PDA

View Full Version : Kолко време....



qwertydi
03-29-2011, 19:08
Здравейте,
аз съм девствено момиче на 16.. и тръгнах с момче, което е на 21.. и се зачудих.. колко време едно момче, което е свикнало да прави редовно секс, би могло да издържи без него? Вие !? Да, смятам, че ако връзката ни се развива така той ще е "избрания", но ми е интересно колко би издържал... и не ми казвайте "колкото е нужно" .. всеки знае, че в един момент много почва да им се приисква на хората...

И колко време след, като тръгнахте с приятелят/ката си ... започнахте да правите секс ?
И, понеже родителите ми са малко старомодни... мислите ли, че непременно родителите трябва да знаят, че детето им води полов живот?

BrownEyes
03-29-2011, 19:13
Това относно родителите-ами честно казано ако споделяш повечето неща с майка си,моеш да й се доврриш и да й кажеш,но ако по-рядко споделяш с нея и ти е неудобно-не е нужно да разбира

stigmata
03-29-2011, 19:16
3 месеца може да издържи най-много.Аз правих след 1 година секс с моята приятелка,но не сме от едни градове.Тя беше девствена и не исках да я притискам,а чаках сама да бъде готова да го направи.Просто съм търпелив за сериозните неща!А родителите ти по-добре въобще да не знаят твоя полов живот как протича!

Falashk0
03-29-2011, 21:19
С настоящата ми приятелка го направихме на 5-тия ден ( тогава ми беше РД ) иначе с бившите по 1-2 месеца най-много ..

Shia
03-29-2011, 21:27
Със сегашния ми приятел половите сношения се осъществиха след 4седмици по обясними причини.Колко може да издържи

Nebuu
03-29-2011, 21:34
3 месеца може да издържи най-много.Аз правих след 1 година секс с моята приятелка,но не сме от едни градове.Тя беше девствена и не исках да я притискам,а чаках сама да бъде готова да го направи.Просто съм търпелив за сериозните неща!А родителите ти по-добре въобще да не знаят твоя полов живот как протича!
Ти си рядък екземпляр просто.
Мило момиче, на така поставен въпрос, отрговорът е "не знам". Ние не познаваме човека, с който ти излизаш. Ако е свестен момъкът, ще изчака, докато прецени, че самата ти си готова да го направиш и ще бъде добричък и нежен с теб. Ако е от типа "О, аз тука всичките ги е*а", още в началото ще те накара да се почувстваш като месо с изтичащ срок на годност, което трябва да бъде изядено час по-скоро.
Много е важно в една връзка нещата да се споделят. Разговаряйте. Да, за секса СЪЩО. Първият път е е конфузно. Да не кажа, че ВСЕКИ първи път е конфузно :razz:
Успех ти желая.

xinfamous
03-29-2011, 22:07
Личи си че си малка пикла.Това не е точна наука да задаваш въпрос 'колко ТОЧНО издържа'. Миии точно 54 дни,3 часа и 15 минути,след което гърми... #-o Може да те чака и година ако трябва,но след като обстойно преминете през тая част където се целувате супер мн и се барате тук-там ще му се преебе бая.

dimitar_ak
03-30-2011, 06:34
Винаги на такива въпроси отговарям, че няма правила кога и след колко време. Това е нещо което просто се случва и е най-хубаво когато не е планувано. Хубаво е да го поотложите. Така хем ще може да разпалите повече страстите, хем да прецените човека насреща. Когато секса дойде бързо може да се получи "сексуално заслепяване". Това е да не можеш да определиш дали наистина харесваш човека до теб или просто ти е приятно да правиш секс с него.

anonymous708973
03-30-2011, 07:38
Здравейте,
аз съм девствено момиче на 16.. и тръгнах с момче, което е на 21.. и се зачудих.. колко време едно момче, което е свикнало да прави редовно секс, би могло да издържи без него? Вие !? Да, смятам, че ако връзката ни се развива така той ще е "избрания", но ми е интересно колко би издържал... и не ми казвайте "колкото е нужно" .. всеки знае, че в един момент много почва да им се приисква на хората...

И колко време след, като тръгнахте с приятелят/ката си ... започнахте да правите секс ?
И, понеже родителите ми са малко старомодни... мислите ли, че непременно родителите трябва да знаят, че детето им води полов живот?

Ами, мацка, честно... пич на 21, който си чука редовно, без секс... Ъм, как ти се струва? Освен това мисля, че приемаш цялата работа с "Избрания" прекалено насериозно. Избрания за какво? Да се разделиш с някакво скъпоценно съкровище, за което ще тъгуваш цял живот? Това не е подарък от теб за него... Никъде не е написано, че трябва да обичаш някого, за да правиш секс с него - важи с пълни сили и за първия ти път. Да, и при мен така се получиха нещата, но въпреки това съм убедена, че най-важното "изискване" е момчето/мъжът да знае какво прави.
А относно искането... ами, най-общо казано, няма да можеш да си стоиш на дупето, съзнанието ти ще превръща всяка негова дума в покана за секс... Забавна работа е.

С моя правихме секс чак 6 месеца след като тръгнахме. (Той беше правил секс само веднъж-два пъти, така че не беше загорял :Д)
Не съм искала да е толкова, не съм го държала на сухо, започнахме да пробваме след 3-тия, но болката беше ужасяваща. Правихме си кефа един на друг орално и след много опити, нещата се получиха. Това ми е и съветът към теб - ако много те боли, не се насилвай да го правиш наведнъж, а оралната любов е доста добър начин той да издържи сухия период, за да се почувсваш ти готова. :)