PDA

View Full Version : Бирена мая .. вечният въпрос



___mimity___
03-29-2011, 11:24
Здравейте :) Разбрах,че бирената мая заздравява косата и кожата .. пречиства организма .. Също разбрах,че някой от хората надебеляват а други не .. при всеки различно ест .. НО главния ми въпрос беше .. след като спра да я приемам,отново ли ще се влоши сичко (дори да стане още по-зле от преди) ? Мерси предварително.

БТВ колко струва ?? и от къде мога да я купя :)

___mimity___
03-29-2011, 11:25
Забравих .. Предполагам я има и в течно състояние .. не може ли просто да я намажа на косата и лицето ми например ? :P

ZaicheNaXeroin
03-29-2011, 11:42
най-добре на хапчета
аз пия всеки ден ,3 пъти по 2 хапчета бирена мая + витамин А и Е

wezinka
03-29-2011, 13:08
И помага ли? Аз също пия бирена мая всеки ден по 2 хапчета и да забелязвам малко някаква промяна. По Темата: Аз мисля, че нищо няма да стане и спреш,защото това е все пак билково и не би могло да ти навреди.

GrippingBosh
03-29-2011, 13:10
Има ефект ,но съм чувала че се напълнява ,някой знае ли нещо по този въпрос :)

neeDaBosS
03-29-2011, 15:19
От бирената мая попринцип се напълнява,аз съм пила около един месец но не видях ефект :-o Обаче пък не мисля че ще се влошиш ако спреш да я пиеш

pilencaaa
03-30-2011, 16:28
Аз познавам мои приятели момчета които пият бирена мая за да качът маса (килограми).. Лично аз не съм пила и не знам ... Също знам , че има супер много витамини !

Pamaa
03-31-2011, 21:16
един приятел пие, за да не му излизат пъпки, ама той още няма ксоми, едвали някога му е излизала пъпка :lol:

ZaicheNaXeroin
03-31-2011, 22:32
И помага ли? Аз също пия бирена мая всеки ден по 2 хапчета и да забелязвам малко някаква промяна. По Темата: Аз мисля, че нищо няма да стане и спреш,защото това е все пак билково и не би могло да ти навреди.

да,помага
ноо не трябва да ядеш боклуци за да ти помогне (според мен)
ако се храниш здравословно и пиеш бирена мая ще видиш положителния ефект
ако пиеш само бирена мая няма проблем да си у пиеш без почивка,но ако пиеш от тази която е +витамини http://www.abx-2008.eu/images/BirenaMaya-60t.gif си давай по 20 дни почивка,защото с някои витамини трябва да се внимава
направи си цикъл - 20 дни пиеш,20 почиваш и после пак почваш :)

pyxkawataa
04-01-2011, 10:21
Ами аз пиех известно време, но нямаше голям ефект. :) Но нищо не ти пречи да пробваш, на всеки действа различно. Има я по аптеките към 5-6 лева.

lqlq89
04-01-2011, 11:15
Нека и други споделят, които са пили..

Sigrina
04-01-2011, 20:57
От бирената мая НЕ СЕ ПЪЛНЕЕ!!! Бирената мая освен всичко останало е и имуностимулатор, от което следва, че повишава апетита. На мен лично ми помага, пия по 3 хапчета, 3 пъти на ден и се радвам на здраво тяло, хубава кожа и силна коса :grin:

Cucko0
04-02-2011, 09:07
аз съм пила ...не напълнях :D ,но и не забелязах какъвто и да е ефект .Не е скъпа около 2-3 лв. и само да те питам защо не пробваш с ГЕРИТАМИН аз съм по доволна от него :)

___mimity___
04-11-2011, 16:48
Днес най-после си я купих. Почвам да я пия .. и Сигурно ще я пия около два месеца след,което два месеца ще спра,защото както каза някой по-горе, мисля че е опасно. Та,за да не отварям нова тема:
След колко дни (месеци) мога да видя ефекта ?

rozov0
04-11-2011, 18:16
аа къде се продава

BrokenInnocence
04-11-2011, 19:10
От бирената мая НЕ СЕ ПЪЛНЕЕ!!! Бирената мая освен всичко останало е и имуностимулатор, от което следва, че повишава апетита. На мен лично ми помага, пия по 3 хапчета, 3 пъти на ден и се радвам на здраво тяло, хубава кожа и силна коса :grin:

Най-накрая някой да го каже. Дали ще качите килограми или не си зависи от вас. Да, може да се повиши апетита, но никой няма насила да ви слага храната в устата.

Преди време бях пила, имаше положителен ефект, но на мен проблемите с кожата тогава ми бяха от друго естествено и не им повлия кой знае колко. Иначе си е полезна, пълна е с куп витамини.

___mimity___
04-12-2011, 17:56
В аптеките.
Моля ви някой да ми отговори на тези двата въпроса:
1. След колко време ще забележа резултат ??
2. Да не би от нея мускулите да станат по-изразени ( извинете за тъпия въпрос,но май така го разбрах тва за мускулната маса :razz: :oops: )

ParisHilton
04-14-2011, 17:57
От бирената мая НЕ СЕ ПЪЛНЕЕ!!! Бирената мая освен всичко останало е и имуностимулатор, от което следва, че повишава апетита. На мен лично ми помага, пия по 3 хапчета, 3 пъти на ден и се радвам на здраво тяло, хубава кожа и силна коса :grin: