PDA

View Full Version : Кичур.



eLeHaGuLbertt
03-29-2011, 11:35
Здравейте. :) Тъй като моята любима фризьорка замина за Италия, а другите 2 в близост са прости ку*ки, и единственият който ще може да ми направи такъв кичур е майка ми. Но тъй като не знае как ще попитам вас.. /бог знае, може да ми излезе късмета../ Как се прави такъв кичур в домашна обстановка?:
http://www.emohaircutstyles.com/wp-content/uploads/2008/06/long-black-emo-hair-330x473.png

suNnykaty96
03-29-2011, 12:42
Значи така, след като не ти харесва как подстригват другите две, значи са прости ку*ки ? Айде стига, просташки е да се говори така за хората, още повече че нищо не са ти направили ( предполагам )...
А по темата.... мисля, че може да стане като вземеш руса боя или къна, и да нанесеш 'на ивички', като внимаваш да не си намацаш останалата коса.

eLeHaGuLbertt
03-29-2011, 16:18
Значи така, след като не ти харесва как подстригват другите две, значи са прости ку*ки ? Айде стига, просташки е да се говори така за хората, още повече че нищо не са ти направили ( предполагам )...

Като не знаеш не говори, става ли? .. Щото едва ли ще ти е приятно да отидеш на 15-ти Юни със запазен час и тя да ти каже, че в момента има много клиентки. Или пък да ти отреже половината коса макар, че си и казала само леко да я скъси с 3-4 пръста, просто защото тя трябва да си клюкарства с приятелки - точно както се случи с 1 съученичка. : )) Е т'ва ако е много добър фризьор аз се хвърлям от моста.

Иначе мерси. Ако някой знае клипче или нещо друго, нека пусне.
[/b]

irr3plac3able
03-29-2011, 16:24
С фолио мисля, че ще стане