PDA

View Full Version : Училището Тоха в София!



HuKowe
03-29-2011, 11:31
Здравейте, искам да Ви попитам с колко се влиза в Тоха? Защото с гаджето ми искаме да сме там след осми клас. Просто не искаме да се разделяме, но има лек проблем! Тя е чула, че в тоха ако влезеш с 3 - друга паралелка; ако влезеш с 4 - друга паралелка; ако влезеш с 5-6 - друга паралелка! Нейният успех е леко по-голям от моя тя е между 4, 5 и 6! Аз между 3, 4. Ако се стегна кажи го за 5!

BaffaLsc
03-29-2011, 12:53
Вие сте луди, к'во сте се засилили за там, нито училището е нещо по - специално, нито нищо..

Auriss
03-29-2011, 20:01
Потвърждавам - училището е шит :))
Плюс това по мое време се влизаше с над 5. За предпочитане 5.50 - 6. Имаше и интервю ,на което най-важният въпрос беше какво работят мама и тате :lol: .

Материалната база им е хубава ,ама дотам (пък и със 100лв в началото на всяка година от всички как да не е ^^ ). Пълно е със селянчета ,а даскалите са яко комплексирани. Ще съжалявате ако влезете.

HuKowe
03-30-2011, 20:57
Предложете даскало, в което имаме шанс да сме двамата в една паралелка.

BaffaLsc
03-31-2011, 06:20
Мм, СГСАГ е хубаво за след 8ми.
Можете да кандидатствате с паралелка строителство и архитектура. ( мисля, че така беше паралелката и беше само една за след 8ми, не съм много наясно трябва да проверите. )
Е, зависи и от успеха ви. :)

breathslow
03-31-2011, 06:33
Аз влезнах след 8 ми там ;дд бях с успех 5.37 ;д исках много да влезна ама не е кой знае какво училището даже на моменти не става грам ;х ако те спира само това че искаш да сте в една паралелка с гаджето ти не е проблем след като ви приемат единия от вас да се премести при другия :)

HuKowe
04-25-2011, 16:07
Проблемът е, че не знаеме дали ще сме в различни паралелки, и съм разбрал, че там няма Английски? :(

Telo
04-09-2013, 21:45
Zdraveyte Izkam da popitam spored vas kude e po dobre da vlezna sled 7 klas v TOHA ili v Aleko Konstantinov. Mnogo priqteli mi obqsnavat ,4e v Toha e hubavo ,n ima i takiva koito tvurdqt ,4e i v Bankya e super. Nadqvam se na vasheto mnenie :p !!!

perry_the_platypus
04-10-2013, 16:27
Zdraveyte Izkam da popitam spored vas kude e po dobre da vlezna sled 7 klas v TOHA ili v Aleko Konstantinov. Mnogo priqteli mi obqsnavat ,4e v Toha e hubavo ,n ima i takiva koito tvurdqt ,4e i v Bankya e super. Nadqvam se na vasheto mnenie :p !!!

-.-, ъм, темата е от 2011, защо си се ровил/а!?

Telo
04-10-2013, 18:38
Ami za6toto 6te kandiatstvam ;)

vakanciqta
04-10-2013, 20:20
Бе я не ги слушай ТОХА си е екстра .. Ходиш си по заведенията на практика ,ядеш си на воля ,учителите са некви печени . Иначе ако пишете едно и също нещо смисъл по един и същи начин желанията и ако имате малка разлика в бала ще ви земат + това теб по-лесно ще те вземат щото момчетата влизат с по-малък бал ;)

perry_the_platypus
04-11-2013, 11:30
Ami za6toto 6te kandiatstvam ;)

Ама кандидатствай си, пусни си нова тема или един search и си готов.

p.s.; за да не е голям спам;;
И двете училища не са нещо кой знае какво. Смисъл, насочи се към езикова гимназия, ще излезнеш поне с научен чужд език, колкото да си пропилееш 5те години. :) Успех, все пак де!