PDA

View Full Version : Тежко е



monttitty
03-29-2011, 14:03
:grin: :grin: :grin: ключ моля :)

pitfall
03-29-2011, 14:08
Съвети от рода, че след време ще го забравиш и ще свикнеш с липсата му няма да ти помогнат. След като нищо не можеш да направиш трябва да се примириш с положението, може би като се върне, ако някога се върне, бихте могли да опитате отново ... Ще го преодолееш, може да е бавно, но ще се справиш ако наистина го искаш :)

monttitty
03-29-2011, 14:14
:) :) :)

pitfall
03-29-2011, 14:19
според мен няма смисъл, той така или иначе ще замине, а на теб ще ти останат само спомени, от които ще ти става все по-гадно ... той сам е решил да те облекчи като ти каже по-рано, а не е чакал до самия край

marin4itu
03-29-2011, 14:45
Е вие сте от 3 месеца заедно. Той не ти ли е казвал, че има възможност да змаине след време и т.н? За постоянно ли отива или за няколко месеца?

TheBeliever
03-29-2011, 16:20
Има един стар, изтъркан лаф "Не плачи, че всичко свърши, а се усмихвай за това, че се е случило".

Спомняй си с усмивка хубавите ви моменти заедно, радвай се, че сте имали шанса да сте щастливи, дори и за малко. И, колкото и да е трудно, продължи напред без лоши чувства. Животът продължава и те очакват нови хора, нова любов (колкото и невъзможно да ти се струва в момента) и нови положителни емоции. Не ги изпускай, заради неща, които вече са в миналото.

monttitty
03-29-2011, 16:28
:) :) :) :)

DevilWish
03-29-2011, 16:31
Не ми е приятно да режа директно с отогворите си, но това са само 3 месеца.Ще го забравиш като нищо ;) Даже ще се чудиш как си плакала.Само сега ти е гадно, че ще си сама.Но очи, които не се виждат се забравят ;)

Goddess
03-29-2011, 17:29
Не знам, аз на твое място сигурно щях да искам до последно да съм с него, колкото и да е болезнено след това...ама аз съм си мазохистка в това отношение. За малко щастие съм готова да си нося последствията след това. Много е гадна ситуацията наистина...

Jesie
03-29-2011, 17:37
Ами преди да почна да говоря искам да кажа, че не е лично и не искам да се убиждаш;)
Такам, ходили сте 3 месеца.Това е супер малко време.Казваш, че няма да можеш да го превъзмогнеш, но не е така.Не искам да съм груба ама той да не е от злато?Буквално, от злато ли е?Май не.И....щом не е значи няма смисъл да го оплакваш и да тъжиш по него.В живота има толкова много мъже, а ти си се хванала за един!?Няма смисъл.Ще ти мине, просто увлечение е.;)

VaMpiRKaTaaa
03-29-2011, 17:45
Като гледам в подписът ти сте заедно само от около 2-3месеца.
Така,че мисля,че лесно ще преживееш раздялата.
Пък и след време може да заминеш при него,aко искаш.

evolintendd
03-29-2011, 22:57
Ще мине след 5 дена нема и спомен да има или пък 3 ако се напиеш на куче само без звъненета и тормозения че историята става много жалка. :(

ArrowsOfDeath
03-30-2011, 10:50
:grin: :grin: :grin: ключ моля :)