PDA

View Full Version : Тест за наркотици



ViciousDelicious
03-29-2011, 19:39
Имам едно въпросче... значи в моята компания всички, освен мен, пушат трева. Разбира се, когато се събираме те си пушат пред мен. И така вчера бяхме в къща т.е. в затворено пронстранство. Цялата стая яко се задими и разбира се това се отрази и на мен. Цялата работа беше, че ми се доспа и много леко се замаях. Въпроса ми е, един евентуален тест ще покаже ли това "леко напушване". Ако да след колко време горе долу ще се изчистя и тестта да си покаже отрицателен. П.С. От утре започвам да ям повече кисело мляко :)

stigmata
03-29-2011, 19:41
Да се пречистиш от марихуана ти трябва 1 седмица някъде.Но ти само си вдишвал,така че вече е излязало и не би трябвало да отчете нищо!

amk933
03-29-2011, 20:31
Да се пречистиш от марихуана ти трябва 1 седмица някъде.Но ти само си вдишвал,така че вече е излязало и не би трябвало да отчете нищо!

1 седмица? :lol:

Да, между другото. Малко твърде оптимистичен ми се струва тоя срок.

Да не говорим, че зависи какво ще му изследват. Ако е косъм, и след няколко месеца пак ще може да се разбере. :)

GreenFairy
03-30-2011, 08:07
Чувала съм, че най-бързият начин да пречистиш организма си от такива неща е да пиеш много бира. о този начин урината те се изчиства за най-кратко време. Но не знам точно колко дни трябва да минат...

TheBeliever
03-30-2011, 08:13
Както по-горе споменаха зависи какво ще ти изследват. Тест на урината хваща до 10 дни след употреба на марихуана, кръвния мисля, че някъде до 2 месеца.

stigmata
03-30-2011, 09:06
Абе стига бе,това е скапана трева,деба тоа пушек!Излиза бързо,особено ако тичаш и се мориш нещо!

Rorschach
03-30-2011, 09:31
Излиза бързо само от урината.. :lol:


А за авторката - смени си компанията. ;)

ViciousDelicious
03-30-2011, 14:22
Със сигурност няма да е тест с косъм, така че мисля, че мога да спя спокойно. Най-вероятно ще ми изследват урината... Ще наблегна на спорта и ще гледам случката да не се повтаря. Благодаря на всички за отговорите :)

gotinata1515
03-31-2011, 05:51
ПОВЕЧЕ БЕЛТЪЧИНИ !! И смятай нищо няма да ти има :smt011 На мен ми правиха миналата година и нищо не показа,защото една седмица бях само на мляко,яйца,сирене и такива .. :) От мен успех!