PDA

View Full Version : пълен олигофрен незнаещ какво иска!!!!



DiDinKaKiSs
03-29-2011, 13:16
Значии самия проблем е ,че го харесвам наистина мн а не трябва той просто не е за мен и не ми обръща внимание
ето крактко описание :
-характер-всичко му е на оная работа, сваля се с 50 момичета едновременно и никоя не знае за другата
-външен вид- перфектно тяло на спортист (тренира футбол), мн красив и чаровен :oops: направо мечта .. или поне моята

Първоначално започнахме да си пишеме още на първия ден се привързах започнахме да си пращаме целувки и т.н така и на следващия ден всичко пак беше на 6 докато не ми разказа за някакво момиче . Спрях да му пиша с надеждата той да ме потърси ама НЕ . Започнах да си пиша с един негов приятел който си оказа мн свясно момче и започнах да то имам за приятел обаче той ме харесва мн :( .Момчето за което е цялата тема не прописа и му записах аз ,но той започна да ми се подиграва за другото момче и каза "е пиши си с заека"(прякор) и се смееше каза ,че съм се направила на интересна и съм спряла да пиша !! Затова вчера започнах да му пиша -той каза ,че не можел и като можел да пише щял :) а през цялото време киснеше в фейсбук .. нз какво да мисля



Според вас всичко това една игра ли е (пука ли му) или му е все тая ??

Josefinne
03-29-2011, 13:24
Според мен на такива хора не им пука особено за нищо и никой. Не е толкова тъп, наистина си се направила на интересна и той го е проумял, за това не ти е писал. Нормално е сега и той да интригантничи, още повече, че си мислила ,че с женски номерца ще го вържеш, а не е минало. Аз не си падам по лошите момчета, не бих се занимавала с такъв.
Според мен обаче, ако искаш да ти обърне някакво внимание трябва да се държиш точно с него и да му покажеш, че си готин и печен човек, а не някоя кифла. Явно на кифли се е нагледал.

DiDinKaKiSs
03-29-2011, 13:28
мс наистина за мнението ти наистина осъзнавам грешката си ,но късно и ме е яд на мене си :booooomb:

ddann
03-29-2011, 13:35
Зарежи го тоя.Единственото, което трябва да направиш е да го игнорираш и да му правиш на пук.

DiDinKaKiSs
03-29-2011, 13:39
това и мислех и мисла да направя,но печеля ли нищо от това :? аз не съм едитстваната а това е целта ми .Знам,че искам мн и ,че ще е трудно ,но за бога помогнете по някакъв начин ако знаете как ,ако имате опит .. ](*,) ](*,)

pitfall
03-29-2011, 14:12
Ти сама каза, че се занимава с няколко момичета едновременно ... за такъв човек изобщо не би трябвало да си тровиш нервите, защото дори на момента да има някакъв интерес към теб и да осъзнава, че се правиш на интересна, след време като се появи някоя нова кифла ще тръгне след нея ... по-добре не се занимавай с такъв ...

DiDinKaKiSs
03-29-2011, 14:24
тка е .. просто ми е трудно да се откажа :cry:

BlueFace
03-29-2011, 14:30
Върти те на малкия си пръст, а ти си толкова наивна ...

irr3plac3able
03-29-2011, 14:32
Щом се занимава с още много момичета това означава, че не можеш да очакваш нищо от него, най- малко пък да имате връзка.

DiDinKaKiSs
03-29-2011, 14:47
Върти те на малкия си пръст, а ти си толкова наивна ...


наивна съм защото имам чувства !! :)

vanilia
03-29-2011, 15:06
квото и да стане ще е за една нощ.
иначе браво,че поне съзнаваш,че шанс нямаш.

От друга страна много ме дразнят момичета като теб!Нищо лично!Ама уж казваш колко гаден е,а в същото време умираш за него.Помисли малко.

teo96
03-29-2011, 15:16
Върти те на малкия си пръст, а ти си толкова наивна ...


наивна съм защото имам чувства !! :) Мноооого ми е познато...в интерес на истината,когато човек изпитва нещо по-силно той е готов да прости всичко. Ама наистина всичко,той не мисли с разума а със сърцето си,а то може да го отнесе,с извинение,на г*за на географията (даже буквално...),и то за нищо. Моят съвет е очевиден - мисли с разума,не със сърцето си. Не допускай тази грешка,отърви се от него.

Всъщност имам чувството,че ти изобщо не си влюбена във същността му а във външният му вид (по простата причина,че аз просто не виждам черта в характера му,която би привлякла някого,но това си е момичешка работа...).

Трудно ще е,но просто друг начин няма,ще те боли значително по малко ако още отсега прекъснеш връзка с него.

Успех!

DiDinKaKiSs
03-29-2011, 15:29
квото и да стане ще е за една нощ.
иначе браво,че поне съзнаваш,че шанс нямаш.

От друга страна много ме дразнят момичета като теб!Нищо лично!Ама уж казваш колко гаден е,а в същото време умираш за него.Помисли малко.


мерси :) а колкото до второто мисля,че teo96 го е описал най-точно

DiDinKaKiSs
03-29-2011, 15:33
Върти те на малкия си пръст, а ти си толкова наивна ...


наивна съм защото имам чувства !! :) Мноооого ми е познато...в интерес на истината,когато човек изпитва нещо по-силно той е готов да прости всичко. Ама наистина всичко,той не мисли с разума а със сърцето си,а то може да го отнесе,с извинение,на г*за на географията (даже буквално...),и то за нищо. Моят съвет е очевиден - мисли с разума,не със сърцето си. Не допускай тази грешка,отърви се от него.

Всъщност имам чувството,че ти изобщо не си влюбена във същността му а във външният му вид (по простата причина,че аз просто не виждам черта в характера му,която би привлякла някого,но това си е момичешка работа...).

Трудно ще е,но просто друг начин няма,ще те боли значително по малко ако още отсега прекъснеш връзка с него.

Успех!

Мерси за мнението радвам се,че има човек който ми влиза в положението! И колкото и да не ми харесва как звучи мисля,че си прав ,но от друга страна това прави отказването по лесно ?

:oops:

umri
03-29-2011, 15:36
Скайп драми. Ако беше наживо историята можеше и да напиша коментар.

teo96
03-29-2011, 15:41
Върти те на малкия си пръст, а ти си толкова наивна ...


наивна съм защото имам чувства !! :) Мноооого ми е познато...в интерес на истината,когато човек изпитва нещо по-силно той е готов да прости всичко. Ама наистина всичко,той не мисли с разума а със сърцето си,а то може да го отнесе,с извинение,на г*за на географията (даже буквално...),и то за нищо. Моят съвет е очевиден - мисли с разума,не със сърцето си. Не допускай тази грешка,отърви се от него.

Всъщност имам чувството,че ти изобщо не си влюбена във същността му а във външният му вид (по простата причина,че аз просто не виждам черта в характера му,която би привлякла някого,но това си е момичешка работа...).

Трудно ще е,но просто друг начин няма,ще те боли значително по малко ако още отсега прекъснеш връзка с него.

Успех!

Мерси за мнението радвам се,че има човек който ми влиза в положението! И колкото и да не ми харесва как звучи мисля,че си прав ,но от друга страна това прави отказването по лесно ?

:oops:

Е,трябва да призная,че това не прави отказването кой знае колко лесно. Когато аз бях в твоята ситуация аз не бях в състояние да мисля трезво,колкото и да ме съветваха. Затова пък приятелите ми бяха. И те ме насочиха към правата пътека,аз просто бях тръгнал през треволяците. Болеше ме страшно много,но знам,че щеше да боли дори повече ако не се бях отказал навреме. Ти си в сходна ситуация,само че при теб е дори малко по зле... Тази история буквално ме доуби,но имах кой да ме вдигне на крака. Не може да нямаш и ти някой,на когото да се опреш.

А трябва и ти самата да си го наложиш,опитай се да го преживееш,не е невъзможно.

DiDinKaKiSs
03-29-2011, 16:57
Скайп драми. Ако беше наживо историята можеше и да напиша коментар.

хаха еми тогава закво пишеш ? :D :D

DiDinKaKiSs
03-29-2011, 17:02
Върти те на малкия си пръст, а ти си толкова наивна ...


наивна съм защото имам чувства !! :) Мноооого ми е познато...в интерес на истината,когато човек изпитва нещо по-силно той е готов да прости всичко. Ама наистина всичко,той не мисли с разума а със сърцето си,а то може да го отнесе,с извинение,на г*за на географията (даже буквално...),и то за нищо. Моят съвет е очевиден - мисли с разума,не със сърцето си. Не допускай тази грешка,отърви се от него.

Всъщност имам чувството,че ти изобщо не си влюбена във същността му а във външният му вид (по простата причина,че аз просто не виждам черта в характера му,която би привлякла някого,но това си е момичешка работа...).

Трудно ще е,но просто друг начин няма,ще те боли значително по малко ако още отсега прекъснеш връзка с него.

Успех!

Мерси за мнението радвам се,че има човек който ми влиза в положението! И колкото и да не ми харесва как звучи мисля,че си прав ,но от друга страна това прави отказването по лесно ?

:oops:

Е,трябва да призная,че това не прави отказването кой знае колко лесно. Когато аз бях в твоята ситуация аз не бях в състояние да мисля трезво,колкото и да ме съветваха. Затова пък приятелите ми бяха. И те ме насочиха към правата пътека,аз просто бях тръгнал през треволяците. Болеше ме страшно много,но знам,че щеше да боли дори повече ако не се бях отказал навреме. Ти си в сходна ситуация,само че при теб е дори малко по зле... Тази история буквално ме доуби,но имах кой да ме вдигне на крака. Не може да нямаш и ти някой,на когото да се опреш.

А трябва и ти самата да си го наложиш,опитай се да го преживееш,не е невъзможно.


мс много наистина мисля,че съм намерила човека
:) просто досега не съм му обръщала внимание .. даже се скарахме заради "ТОЯ" и сега ще оправя нещата ,но за да има и частица от мене ще го ударя в слабото място (не буквално :D )

DevilWish
03-29-2011, 17:04
Ти сама каза, че се занимава с няколко момичета едновременно ... за такъв човек изобщо не би трябвало да си тровиш нервите, защото дори на момента да има някакъв интерес към теб и да осъзнава, че се правиш на интересна, след време като се появи някоя нова кифла ще тръгне след нея ... по-добре не се занимавай с такъв ...
Точно така ;) Нямаш шанс с него, освен шанс да ти се разбие сърцето ;)

BeezyJey
03-29-2011, 17:07
Щом се занимава с още много момичета това означава, че не можеш да очакваш нищо от него, най- малко пък да имате връзка.

BrownEyes
03-29-2011, 17:38
Сама каза,че е пълен олигофрен.. не се занимавай с него по-добре,само ще те нарани ..

DiDinKaKiSs
03-30-2011, 15:51
Сама каза,че е пълен олигофрен.. не се занимавай с него по-добре,само ще те нарани ..

мерси мн на теб и на всички останали! Благодарение на вас се осъзнах и то на време все пак вече си има гадже , а ако бях продължила с надеждата болката щеше да е по-голяма :grin: :grin: ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА!!! Това не е първия олигофрен на който попадам няма и да е последния.Ще има мн момчета по които да си губя ума, просто не е той истинския! Продължавам да търся :-) :-) дано и вие успеете да намерите човека,а ако вече сте го намерили "Честито" :smt008