PDA

View Full Version : Не знам..



stanimir4etooo
03-29-2011, 17:16
Харесвам един съученик още от 8 клас..(сега съм 11)..до 10 клас не ме ебаваше, не си говорехме, не се гледахме, абсолютно нищо, но от 11 клас започнахме да си говорим, да се гледаме, сприятелихме се..Не го разбирам, когато му кажа, че ми харесва и т.н. веднъж му го бях казала и той ми каза''не си мой тип, не мога да ти обясня какви момичета харесвам''. Когато му намекнах, че ме привлича и сексуално ми каза ''не мога да ти помогна ;д '', всички тези неща съм му ги писала по скайп..Когато го пипам,докосвам ми казва '' не ме пипай, а змога да те пипам, но ти не можеш'' и се прави на сериозен..като не го гледам или започва да ми говори нещо, или ме побутва..и все някакъв гледа да ме разсмее, да го погледна..Мисля си, че ми рпави разни намеци, но не съм сигурна..при положение, че ми е казал, че не съм негов тип и че не може да ми помогне..не го разбирам..След като му казах, че го харесвам и че ме привлича сексуално, след това не си промени отношението към мене, беше същото..и каквото съм му споделяла не го е казвал на никого..дали имам шанс за нещо повече с него (секс) или не..не знам, не го разбирам..странен е, сякаш че както показва, че има интересна и се дръпва, така си мисля.. ;хх

BrownEyes
03-29-2011, 17:28
Щом ти е казал,че не си негов тип отдръпни се малко и виж как ще реагира

VaMpiRKaTaaa
03-29-2011, 17:38
Явно не проявява такъв интерес към теб,какъвто ти се иска на тебе.
Не прави нищо.Стой и чакай да видиш дали той ще действа.

dimitar_ak
03-30-2011, 06:25
Момчетата не си падат по лесното. Ти си свалила картите си и той е наясно. Дръпни се и ако има реакция от него си го пипнала.

Josefinne
03-30-2011, 06:30
Според мен се прави на интересен. Пък и не е много трудно да вкараш едно момче в леглото си , ако само това е целта ти. Останалото е по-трудно.
Та понеже се прави на интересен - остави го да ти се прави на интересен. Отстъпвай малко по-малко и го накарай той да те заговаря, той да се закача, той да ти прави намеци. Не се прави на недостъпна - приемай ги и всичко, но нека в него да бъде инициативата. Някои момчета харесват това и не си падат по момичета, които смеят да я поемат. Може би това НЕ е неговият тип. От това , че постоянно се закача съдя, че все пак има интерес към теб. 8)

SmilezZz
03-30-2011, 07:03
Както ти казаха - отдръпни се и виж как ще реагира..
Остави той да поеме инициативата ..
Ако не стане,просто се опитай да го забравиш,колкото
и трудно да ти е..

anonymous708973
03-30-2011, 07:54
Момчетата не си падат по лесното. Ти си свалила картите си и той е наясно. Дръпни се и ако има реакция от него си го пипнала.

Абсолютно. :)
Не го ебавай за нищо два дена, да видиш как ще дотича. Мъжките са лесни.
(Женските също, разбира се, просто трябва правилният човек да свали гарда.)