PDA

View Full Version : Шеги за 1-ви Април



VikiTo992
03-29-2011, 15:25
Споделете някой яки шеги, бъзици, номера за 1-ви Април.Понеже той е след няколко дена, трябва да сме подготвени и да направим някой як номер на роднини,приятели и познати.Ето някой и от мен.
ТРУДЕН КЪСМЕТ

Жертвите: Цялото семейство.

Това е един от най-елементарните трикове и ще ви свърши работа където и да е. Трябват ви няколко монети от по 50ст. или 1лв. и добро лепило (каноконлит, superglue, хелми) за да ги залепите към паваже. Съветвам ви да не ги лепите на кухненският плот, или по пода в апартамента, а само извън него. Вие ще трябва да намерате място, където хем жертвите минават често хем е подходящо за залепване, преден тротоар или път стават, дори пред асансьора, по желание може да почистите повърхността от прах за да залепите монетите по-лесно.

Реакцията: счупените нокти на ръката не се коментират...

ГАДЕН ОБЯД

Жертвите: Всички, който ядат ябълки

Това е една сладка шега, на която децата ви ще се вържат не един път. На първи април като опаковате обяда им за училище сложете им за десерт ябълка в която сте пробили дупка и сте пъхнали гумен сладък червей от тези които се продават във всяка квартална бакалия.

Реакцията: Ще допринесе за интересен разговор в закусвалнята.



...Сега сте вие...

ecstazy
03-29-2011, 17:20
Наще нема да ги бъзикам, но приятелите 100%. Помня, че като бях малка правех изкуствена хлебарка :razz: некви картончета залепях оцветявах я в черно и я връзвах с бял конец и я мятам някаде и само дебна некой да мине да я дръпна да мърда :lol: еб*ти несполучливите опити :lol: или класиката да ги будя рано и да им викам че са на работа. Абе никой не се хвана.. поне веднъж :-x :lol:

HTC
03-29-2011, 17:28
хах тази с монетите е яка :grin: Също е яко да се направиш на умрял или все едно нещо ти има :lol:

MegiBoOm
03-29-2011, 19:37
Понеже ще има зелено и днеска целия клас говорехме само за тва мисля да им сюрпризиррам, че янма да ходя :lol:

Може да направя това с монетата, а за сестра ми ще измисля няква глупост! 8-)

againstyou
03-30-2011, 10:11
Също е яко да се направиш на умрял или все едно нещо ти има :lol:
Ти сериозно ли ?

nikitka_
03-30-2011, 11:01
..

rock101
03-30-2011, 11:57
Хаха.. полезна тема!Ама кажете оригинален начин да преметнеш гаджето :grin: :D
Казваш му, че трябва да поговорите сериозно и започваш: как между вас чувствата са истинали, как тръпката в любовта я няма, как не виждаш онази усмивка .. и т.н. - и го казваш с тон, който да показва уж, че ще скъсаш с него :D :D

Biskfitka
03-30-2011, 12:24
Хаха.. полезна тема!Ама кажете оригинален начин да преметнеш гаджето :grin: :D
Казваш му, че трябва да поговорите сериозно и започваш: как между вас чувствата са истинали, как тръпката в любовта я няма, как не виждаш онази усмивка .. и т.н. - и го казваш с тон, който да показва уж, че ще скъсаш с него :D :DДаже може да се разлачеш.
Също положителен тест за бременност,но с такива неща човек не е хубаво да се ебава

nikitka_
03-30-2011, 17:29
..

gotinata1515
03-31-2011, 06:27
За гаджето - казваш му,че си в 5тия месец :D :D :D

Cybershot
03-31-2011, 07:57
Само на мен ли този 1 Април и шегите са ми тъпи, банални и скучни?

VikiTo992
03-31-2011, 09:12
Аз измислих една.Значи в водата която пие твоята "мишена" сипваш сол.Ама многоооооо сол.или в кафето сипвате сол и захар и много кафе също може и лимонтузу.Канела не препоръчвам щото ще се размирише и жертвата ще се усети.Успех![/b]

nikitka_
03-31-2011, 09:44
..

ExileGirl
03-31-2011, 09:57
Пробвала съм докато гаджето го няма (примерно до тоалетна) да сипя мъъъничко сол в колата му и после като я отваря ставам и отивам нанякъде. :D И следва бой с възглавници! :grin:

VikiTo992
03-31-2011, 10:44
nikitka_ пробвай да сложиш разхлабитолно в кафето му :D :D :D

VikiTo992
03-31-2011, 11:25
Пробвайте да сложите люта горчица в пастата за зъби 8-)

nikitka_
03-31-2011, 16:32
..

Biskfitka
03-31-2011, 16:41
nikitka_ пробвай да сложиш разхлабитолно в кафето му :D :D :D

:razz: :razz: :razz: :razz: Ето това е!!!!Страшна си,Вики!Ето това чукане чаках :grin: :D :D :D После ще разкажа какво е било положението! :razz: :razz: :razz: :razz:Ще си останеш на сухо 1-2 дни,такова ще е :D

Cybershot
03-31-2011, 16:45
Ако ще го правите, отивате в някоя аптека и питате за английска сол (разхлабително е)

nikitka_
03-31-2011, 16:54
..

Biskfitka
03-31-2011, 18:02
Biskfitka, ще го преживея :-D Важна е реакцията и най-вече физиономията му,когато разбере,че аз съм го направила!Лелелеле още отсега умирам от смях,като си помисля... :razz: :grin:Не му завиждам на момчето 8-)

wasch0
03-31-2011, 18:30
За гаджето - може да кажеш искам да скъсаме..... чаршафите от секс :D разплаквали са ме с това :D :D :D

TheBeliever
03-31-2011, 18:43
С гаджето решихме тази година да излъжем всички, че сме се разделили. Една приятелка е включена за достоверност. Ще има сълзи, караници и т.н, бе голям филм. Започваме още тази нощ и надявам се до утре вечер да успеем да поддържаме заблудата 8-)

А стандартно е: "Видях се с ****. Много беше ядосан/разстроена. Иска да отидеш до тях възможно най-бързо". Ако се изиграе добре жертвата даже няма да се сети да звънне да провери положението, поне докато не е на половината път.

Remixa92
03-31-2011, 22:44
Ще инсценирам смъртта си.

nessparty
04-01-2011, 06:23
Сетих се за една мамбичка :grin: Докато спи още, но може би вече е късно :? Значи, все още жертвата е в леглото, вие сте стихи, взимате мед и му мажете веждитее /хахаха/ :razz: :grin: :grin:

nikitka_
04-01-2011, 10:38
***

sp33der
04-01-2011, 16:42
Кажи на баща ти,че си гей.

VikiTo992
04-03-2011, 11:47
Мене ме метна баба ми че баща ми е донасъл малко киученце.И аз така се вързах :D .обаче аз метнах другата си баба 3-4 пъти с един и същ номер.. 8-) през нощта сложих много сол в каната с вода.А тя беше жадна и като са нагълта с 2-3 гълтока малеее :razz: още 2 пъти го направих...беше голям смях :razz: :booooomb: .Сложих и лимонтузи в кафето и сложих кисело мяко с сол и черен пипер в пастата за зъби.Също и залепих монети навсякъде.Няма да коментирам счупените нокти :D . Вечерта беше най яко...Обадих се на другата баба под името Илиян Георгиев и и казах че е спечелила 1000 лева от томбола в пенсионерския клуб.Тя се върза и направо откачи от радост.Даже не ми позна гласа защото съм мн добра имитаторка...Беше супер яко тази година.А какво ли ще измисля следващата :-P :D :grin:

ecstazy
04-03-2011, 14:40
тея гадинки от ALLmedia как ме метнаха, че оная джъстин ше идва .. :lol: ахахаха мазно за нейните фенове :lol:

debison
04-03-2011, 19:00
Един приятел ме беше избъзикал за нещо и аз му викам:
-Недей ме бъзика, че най-добрият ми приятел вчера умря и ми е тъжно.
-А, извинявай...
-Хвана се! :-D

faburkata
04-01-2012, 09:19
здравейте,
моля не пушете ше ви излезне ташака през пута.
моля не се правете на отворени ше ви одари пут.
путовете серат, изапал си се,
ако си жена имаш нещо на рамото.
ако си мъж има някой зад теб.
аз имам 3 чупство.
а един 34 пут.

shmatarok
04-01-2012, 09:30
Един приятел ме беше избъзикал за нещо и аз му викам:
-Недей ме бъзика, че най-добрият ми приятел вчера умря и ми е тъжно.
-А, извинявай...
-Хвана се! :-D

т'ва е мега гадно и не бих седнала да лъжа точно за нещо такова.
А от предната страница имаше някъв номер с мед, ужас! 8-) Жалко, че наоколо нямам никого да го направя. :D
Принципно бабите всяка година ги лъжа, че съм пред тях и искам да ми дадат нещо и те като излязат, ест мен ме няма. Майка ми се шашка за всичко, свързано с даскало, така че там не е трудно.Това с монетите съм го правила преди, яко е 8-) За съучениците съм подготвила нещо, свързано с класната по английски. :D

kitty02
04-01-2012, 11:40
Довечера ще излъжа баба, че е спечелила 5 000 лв. от томбола на Радио ЕнДжой :razz:

Zombie Sixx .. !
02-02-2013, 05:37
Може да излъжеш майка си че си бременна в 5-тия месец и да видиш как ще реагира тя :D

radityly
03-31-2013, 20:42
Аз например съм правила номера и в банята.
Пробвах стоалетната хартия. Просто взех малко тиксо и залепих края. Жертвата мота няколко пъти ролото докато не разбра че е станал/а жертва на шега.

radityly
03-31-2013, 20:53
Веднъж метнах баба като сложих брашно в буркана със сол, сол в буркана със захар и захар в буркана с брашно. Голам смях падна когато разбра за номера.

TheBobqk
04-01-2013, 10:17
То и на мен са ми леко тъпи вече шегите за първи април, а и не мога да лъжа. Но пък днес филмирах приятеля си, че пак ми става нещо и отново съм в цикъл по никое време, както се беше случило преди няколко месеца. Нищо особено, но той не следи коя дата е, а и имаме планове за по-късно през седмицата.
Принципно баща ми от няколко години ме лъже, че някой приятел ме чака пред вратата да се видим. Колкото и да е глупаво, винаги се вързвам.