PDA

View Full Version : Зачервявания!



unknown0inlowe
03-28-2011, 19:13
Моят проблем е , че всеки ден преди да изляза от нас тена на лицето ми си е равен , но след 1-2 часа бузите и носа ми се зачервяват :( Някакъв съвет как да си предпазя кожата от това? И още нещо косата ми се омазнява в деня след като се изкъпя и стои ужасно ако не е изправена :( :( И ако някой може да ми препоръча шампоан и някакъв серум или спрей за изправяне на коса , защото много я изтощавам с преса :-o

stigmata
03-29-2011, 08:52
Па бузите и носа ти се зачервявят от студа,а косата се омазнява предполагам,защото я миеш всеки ден и така е свикнала!

mimssss
03-29-2011, 12:55
И на мен бузите и носа ми се зачервяват!Ужасно е :x

stigmata
03-29-2011, 13:00
И на мен бузите и носа ми се зачервяват!Ужасно е :x Мен пък ми се струва сладурско :smt061

AliceSw
03-29-2011, 15:20
за лицето - крем за защита от атмосферни влияния (когато е студено или ветровито) или тониращ крем при нормални температури

francyzoi4ety
03-29-2011, 15:26
От времето е,няма как да го скриеш,а и не е чак толкова зле.Студовете отминават вече,едва ли ще ти се зачервява лицето и през лятото :?

unknown0inlowe
03-29-2011, 20:55
Може ли да ми препоръчате тониращ крем и крем за защита от атмосферни влияния ? :) :)

LipSy
03-29-2011, 21:16
Червенината се получава, защото кожата ти явно е чувствителна или е от времето. Сега е хем топло, хем студено, така че не се учудвай. Ако продължава обаче постоянно да се зачервява може да се заинтересуваш от кремове за равен тен! :) За косата: Ако си я миеш всеки ден е нормално да ти се омазнява постоянно.

Pamaa
03-30-2011, 09:21
Може ли да ми препоръчате тониращ крем и крем за защита от атмосферни влияния ? :) :)
Ами един розов на Нивеа / beauty или нещо такова /, а иначе за чувсвителна кожа можеш да вземеш на Виши - Normaderm :-) , но специално на мен есента и пролетта само Дипрозон ми помага, защото лишеите от нищо не ми минават :shock: :)
За косата: 1. Шампоани на Physo са много хубави / аз ползвах за чувсвителен скалпи направо бях удивена /. Имай предвид, че са около 30 лева и са супер течни, като вода, но пък е нужно съвсем малко шампоан за да се измие косата :-) .
2. Преди да използваш преса или сешоар слагай нещо, което да ти я предпазва. Аз съм доволна от един продук на CHI и от спрея на SYOOS :P . За възстановяване на косата можеш да си купиш шампоана на Fitoval за изтощена коса или пък на Syoos :-) :P .