PDA

View Full Version : трайна ПОКРИВНА боя за коса



Pchelichkaa
03-29-2011, 07:53
Здравейте дами!
Естествения цвят на косата ми е светло кафяв,но се боядисвам черна.До сега съм използвала само боите на ФАРА,и Престиж.На палете ми харесват цветовете/поне тези на опаковките :D / но са ми казвали,че боите им много горят,и после много ти капе косата...а моята е супер рядка,само това ми липсва 8-) До сега бях доволна единствено от боите на ФАРА,покриваха ми идеално!!Обаче нали ги спряха сега,и няма от къде да си намеря...Таа..препоръчайте ми някаква хубава,ПОКРИВНА,трайна боя,да ми стои повече време наситено черно коса,както прясното боядисване.

П.С преди 2 седмици се боядисах със престиж,и отново цветът ми падна адски бъзо.И дори сега се гледам на дневна светлина,и имам поне 3 цвята на главата си..като почнем от светло кестеняво,кафяво- черно :-o :o

n3zabrawiimaa
03-29-2011, 08:05
Къна?

Pchelichkaa
03-29-2011, 08:14
О,не искам къна..държа да е боя...кой знае,може някой друг ден,да ми скимне да се боядисам шоколадова,и после оттърване от къната няма.Хаха...

Bonita1991
03-29-2011, 08:59
и аз се боядисвам в черно :) от както съм започнала използвам GARNIER :) ако искаш опитай с нея гарантирам, че ще останеш доволна :P беше ми препоръчана от една приятелка, която също е много доволна :P и тя се боядисва в черно :-D

Pchelichkaa
03-29-2011, 09:20
Кой номер използваш? Може ли линк към боята..ако успееш да я намериш в нета..само да видя какво точно представлява :-)

FuckingFreak
03-29-2011, 09:31
Ми ти използваш евтини бои ....

Пробвай новата на schwarzkopf brilliance нещо си там .. дето я рекламират 8-) или на loreal безамонячната или inoa при фризьор, тя е май на loreal също..

Bonita1991
03-29-2011, 11:04
Кой номер използваш? Може ли линк към боята..ако успееш да я намериш в нета..само да видя какво точно представлява :-)


http://static1.framar.bg/product/garnier-boa-1.jpg

номерът на боята е 1 :) може ако искаш да пробваш и номер 2.1 тя пак е черна само че има син оттенък :P нея също я харесвам :-) :-)

3oPuTy
03-29-2011, 11:25
Аз се боядисвам с безамонячна боя и цвета пак не ми се отмива бързо :? От 6 месеца някъде не съм я боядисвала цялата и все още цвета си е супер по дължина :) Използвам 2/0 на Велатон :)

anonymous708973
03-29-2011, 12:15
6 месеца и цветът е същият? Абсолютно невъзможно.
Боядисай се и ще видиш огромна разлика.

rosencetooo
03-30-2011, 04:32
6 месеца.. :shock: ..
Аз напоследък използвам Garnier Color Naturals и съм много доволна , не ми гори косата :) Ноо сега последния път много бързо ми падна боята :(
Wellaton също е хубава , но по-силна :)

FuckingFreak
03-30-2011, 05:51
Аз се боядисвам с безамонячна боя и цвета пак не ми се отмива бързо :? От 6 месеца някъде не съм я боядисвала цялата и все още цвета си е супер по дължина :) Използвам 2/0 на Велатон :)

Предполагам цвета ти е много близо до това, което си се боядисала. Иначе например ако беше от кафяво->черно, или обратното /да не давам за пример по-големи промени/ няма шанс да не ти се е изсветлила/отмила поне малко, или да не ти е станала косата на петна..