PDA

View Full Version : Ден на разменените роли



ArrowsOfDeath
03-28-2011, 22:07
Дойде ми идеята да направим това - един ден, в който някой ще пише мнения и/или теми каквито смята, че този, когото имитира, би написал :) Целта е да се получи забавно, а не да се унижава някого. Пишете, ако сте навити :) Ако се съберат достатъчно желаещи, ще направя списък и случайно ще разпределя кой кого ще имитира.

Rorschach
03-28-2011, 22:09
това беше правено и не завърши добре ;)

ArrowsOfDeath
03-28-2011, 22:15
Не знам, нямам спомен. Явно отдавна ще е било.

Rorschach
03-28-2011, 22:20
дам, в зорите на интернета - 92-а година...

Било е преди година-година и половина.

Вместо да пускаш тъпи теми чието място и без това е в раздела за игрички, защо не пробваш да модерираш малко околната помия? То не е само да заключиш някоя тъпа тема с реклама или реферален сайт.

ArrowsOfDeath
03-28-2011, 22:58
Не е само това, но пък и не включва пълното ограничаване на личното мнение, особено когато е негативно спрямо друг; не включва заключването на теми само защото преди ги е имало или че са глупави според някого. А пък и какво толкова има за модериране специално тук в последно време (освен случая с Кънта и "фена" му)? Активността е слаба. Радвам се, че почти изчезна онова постоянно хейтване в темите от непознати юзъри, защото на някого не му харесва темата. Тогава бяхме повече и по-активни редовните (и по-полезни може би). Явно е, че в момента разделът е в слаб период, което и на мен не ми се нрави и затова се опитвам, колкото мога, да вкарам някакво раздвижване с нови теми (което не се получава често). Но както в момента сме почти едни и същи лица, които от години се знаем, става трудно. Трябват нови хора, които не се интересуват само от магазини за кецове и дискотеки.
Чувствам се част от форума и по-конкретно от този раздел и се надявам за едно по-оптимистично гледане на настоящето и съответно бъдещето :)

Rorschach
03-29-2011, 00:03
*yawn*

Спести сополивите излияния, ами кажи досега защо един път не си се намесил - всичко е в слаб период, защото на хората не им се влиза и виждат как модераторите гледат на другата страна, когато някой нарушава правилата и обижда откровено. ;)

ArrowsOfDeath
03-29-2011, 10:06
Признавам си, че не съм достатъчно строг, но обещавам в бъдеще да променя това.
И виждам, че темата няма да я бъде.