PDA

View Full Version : Охх .. Момчетаа ..



LoweShot
03-29-2011, 16:16
Такам ще карам направо ето го и моят проблем ..
- Значи моята най-добра приятелка си харесваше едно момче , което е 9 клас а тя е 6 и той и обясни , че е малка за него и ,че може да си останат приятели .. до тук добре .. Но след седмица някаде започна да си пише с мен .. ЗАБИВАШЕ МЕ .. като ме види в учелище постоянно се бута в мен .. намига ми .. гушка ме .. не е грозен даже е много сладак .. но поведението му е ужасно .. А скоро започна и да ми пише , че съм го отбягвала играла съм си с него и тем подобни :smt010 .. дразнела съм го и ми каза , че ако не ми е приятен и искам да не си говорим просто до му кажа .. И ет0 че, му казах .. Не си говорихме всичко беше перфектно докато моята приятелка незапочна да го харесва ОТНОВО ](*,) ](*,) ](*,) .. Постоянно говореше за него и така малко по малко от тези нейни ''Приказки '' започнах да го харесвам и аз .. ноо понеже съм инат продължавах да не му говоря и етооо , че го забравих .. и когато най не очаквах той започна да ми говори .. и да разправя на неговите приятели , колко много ме харесва .. Понеже едно момиче от неговата компания ми е фр ме накара да излезна с тях и аз айде сега да не правя на офца ше изляза :D .. И това се случи вчера той беше легнал на една от пейките сам и слушаше музика .. аз минах покрай него и един от малоумните му фр ме бутна върху него и бяхме застанали лице срещу лице и се гледахме в продължение на една минута :D просто като се сетя ме хваща срам :oops: .. и ест. аз веднага станах и избягах натам ама той ме догони гушна ме ( вдигна ме по скоро ) и ме занесе до една тераска на стара къща и ме гледаше право в лицето и ме попита , защо не искам да му говоря и така нататък ... и аз бях толкова :shock: , че едва му отг. слезнах и тръгнах да си тръгвам а той ме хвана за ръката ](*,) аз се дръпнах и му казах , че не искам да имам нищо общо с него ... аз вървях напред а той зад мен седна на една пийка и продължи да си слуша музика ... И аз надявайки се че съм го отблъснала точно обратното съм направила продължаваа да нахалства и да ми пише ...
Вече се отчайвам .. какво да правя ?? Как да го разкарам или изобщо да го разкарвам ли ? :-# Помогнете ми моля ви се !!

evilgirl95
03-29-2011, 16:32
Ами ти кой клас си? И ти ли с 6-ти? Според мене 6-ти клас с 9-ти не е много добре! Ако бяхте по-големи... т.е. ти поне да беше 9-ти клас а той 12 по-става... ама 6-ти...
А и замисли се най-добрата ти приятелка го харесва... тя не е ли по-важна за теб.. сигурно с нея се познавате отдавна и ако ти тръгнеш с него тя ще ти се разсърди и с право... Не ти трябва да се занимаваш с него според мене... ама нз ти си решаваш/

nepowtorima
03-29-2011, 17:00
Добре ти не знаеш ли какво искаш?
Харесваш ли го или не?
Искаш ли да сте гаджета или не?
Защото ако искаш да сте гаджета - не изпускай момента.. сега ти се е паднало - момчето те харесва, не прави така, че да го отблъскваш.
Вярно е твоята приятелка може да ти се разсърди, но защо ти е приятелка тогава - обясни и .. нека да се радва за теб..

BrownEyes
03-29-2011, 17:05
Ако го харесваш-не го отблъсквай,ако ли пък не чувстваш нищо към него-просто му покажи,че найстина не искаш да имаш нищо общо с него

mine
03-29-2011, 17:41
Я кажи първо.. ти на колко си .. смисъл кой клас си..

Както по-горе ти казаха ако ти си 6ти той 9ти.. :( Не е невъзможно ноооо.. е 3 години все пак не са много.. ама си помисли малко.. Той ще има други очаквания.. Ще иска да правите секс, да стоиш с него до късно вънка (а ваште няма да ти позволяват и с Право)

Ако толкова го харесваш.. Първо говори с приятелката си.. Кажи и че си го харесвала от много отдавна.. Ако наистина е добра приятелка ще те разбере.. Все пак той я е отблъснал и си е харесал теб :)



Късмет :-)

alonedark
03-29-2011, 18:12
Абее момчето явно доста те харесва , защо забога просто не пробваш щом и ти го харесваш , дори и заради инат да се опитваш да си мислиш обратното...излез няколко пъти с него и компанията му , за да разбереш горе/долу що за човек е ии ако още ти харесва , еми що да не се получи...все пак 3 години не са чак такава разлика , ако имате общи интереси и допирни точки...

VaMpiRKaTaaa
03-29-2011, 18:15
Първо разбери какво искаш ти.
След това вземи някакво решение.

againstyou
03-29-2011, 18:25
О боже .. я се замисли кое е по-важно - някакво момче или приятелката ти ? Момчетата идват и си отиват,но приятелите-не(или поне истинските).Ако тръгнеш с него ще съсипеш приятелката ти,не му обръщай внимание,все някога ще спре да настоява.

LoweShot
03-29-2011, 19:31
На 15 съм 8 клас .. и извинявам се за, което но от толкова много писания за мен забравих да допиша,че тя вече има гадже .. #-o .. И естествено дори и да е последното момче на земята , ще избера приятелката си както каза againstyou - Момчетата идват и си отиват,но приятелите-не .. Аз чесно казано наистина не искам вече да имам нищо общо с него как или по скоро по какъв начин да му го кажа :( Понякога имам чувството , че ама наистина и аз самата незнам какво искам ..