PDA

View Full Version : Магазини за дрехи СОФИЯ



maldini
03-29-2011, 15:05
Здравейте!
Можете ли да ми кажете магазини за дрехи , в които се продават на изгодни цени пролетни якета , суитчъри и тениски? Естествено и материята на дрехите да е добра.
Благодаря предварително!

Rorschach
03-29-2011, 15:19
в Мола :)



не се ебавам

CanisDirus
03-29-2011, 15:25
В София магазините за дрехи ги закриха. Край! Финито!

Pliok0019
03-29-2011, 17:06
:shock:

Ах...еми в този МОЛ, Яна-Ивана.

Pliok0019
03-29-2011, 18:03
Мит.

CanisDirus
03-29-2011, 18:26
Така е в ямболския мол вероятно.
Пък и ти нали носиш яке на dsquared и не знам си кви други тузарски дрехи. Кво са за тебе 300 лева за едно яке?

catalogueofanger
03-29-2011, 18:27
Стоков Базар Илиянци 8)

Rorschach
03-29-2011, 18:35
Митове и легенди...

Aма да отиде в New Yorker или подобните евтини магазини в моловете и хем евтинко, хем и са с по-качествени от турската конфекция с щампа на Армани или Гучи

Rorschach
03-29-2011, 19:30
Хич даже...


И все пак в мола не всеки разчита да продаде един парцал на седмица и с него да си покрие всичко - магазини като споменатия Ню Йоркър, Зара и подобните разчитат на ниски цени и постоянно потребление.

Същият е примера и с един скъп ресторант и с един Макдоналдс... колкото и да смяташ факторите, разходи и т.н. - в Макдоналдс се правят яко кинти, а не е скъп ресторант. ;)

maldini
03-29-2011, 19:40
ок ще го посетя това New Yorker да видя какво предлагат
някакви други предложения?

shadow4e
03-29-2011, 19:44
Е, другите по-евтини са ти Калиопе, Зара, Теранова. Правят големи намаления, така че дънките в Калиопе ще ти излезнат толкова колкото на пазара, но с една идея по-добро качество. Вече ако искаш по-добри неща, търсиш други марки и това е. :)

Pliok0019
03-29-2011, 19:55
Като цените в Зара - Страдивариус и Бершка.

CanisDirus
03-29-2011, 20:06
Направи кратка справка за това колко наем плаща собственика на магазин в мола и такъв на друго място и може би сам ще си отговориш на въпроса защо в мола дрехите са с по-голяма надценка.

Наема е свързан с удобствата и с големия поток от клиенти. Вероятно в покрайнините на село Горно Нандолнище наема и нищожен, ама ...
Верояно и факторът, че ти предоставят охрана, санитарни възли и тн и тн. си влияе на цената.
Съвем друг е въпроса, че вериги като New Yorker други подобни имат магазини на всякакви места - от центъра на някои голям град през моловете в покрайнините до доста по-малки градове. Цените навсякъде са едни и същи.
Как става това? :-o

Primark са една от най-евтините вериги в света и имат магазини на доста скъпи места. да не казвам и колко персонал работи.

ArrowsOfDeath
03-29-2011, 21:06
В Sprider има много стока на приемливи цени. Има една полска верига House, която също има готини неща. Reserved и Cropp town също, но от тях си взимам предимно като са намалени някои дрехи и тогава наистина си струват (спрямо моите финанси).

krisi_ff
07-01-2012, 13:27
Аз си пазарувам от един магазин на красно село. Много съм доволна, имат хубава и разнообразна стока. Жената е много приятна и услужлива. Взимала съм много неща и за подаръци и ако не уцеля размера позволяват смяна на другия ден.
Намира се в блока на рибата. Сайта им е http://krasnoselo-shop.com
Кажете и други магазини, от които сте доволни

Macorancho
03-18-2013, 22:01
Къде в София мога да си намеря готини мъжки ризи подобни на тази
http://www.reemclothing.com/Mens-Clothing/Guide-London-Classic-Shirt-White.html
Може дами препоръчате марки или някой онлайн магазин

Glorya Angelova
04-04-2013, 17:24
Здравейте!
Можете ли да ми кажете магазини за дрехи , в които се продават на изгодни цени пролетни якета , суитчъри и тениски? Естествено и материята на дрехите да е добра.
Благодаря предварително!




H&M !