PDA

View Full Version : Нека ада свърши най-после..



nepowtorima
03-29-2011, 16:37
Всеки ден става все по-сложно.
Всеки ден става по-трудно да живея с тази мисъл…
Разбрах, че няма да стане нищо…
Разбрах, че всичко свърши преди да е почнало..
Отказвам се, но пак нещо ме кара да продължа.
Отказвам се от него, а той винаги намира да се появи точно когато се залъгвам, че съм си го избила от ума.
Опитвам се да го заменя с друг, но засега той е незаменим за мен.
Опитвам се да си го избия от ума по-всякакъв начин, но не се получава.
Вярвах, че другото момче ще го премахне от живота ми и той ще е на преден план, но не стана така.
Вярвах, че тези 2 дни в които вече не ми пукаше за него – ще бъде вече завинаги, но отново не стана така.
Знам, че с времето всичко ще отмине – все някога .. няма да е вечно..
Но и знам, че искам всичко да потръгне, но нищо не става така както искаш..

Искам да го забравя или най-после да стане нещо, но явно вече всичко свърши.. изтървахме момента и чувствата охладняха.. няма връщане назад.. обаче това винаги ще остане в съзнанието ми.. Казвам си – имам търпение, ще чакам, ще чакам.. .. е какво стана чакам вече колко време и нищо.. така и ще остане за напред – нищо.
Разбирам, че връзката от разстояние е прекалено трудна… приех факта, че е така, но сега излиза, че е още по-трудно отколкото бях възприела..
Знам, че никой не може да ми помогне .. нито със съвети как да го забравя, нито аз самата ще си го втълпя.. Времето е лечителят ми… ще страдам, ще страдам и ще ми мине, знам си… ала де да можех да щракна с пръсти и всичкия този ад да приключи ..

Не искам помощ, защото знам, че никой не може да ми помогне дори и аз не мога …
Просто исках да споделя как се чувствам с всеки изминал ден, и с какви мисли живея всяка една минута.. Който иска .. нека пише .. :)

mkio
03-29-2011, 16:41
Преживяла съм същата връзка-от разстояние. Всяка вечер си лягах с мисълта, че утре ще е друго, ще сме заедно и няма да съм тъжна. Този момент така и не дойде. Но аз чакам.... любов, какво да правиш.

pitfall
03-29-2011, 16:41
Времето е лечителят ми… ще страдам, ще страдам и ще ми мине, знам си…

знаеш отговора - времето ... то лекува всичко (май)

Almond
03-29-2011, 16:43
Няма с какво да ти помогна особено. Явно той не е човека за теб. Ще го забравиш с времето дори и да е трудно.

iiordanova
03-29-2011, 17:04
Сама го каза , че времето лекува. Но ...
Всичко е в съзнанието ти , всичко е в твойте ръце.
Продължавай така и ще видиш , че нищо не става от самосебе си , и няма да се оправиш скоро. Започни промяната си сега , а не утре. Сега!

saskou
03-29-2011, 20:02
Времето е лечителят ми… ще страдам, ще страдам и ще ми мине, знам си…

знаеш отговора - времето ... то лекува всичко (май)

Май, ама май къде е чак? Аз не бих започнал връзка от разстояние. Не за друго, ами защото се привързвам толкова бързо и силно към хората понякога, че не е истина просто. Не мога да говоря с любимия ми човек по телефона, докато знам, че ни делят 324324 км.
Спомняй си лошите неща в него (ако е имало такива), опитай се да изместиш хубавите спомени с тях, защото е ясно, че няма вариант в който да спреш да си спомняш. Знам какво е да обичаш някой и после да го загубиш, знам и че боли. Знам и че никой не е способен да разбере как ти се къса сърчицето изпълнено с толкова много мъка. Знам, че колкото и да си силен, когато дойде момента, никой не е в състояние да ти върне цялата тази енергия. Аз реших проблема, като обръщах в пъти повече внимание на моите родители и вече малкото ми останали приятели. Тежко е, но си върни енергията, погледни напред и направи крачка към нещо ново. От мен имаш една голяяяма прегръдка! :smt008 :smt006 :smt003

nikitka_
03-29-2011, 20:41
..

nepowtorima
03-29-2011, 20:58
Много трудно.. :( А ти какво всъщност чакаш?Времето,в което ще сте заедно... Не сте ли говорили на тази тема?За това кога ще сте един до друг,без да има пречка за вас?

Не може да се каже, че сме говорили. Опитвала съм да подхвърля тази тема, но той като, че ли не забелязва...

Вече ми е толкова трудно да общувам с него..
Ей сега си писах с него.. (оф.. много мразя това чатене, но уви нямам голям избор) .. вчера беше в моя град... като, че ли не ме видя.. погледна ме и замина... пишем си, а той с толкова нежелание ми отговаря, а аз с толкова нетърпение чакам какво ще каже, а той... се опитва да събуди ревност в мене... о.О.. беше спрял всякакъв контакт с мен, а сега прави това.. Защо?.. каква е целта му.. Не го разбирам, и ми е още по-сложно да разбера какво става...
Тотално се обърках, вече дори не знам всичко как ще продължи/свърши...
Както казвам 'никой не може да ми помогне, дори и аз на себе си... '

diksi
03-29-2011, 21:04
the same. И напълно си права, няма бутонче, с което да забравим всичко... Аз толкова време се опитвам и не мога.. Но не е ли по-добре аз да страдам..отколкото и той.. Та, ако мислиш, че е невъзможно да се виждате за период по-дълъг от 3 месеца сложи край..колкото и да боли.

И все пак ти си знаеш, ако можеш да се справиш - евала.

Nebuu
03-29-2011, 21:15
...
Тва е тема за клуба "Няма да се размножа ако не се науча на делене"
Пукаш се от яд, че момичето не ти обърна троха внимание, нали?
Очевидно е, че си low class attention whore.
Ето, вземи си внимание:

















































.

nikitka_
03-29-2011, 21:15
..

xinfamous
03-29-2011, 21:54
офффффффф саднати лапешки истории..

xinfamous
03-30-2011, 00:39
офффффффф саднати лапешки истории..



Ами спри да ги правиш.
Ебати. Порастни вече.
Бива ли да си такъв тъпак.
Ебати арвата дето си .
Вземи се в ръце.

http://images1.memegenerator.net/ImageMacro/5244282/not-sure-if-trolling-or-just-stupid.jpg

balu4ka
03-30-2011, 08:47
"Нека ада свърши най-после.."-проумяваш ли ,какво си написала?
След като знаеш ,че е ад ..само ти можеш да го направиш в едно по- скойно място за себе си..
Прекъсни всякакъв контакт с този човек,който си играе с теб и с чувствата ти.Както разбирам от написаното ,той е несериозен .
Нещата от разтояние от личен опит, си имат своите както плюсове така и минуси..
Аз лично преживях много болка,след такава връзка..която продължи около 2 години(беше си чист "ад" под небето... ).

bebeemalko
04-01-2011, 20:15
от постовете ти особеноо 2-рия имам чувството че чета за мен и момчето, което аз харесвам и което няма никога да е мое но се свиква повярвай. Остави времето да те излекува и се опитай да продължиш напред :(

babity
04-01-2011, 20:32
Прекалената ви драма и самосъжаление няма да ви помогнат.

Dollystar
04-01-2011, 21:05
Познато ми е... Просто намери някой друг върху който да фокусираш мислите си и сама дори няма да разбереш кога си го забравила. Някой друг, който наистина да харесаш..