PDA

View Full Version : Да се пробвам ама...



mistakeorwhat
03-29-2011, 01:20
. del

VaMpiRKaTaaa
03-29-2011, 04:41
Брат,гоните страхът от самотата..
Все пак пробвай и виж дали ще се получи нещо между вас.
Действай бавно и полека,зада не я уплашиш.

Sh@d0w
03-29-2011, 04:44
Здравствувай братушка.Първо добре си напваил,че си си регистрирал нов акаунт,защото руснаците подслушват всичко. :shock:

Та да дойдем на въпроса ти.Не мисля че е любов,по скоро е защитна реакция.Чувстваш се самотен и отчаяно търсиш заместител на бившата ти приятелка.Но кой знае,след време може наистина да си допаднете и тази заигравка да прерасне в нещо голямо ;)

valll
03-29-2011, 07:44
самотата е, ако е било от любов щеше да говориш за нея по съвсем друг начин.

BrownEyes
03-29-2011, 08:21
Ако толкова ти допада,просто си уговорете среща и така :) Да,нормално е да си има едно наум,но ти й докажи,че ти не си като останалите,които искат да я наранят :]

Josefinne
03-29-2011, 09:01
Аз мисля, че не може чак толкова бързо да си се влюбил в един човек, който дори не си виждал. Дори да сте си разменяли снимки - съвсем друго е да усетиш човек от плът и кръв до себе си. Може би има привличане някакво, но според мен главното, което те задушава е самотата и на второ място - нейната мистериозност. Не се хвърляй с главата напред е моят съвет. Трудно се получава нова връзка, след толкова скорошно приключване на друга дълга. Човек трябва да се усети малко сам, какъв е, какво има и какво няма. 2 месеца не са достатъчни за това, но определено са достатъчни да се почувстваш сам. Не бързай да се обвързваш, защото е много вероятно да пренесеш очакванията и неволите на старата си връзка в новата.
Предлагам ти да продължиш да си пишеш с това момиче. Дори да излезете, напоследък времето е прекрасно за разходки и кафенца на открито. Но може да се занимаваш и с други неща и дори да си пишеш също толкова "приятелски" и с други момичета.

K_O_L_E_V
03-29-2011, 10:20
Смешно ми е с това "1 на ум" , какво си мислят като са ги предали 2-3-5-6 човека и са имали 5-6 неуспешни връзки и вече вземат решение , че всички хора са като тях ли?

dimitar_ak
03-29-2011, 10:42
Смешно ми е с това "1 на ум" , какво си мислят като са ги предали 2-3-5-6 човека и са имали 5-6 неуспешни връзки и вече вземат решение , че всички хора са като тях ли?

"1 на ум" означава, че няма да се метне на врата на първия разказал и смешка в скайп.

K_O_L_E_V
03-29-2011, 10:46
Ти ли си ми редактирал мнението ? :D :D :D

dimitar_ak
03-29-2011, 11:08
Лелеееее :oops:

Nebuu
03-29-2011, 11:17
Ако не я поканиш на среща, няма как да разбереш тя какво мисли или усеща. Когато се видите на живо, имаш възможността да проследиш езика на тялото й. Ако не се държи студено и дръпнато на срещата, най-малкото не си й неприятен.
Тъпо е да дебнеш някой дали е онлайн в скайп, сам да ти кажа :smt117

umri
03-29-2011, 11:25
Приеми, че не трябва да й се доказваш. Откъде накъде такъв мерак за доказване? Да не е нещо повече от теб? Промени си мисленето, пич.

mistakeorwhat
03-29-2011, 11:54
Тъпо е да дебнеш някой дали е онлайн в скайп, сам да ти кажа :smt117
Напълно съм съгласен с теб, но както вече казах тя е странна... И чата е единственото място където мога да направя контакт с нея, поне за сега.
И не, не ми липсва нищо от предишната ми връзка, тормозят ме само някакви сънища в последно време, но това е.
И да, как искате да говоря за нея? Да напиша роман за това колко е невероятна ли? Опитвам се да ви обясня, че май намерих свестен човек, който е странен и към него трябва... по-деликатно.
umri Не и се доказвам, брат... Както и вече казах, не е някаква надута.
Луд съм по нея просто разбираш ли
8-) 8)

Nebuu
03-29-2011, 12:22
Тогава си приказвай с нея в скайп. Предполагам, не си се замислял, но е важно кой започва разговорът. Ако само ти й пишеш, това малко намалява шансовете за хепи енд. Ако и тя започва разговорите понякога, чудесно, значи не е напълно незаинтересована от теб. Може би ти дава знак, че не е някаква ебла и иска човек до себе си, а не пръдльо. :razz: Сори за арогантността, ама то си е така. Приказвай си с нея, предразположи я, покажи й, че не си "враг". Когато си напълно сигурен в себе си и усещаш, че тя ти има доверие, покани я на вечеря. За да се случи това обаче, трябва да си сигурен, че няма да си мълчите на масата и да побутвате доматчето из чиниите.
Само да вметна, ако само си приказвате ще end-нете като приятели и нищо повече. И не забравяй, че жената не е врачка, няма от де да знае ти ко искаш. :oops:

vanilia
03-29-2011, 15:17
От колко време я познаваш?
Предложи й да излезете заедно.И umri е прав според мен.Няма кво да се доказваш и защо да впечатляваш.Дръж се нормално и тя ще го оцени.

mistakeorwhat
03-29-2011, 19:23
От няколко години, но сме се виждали отдавна. А не е ли по-важно, какво и колко време си говорим въпреки, че аз съм този, който започва разговора винаги :-k Взех да се отчайвам вече... Толкова много я желая, че не може и да си представитее :(

umri
03-30-2011, 21:24
umri Не и се доказвам, брат... Както и вече казах, не е някаква надута.

"Опитвам се да ви обясня, че май намерих свестен човек, който е странен и към него трябва... по-деликатно."

Това е предпоставка за доказване. Както и да е...

Покани я да излезете само двамата - точен ден, час, място. Ако откаже или има "работа" след 2-3-4 дена я питаш пак, и ако отново не иска, спираш да я търсиш.

Толкова много риба има в морето. Не си заслужава да си губиш времето за момиче, което ти отказва срещи.

antifashionshit
03-31-2011, 07:35
да не те притеснява това, че се държи студено. и тя е човек. просто поеми инициативата и не го взимай толкова на сериозно.

ChaoticCharm
03-31-2011, 20:25
Колкото е умна и красива, същевременно е и толкова студена.

Понякога човек поставя стени около себе си не за да отблъсне околните,а за да види на кой му пука достатъчно,за да пробие стените.

Вярно,че е клише,не обичам да ги използвам,но просто ми напомни на това. Възможно е държанието й да не се дължи на това,че е студена,един вид безчувствена,а по-скоро може би от онези хора,които не искат/не могат лесно да показват чувствата си. Може да е затворена в себе си,макар че не останах с това впечатление. Ти самият казваш,че си "има едно наум", така че не разчитай веднага да се промени,всъщност може би ще е цяло чудо,ако успееш. От друга страна пък теб те привлича точно това,че не е лесно,че тя ту ти показва интерес,ту се чудиш дали въобще се интересува от теб...Не си влюбен,привлечен си от качествата и мистериозността й,но това може да се окаже опасно за теб.
Ако все пак мислиш,че си момичето наистина си заслужава,не се отказвай.

mistakeorwhat
04-01-2011, 10:57
Колкото е умна и красива, същевременно е и толкова студена.

Понякога човек поставя стени около себе си не за да отблъсне околните,а за да види на кой му пука достатъчно,за да пробие стените.

Вярно,че е клише,не обичам да ги използвам,но просто ми напомни на това. Възможно е държанието й да не се дължи на това,че е студена,един вид безчувствена,а по-скоро може би от онези хора,които не искат/не могат лесно да показват чувствата си. Може да е затворена в себе си,макар че не останах с това впечатление. Ти самият казваш,че си "има едно наум", така че не разчитай веднага да се промени,всъщност може би ще е цяло чудо,ако успееш. От друга страна пък теб те привлича точно това,че не е лесно,че тя ту ти показва интерес,ту се чудиш дали въобще се интересува от теб...Не си влюбен,привлечен си от качествата и мистериозността й,но това може да се окаже опасно за теб.
Ако все пак мислиш,че си момичето наистина си заслужава,не се отказвай.
Много точно. Сякаш познаваш мен и нея едновременно :)
Вече започвам да си мисля, че е надута, защото е и много красива, ако не съм споменал до сега... Не че аз съм грозен, но явно не съм нейн тип.

ChaoticCharm
04-01-2011, 14:17
Много точно. Сякаш познаваш мен и нея едновременно :)
Вече започвам да си мисля, че е надута, защото е и много красива, ако не съм споменал до сега... Не че аз съм грозен, но явно не съм нейн тип.

Просто донякъде разбирам ситуацията.
Редки са случаите,когато не е така,но все пак това,че един човек е красив,не го прави задължително надут. Може би просто е наясно,че има достатъчно привлекателна външност и си знае мястото.
Ти по-добре усещаш дали си нейн тип. Помисли си дали би си струвало чакането и това да се опиташ да "разбиеш стените около нея" или ще се откажеш,защото си мислиш,че е надута (което все пак не е изключено,не я познавам). :)

bebeemalko
04-01-2011, 18:15
Аз мисля, че не може чак толкова бързо да си се влюбил в един човек, който дори не си виждал. Дори да сте си разменяли снимки - съвсем друго е да усетиш човек от плът и кръв до себе си. Може би има привличане някакво, но според мен главното, което те задушава е самотата и на второ място - нейната мистериозност. Не се хвърляй с главата напред е моят съвет. Трудно се получава нова връзка, след толкова скорошно приключване на друга дълга. Човек трябва да се усети малко сам, какъв е, какво има и какво няма. 2 месеца не са достатъчни за това, но определено са достатъчни да се почувстваш сам. Не бързай да се обвързваш, защото е много вероятно да пренесеш очакванията и неволите на старата си връзка в новата.
Предлагам ти да продължиш да си пишеш с това момиче. Дори да излезете, напоследък времето е прекрасно за разходки и кафенца на открито. Но може да се занимаваш и с други неща и дори да си пишеш също толкова "приятелски" и с други момичета.
според мен ако найстина искаш да се поопознаете и да имаш нещо общо с нея не се дръж така ''приятелски'' с други защото ще си помисли че си като другите и само се заебаваш с нея и с мн други

mistakeorwhat
04-01-2011, 22:38
според мен ако найстина искаш да се поопознаете и да имаш нещо общо с нея не се дръж така ''приятелски'' с други защото ще си помисли че си като другите и само се заебаваш с нея и с мн други
Ако го направя по-скоро ще ми се изсмее или няма да реагира така както очаквам. Отказах се май... Яд ме е, че ми даде нещо, като "празни надежди" и, че не сме се виждали от години (сигурно и за това не може да ми даде "силни надежди"). Само сме си писали по тъпия чат, а аз дори нямам нови снимки (не обичам много да се снимам). И тук пак идва много важната роля на външния вид. Ако имаше начин да ме види ненадейно, непланувано... Чувствам се като хипер загубеняк. Май трябва да свикна да съм сам ;-)

XxInn0cencexX
04-01-2011, 23:17
О това едва ли е любов.. просто страх от самотата ! С такива момичета не трябва да се бърза.Нали знаеш - Бързата работа-срам за майстора.Бавно и полека - по пътя към успеха !