PDA

View Full Version : Детски Дискотеки



info123
03-29-2011, 17:45
Здравейте,
Не знам до колко има смисъл от въпроса ми,но прекарах 2 часа в ровичкане из нета и не намерих каквото ми трябваше. Като по-запознати, ще ви помоля да ме информирате дали все още има детски дискотеки, без чалга. Примерно да пускат хаус или някакво техно, може дори и хип-хоп. На 16 сме и понеже вече ни забраниха да влизаме в нощните заведения, дори с придружители, търсим алтернативен вариант за разпускане.. Все пак, ако знаете някое хубаво местенце, където не са толкова прeтенциозни за личните карти, също ще съм благодарна,ако споделите. Преди бая време слушах за някакъв Bounce club, но в интернет информацията е от доста отдавна.
Благодаря предварително.

info123
03-30-2011, 11:45
наистина ли няма...еми явно ще чакаме да пораснем още..тази чалга отвратителна,трябва ли всичко да е свързано с нея :X

TrustNobody
03-30-2011, 21:22
spacer в подлеза на НДК?

info123
03-31-2011, 09:39
е аз останах с впечатлението, че и там пускат чалга, като е под 18, пък само нощната е с хубава музика...може и да бъркам, какво пускат?

TrustNobody
03-31-2011, 21:51
оо не знам на детската дискотека какво пускат,просто гледам плакати насам натам за некви партита в Spacer и останах с впечатлението,че си е хаус,после разбрах.че има и детска и си мислех,че е пак си е хаус 8-)

info123
04-01-2011, 08:14
еми оказа се че е по желанието на посетителите :D,който хич не е чалга... :D нищо, мерси много за помоща все пак. :)

estellle
04-01-2011, 12:10
Хаха и на мен ми писна от тая циганска музика.. предпочитам хаус партита, ретро партита нещо по различно за душата, а не всички дискотеки с изключение на 2-3 да са толкова еднотипни...
:x

bloodyF
04-01-2011, 19:59
Хаха и на мен ми писна от тая циганска музика.. предпочитам хаус партита, ретро партита нещо по различно за душата, а не всички дискотеки с изключение на 2-3 да са толкова еднотипни...
:x


съгласна!
нещо тия клубове и дискотеки чисто ги развалиха

'животът ни е поп-фолк'
8-)