женкар и ти го търпиш е друг въпрос..тогава излизаш глупава."
Просто прецених, че това е върхът на абсолютната глупост.
Първо: Общите знаменатели водят до пълна заблуда и грешна преценка (повечето мъже, повечето жени, повечето животни);
Второ: Не се изневерява просто ей тъй. Множество фактори влияят на една връзка;
Трето: Самото изказване, че (повечето) мъжете не броят едното е*ане за изневяра е толкова детско и погрешно.. Много мъже преживяват подобни "случки" тежко. Не знам защо върлува мнението, че, виждаш ли, мъжете са едва ли не сме безчувствени. Мъжът може да обича и страда точно толкова, колкото и една жена.
Мъжете и жените са точно толкова еднакви, колкото и различни.
Не ми се влизаше в полемика, макар да предусещам, че такава ще последва, затова драснах едно "неутрално" "пффф".

Като изключим патологичните случаи, ревността се заражда с повода и не е задължително да означава слабост и несигурност. ревността може да бъде счетена и като един вид изказ на обида.
Оф, стига съм философствал и аз
:oops: :razz:

TheBeliever
03-28-2011, 21:28
След като мъжете не броят секса за изневяра предлагам авторката да предложи на гаджето си тя да се чука с някой друг, ей така, за нуждата. Да видим каква ще е неговата реакция.

BlueFace
03-28-2011, 22:23
Второ:^Защото са ми го правили този номер и аз най-спокойно с хладнокръвие му казах ОТИВАЙ и прави каквото искаш.

Еми мога да ти кажа само: Sad Panda!


http://www.prikachi.com/images/372/3148372c.jpg

Точно защото и на теб са го правили този номер сега се опитваш да защитиш тезата, че това не е изневяра, че е нормално и т.н. Но ти си знаеш как си се почувствала и колко те е обичал ;) Няма да споря повече , за да не става спам :)

LambOfGod
03-28-2011, 22:28
Хората на 18 не питат техните дали могат да заминат някъде, но пък хората набор '93 не са на 18...
Искренно ми е жал за теб, че имаш толкова нагъл приятел... Аз бих го зарязала... Никой не заслужава такова нещо..

VaMpiRKaTaaa
03-29-2011, 04:59
Не искам да се заяждам или да се карам с някой,обаче извинявай,ама логиката ти е ужасно тъпа .... Дай сега като не обича другите да спи със всяка по секси или нещо такова,а неговата да си я има ей така ако се оженят само да му чисти и пере,а да си спи с другите на харабия ?! Извинявай ама в кой век живеем ? Няма хареми и тн.
Много ясно,че не бих се съгласила на такова нещо...не знам що за човек си и как би дала на твоето момче да спи с която и да е просто от скука или от "нужда"...
Няма незаменим човек,нали знаеш.
Днес той ще спи с друга.
Утре ти ще спиш с друг.
Накрая излизате квит.
И все пак..аз давам пълна свобода на човека с,който съм попринцип.И да се опитам да го спра,няма да има полза,защото той,aко го е решил каквото и да кажа или направя,той пак щ го направи.Няма смисъл да ревнувам и да си троша нервите за глупости..

Josefinne
03-29-2011, 09:51
Чакайте бе, не отмениха ли казармата???

Няма такова нещо като "нуждите" на едно момче. Ако те засърби оная работа и идеш да се изчукаш с някой , той ще го приеме ли? :razz:

valll
03-29-2011, 13:59
"дори да се случи да изневерят,това не го броят за изневяра,защото не влагат чувства с другата.До като повечето жени мислиме,той ни е изневерил,край не ни обича вече,но в повечето случаи не е така.Сама прецени..Вече,aко е женкар и ти го търпиш е друг въпрос..тогава излизаш глупава."
Просто прецених, че това е върхът на абсолютната глупост.
Първо: Общите знаменатели водят до пълна заблуда и грешна преценка (повечето мъже, повечето жени, повечето животни);
Второ: Не се изневерява просто ей тъй. Множество фактори влияят на една връзка;
Трето: Самото изказване, че (повечето) мъжете не броят едното е*ане за изневяра е толкова детско и погрешно.. Много мъже преживяват подобни "случки" тежко. Не знам защо върлува мнението, че, виждаш ли, мъжете са едва ли не сме безчувствени. Мъжът може да обича и страда точно толкова, колкото и една жена.
Мъжете и жените са точно толкова еднакви, колкото и различни.
Не ми се влизаше в полемика, макар да предусещам, че такава ще последва, затова драснах едно "неутрално" "пффф".

Като изключим патологичните случаи, ревността се заражда с повода и не е задължително да означава слабост и несигурност. ревността може да бъде счетена и като един вид изказ на обида.
Оф, стига съм философствал и аз
:oops: :razz:
не, не спирай, продължавай да философстваш, на мен много ми хареса това, което каза и съм напълно съгласна с теб.

pitfall
03-29-2011, 14:05
еми той е бил честен с теб, да, обаче ти ако му дадеш зелена светлина да спи веднъж с някоя друга, "защото има нужди", можеш ли да си сигурна, че след време, когато пак например няма да имате възможност да се виждате известно време, няма да преспи отново с тая или някоя друга, защото нуждите му пак са се обадили .... :-o

Fiction7577
03-29-2011, 15:00
Булшит. Никво евала не заслужава.

Сега ще е "имам нужди" и после като се видите ще каже, че след толкова време вече са му се променили чувствата и сума ти овъртания, накратко щом ти е казал подобна простотия връзката ви е към края си.

На твое място бих му казала да избира между това да бъде с мен, или да си задоволява нещото в гащите.

А и ако сега се изчука с мацката, нали се сещаш че ще има и други.

AliceSw
03-29-2011, 15:50
А какво ще кажете за фактора "Поне е достатъчно мъж да И каже в очите, а не да се крие."

Не са в 1 град, сещате се какъв е шансът тя да разбере по някакъв начин, че е спал с друга, нали?!? Ще се случи или ако той си избере побъркана жена, която ще реши да му съсипе връзката, или ако като пълен кретен реши да прави секс без кондом и получи болест или бебе.

sun93
03-30-2011, 18:28
Чакайте бе, не отмениха ли казармата???

Няма такова нещо като "нуждите" на едно момче. Ако те засърби оная работа и идеш да се изчукаш с някой , той ще го приеме ли? :razz:



В Б-я отмениха ,но не е казано ,че и в други държави няма :))
Вчера ми предложи брак доста се зарадвах. Не ми е споменавал повече нищо по темата.

againstyou
03-30-2011, 20:12
Аз това не го приемам.Слабо ме вълнува дали има чувства към другата или не.Изневярата си е изневяра от където и да я погледнеш.А пък тва с нуждите са глупости,ако те обича истински дори няма да му минава през мисълта друга.

VaMpiRKaTaaa
03-31-2011, 05:31
В Б-я отмениха ,но не е казано ,че и в други държави няма :))
Вчера ми предложи брак доста се зарадвах. Не ми е споменавал повече нищо по темата.
Брак??? На 16-17...
Не смяташли,че си много малка още.
Пък и не му вярвай до като не ти даде пръстен.
Ако все още само устно ти е предложил брак,то е,зада изчезнат угризенията му ,че ти е изневерил.По някакъв начин да си измие ръцете.

sun93
03-31-2011, 08:05
Ми след 1 година някаде ще сам на 19 ,а и ние бяхме нещо като сгодени смисал носим си пръстените нащи техните знаят.

Josefinne
03-31-2011, 08:41
:grin: :grin: :grin:

Ами честито да ти е. Ти прие ли?

sun93
03-31-2011, 08:55
Мерси казах добре.Но не знам пак ми е гадно и притеснено като се сетя ,че ... :(
Днес ще говоря с него по темата отново :(

bebeemalko
04-01-2011, 19:06
Ми спи и ти с някого ве!.. нали се сещаш - нужди.
+1
Накарай го да се постави на твоето място и да видим дали той ще ти позволи да спиш с някой.Ако ти позволи значи не му пука особено. Все пак и ти си имаш нужди. Накарай го да осъзнае каква простотия е казал.

Dollystar
04-01-2011, 21:32
Кажи му че и ти си имаш нужди и ако той наистина смята да го направи, ще го направиш и ти .... да видиш тогава как ще си забрави нуждте :D